Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka odcieni zielonego, najlepiej gdybym mial jakis element w tym kolorze w ręku. Czesto jest tak ze kolor zmienia się po położeniu na element.

Interesuje mnie tył od RS4 kompletny z oslonami i linkami. Dzisiaj jeden kupiłem ale Kolega szuka takiego samego zestawu. Sprawdz w jakim stanie są tarcze, stan klocków nie ważny bo i tak pójdą nowe DSy.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Koszt przeróbki Torsena wrzucałem do tego tematu,

Strone lub dwie wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie dzisiaj testowałem przyspieszenie, w sumie to nawet chyba lepiej idzie:whistling: testuje sobie zawsze jak coś zrobie na tym samym odcinku, przewaznie osiagałem na nim 110km/h, teraz udało mi sie dobic do 120km/h tak wiec jest coś na rzeczy, no chyba ze to felgi 16":facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo powietrza w kolach ;d

I do tego pewnie był na czczo :D

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na battalionie sie spotkamy:spam:

któregos dnia nagram filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już latałem:naughty: tylko jeszcze mało śniegu, ale jak już złapie boczek to ładnie ciagnie i na końcu nie ma kontry w drugą strone, auto wraca na tor jazdy(seryjnym rzucało na prawo lewo). Jeszcze jak troche sniegu spadnie to zobacze jak sie sprawuje na starcie z pedałem w podłodze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już latałem:naughty: tylko jeszcze mało śniegu, ale jak już złapie boczek to ładnie ciagnie i na końcu nie ma kontry w drugą strone, auto wraca na tor jazdy(seryjnym rzucało na prawo lewo). Jeszcze jak troche sniegu spadnie to zobacze jak sie sprawuje na starcie z pedałem w podłodze:decayed:

Czyli jest tak jak mowilem, torsen pozwala na to aby kola krecily sie z rozna predkoscia i zawsze kazde kolo ma przenoszona moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie przejechać jakaś szperą 100% na tyle, albo nawet 80ką z blokadą by mieć jakieś odniesienie, ogólnie lajtowo sie bokami chodzi teraz, ale na sliskim:wink: jak auto wychodzi z zakretu i da sie mocniej po garach to jest według mnie lepsze przyspieszenie niz to co było wczesniej:whistling: no ale testów ciag dalszy czekam na sniegi i jade na jakieś lotnisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpera 100% zapewnia równą prędkość kół stąd auto lata bokiem bardziej (jeśli jest z tyłu) niż otwarty dyfer i torsen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie ze nie macie drugiego Torsena :naughty:

Ja teraz pakuje trzeciego :kox::kox:

Auto jezdzi nieporównywalnie lepiej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie na prostej przyśpiesza z pedałem w podłodze to idzie prosto teraz (dosłownie):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie ze nie macie drugiego Torsena :naughty:

Ja teraz pakuje trzeciego :kox::kox:

Auto jezdzi nieporównywalnie lepiej :whistling:

Jak sie na prostej przyśpiesza z pedałem w podłodze to idzie prosto teraz (dosłownie):kox:

E tam, po co komu prosta jazda i same torseny. A gdzie zabawa i jazda lewo-prawo, lewo-prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łatwo go bokiem postawic, nawet moze za łatwo...

ale jak auto sie prostuje to fajnie idzie do przodu, czuć wyrażnie że to tył napędza:naughty:

Na lodzie jak zrobiłem oberka:decayed: to auto bardziej zachowuje sie jak tył naped, mozna na mniejszym promieniu wykrecić kółeczko niz na serii:whistling: ale jak w dobrym momencie nie skontrujesz to tył lubi wyprzedzic przód.. parokrotnie mnie obkręciło:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze właściciele ośki żałowali, że nie mają Q.

Teraz właściciele quattro będą żałować, że nie mają drugiego torsena..

A Kowi87, że nie ma trzeciego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to czekam na bardziej ubity śnieg bo na lodzie to po huuuyu kontrola:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...