Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie jest taki sam jak w serii 1BE ?

1be ma 15mm średnicy

a ten z S4 ma 17mm średnicy...łączniki te same co w 1be :wink:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

leży mi w piwnicy stary....mogę porobić foty z suwmiarką :wink::whistling:...będzie do porównania :wink:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

a to nie jest taki sam jak w serii 1BE ?

- sprawdzilem, jest, 1BE, 1BV, 1BD stabilizator tyl ten sam

:whistling::shock3:.....nie wiem o co chodzi....hmmmm....

to albo auto , z którego kupiłem,....miało zmieniane na jakieś nie seryjne .....albo :dziura: etka cygani :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam z jakiegoś ulepa,czy o co chodzi....

albo mierzyłem na spawie ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo spuchł w tej twojej piwnicy :D

w piwnicy leży stary...:wink:

[Audi S4 B5] Stabilizatory od S4/RS4 do B5

takie coś na szybko znalazłem....post od Peterka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby etka sie mylila... hm

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

stabilizator od RS2 mial 16mm i pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten stabilizator wyglada? bo mi tylko google tuleje pokazuje:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sway bar rear rs4 b5

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Są też aftermarketowe sporo grubsze od tych najgrubszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewspolmierny wydatek do efektu zapewne... taki solidny neuspeed na seryjnych lacznikach pewnie by byl wystarczajacy

ja dodatkowo mam zolte poliuretany na tyle na stabilizatorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, gdzieś posiałem Twojego maila... Pomierzyłem tarcze i tył ma 21 i 21,1mm a drugi komplet, tylko na aucie ma 21,5/21,6mm:wink: Przody mam 31,7mm :naughty:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

i jeszcze jeden OT... Kod tego zielonego co mam na zaciskach z przodu to 6018 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze od rsy przednie sa mega... ciezkie i drogie :facepalm: swoja droga rok temu sprzedalem caly zestaw przod z nowkami tarczami za 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewspolmierny wydatek do efektu zapewne... taki solidny neuspeed na seryjnych lacznikach pewnie by byl wystarczajacy

ja dodatkowo mam zolte poliuretany na tyle na stabilizatorze

nie był bym taki pewien.......przy 2mm zauważyłem znaczną różnicę w łukach....przy takim jak na fotce od Kowiego to ani nie chcę myśleć .....:slina::slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna w nieskonczonsc czegos poprawiac, a stabilizator nie jest glownym elementem zawieszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czy gwint do mocniejszych stabilizatorów można przyrównywać?? :whistling:....swego czasu eibach wypuszczał....ale w cholerę drogie :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

nie mozna w nieskonczonsc czegos poprawiac, a stabilizator nie jest glownym elementem zawieszenia :)

ale robi bardzo dużą robotę....niesamowicie wpływa na lepsze/bezpieczniejsze/ i wbrew pozorom komfortowe prowadzenie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skądś powstała teza ze A4 Quattro nie skręca:whistling:

Z braku umiejętności, jak się wciska gaz w podłogę w geometrycznym środku zakrętu albo jeszcze wcześniej to żadne auto nie skręci - ot fizyka i matematyka. Dla Torsena T1 i T2 niestety ten efekt mocno widoczny ale jak się auto umie ustawić do zakrętu to tych problemów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z braku umiejętności, tylko z tego powodu o którym wczesniej tutaj pisaliscie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac szczegolnie na umieszczaym wczesniej filmiku z avantem 2.5tdi w a6 i to jeszcze w automacie, czyli chyba najciezszej konfiguracji w tej budzie nie liczac a8 i s6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...