Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam, juz czeka :grin:

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 21:17 ----------

Sniegu nayebalo !!!!!!!!!!!!

Ide odkopac grata :kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

I po jezdzie.... sprzęgło zdechło :kwasny:

snieg.. marze o tym zebym w koncu mogl odkopywac auto.. ;( co z tym sprzegłem byly wczesniej oznaki ze się konczy ?

Dev skąd Ty jestes bo google tego: "Paździęczewo" nie znajduje ;)

Opublikowano

Szukaj powiat Łękołody :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Paździęczewo może masz inne google moje znajduje :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Szukaj powiat Łękołody :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

A dokładnie Chrząszczyrzewałszyce :wink:...:decayed:

Opublikowano

trzeba jechać na Tumidaj, potem skręcić na Trzemoszną i potem walić prosto na Męcikał, pare km za Męcikałem jest skręt na Małe Swornegacie i to już blisko stamtąd

Opublikowano

No nic....cza dealera zmienić :grin:

Opublikowano

ha ha ha ;p

Opublikowano
  • Autor
trzeba jechać na Tumidaj, potem skręcić na Trzemoszną i potem walić prosto na Męcikał, pare km za Męcikałem jest skręt na Małe Swornegacie i to już blisko stamtąd

I jeszcze tylko 90 km

Opublikowano
trzeba jechać na Tumidaj, potem skręcić na Trzemoszną i potem walić prosto na Męcikał, pare km za Męcikałem jest skręt na Małe Swornegacie i to już blisko stamtąd

I jeszcze tylko 90 km

Ją tam sie kierowałem na Swedziwory Śląskie a dalej w kierunku Intergnojowic

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

filmik zrobiony miesiąc temu, zapomniałem wrzucic :facepalm:

wspinaczka A4 - YouTube

górka jest dosyc stroma, co prawda nie widać tego na filmie ale tiguan miał spore problemu wdrapac sie na nią

miał zimowe opony a A4-ka była jeszcze na letnich :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

tiguan to tylko zasrany haldex

fajnie jakby ktos mial beemke na xdrivie albo subarynke dla porownania w jakiejs konkretnej sytuacji

Opublikowano

na ubitym śniegu super sie prowadzi teraz bokiem:banan: dzisiaj u mnie solidniej sypneło, szklanki nie było i już faktycznie nie ma tej kontry jak sie wyleci bokiem, auto ładnie prostuje:kox: zawstydziłem pare biemdabliu:naughty:

---------- Post dopisany 20-01-2014 at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 23:27 ----------

AUDI V8 3.6 CZĘŚCI (3880028499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Czesci do AUDI V8 (czytac opis) Choroszczewo ? Tablica.pl

Opublikowano

Wrzucać chłopaki filmiki bo ja już nie pamiętam jak śnieg wygląda :grin:

Ta druga v8 już bez dyfra :grin:

Opublikowano
Śledzę wątek. Szkoda że do mojego nie się na drzucić Q ale z moim silnikiem to szału nie ma.

Może przyjdzie taki dzień że dev będziesz chciał sprzedać to daj cynk ;)

jak to nie da się ?! wszystko się da. dev właśnie przykłądem :naughty:

były 1.8 w Q :decayed: jak masz $to : Audi a4 b5 1.8 Quattro Bytów ? Tablica.pl

czasem po prostu nie warto wyłamywać otwartych drzwi:wink:

Opublikowano

rawuli to ze byly to jedno, a to ze w b5 nie da sie dolozyc quattro dopoki nie potniesz calego podwozia to inna sprawa, podwozia quattro i osiek sa zupelnie inne

Opublikowano

2.8 w ośce, do tego bez cudeńka niżej opisanego :facepalm:

zostaje mi tylko ASR i ręczny do podcinki...

Opublikowano

no niestety, szukaj angola w Q i przekladaj ostatecznie graty ze swojego albo opychaj to co masz i kupuj q ;]

Opublikowano

dev to twoj fejs nieogolony za fajera????

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.