Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zawsze właściciele ośki żałowali, że nie mają Q.

Teraz właściciele quattro będą żałować, że nie mają drugiego torsena..

A Kowi87, że nie ma trzeciego :grin:

No coś w tym jest więc +1

Szkoda że jestem na dole tej piramidy :facepalm:

Opublikowano

U mnie jest dużo śniegu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest różnica i to spora, auto jest bardziej przewidywalne na śliskiej nawierzchni.

Mam nadzieje że z trzema Torsenami będzie jeszcze ciekawiej. :naughty:

Opublikowano

nie zdziwie sie tomek jak znow zrobi sie bardziej podsterowne...

Opublikowano
Jest różnica i to spora, auto jest bardziej przewidywalne na śliskiej nawierzchni.

Mam nadzieje że z trzema Torsenami będzie jeszcze ciekawiej. :naughty:

Duża różnica w kilogramach jest tzn. z dodatkowym torsenem ?

wysłane z one v :)

Opublikowano

Pewnie kilka kilo nie więcej, w końcu cala obudowa zostaje a to ona najwięcej waży

Opublikowano
  • Autor

Zdziwie was, roznica pomiedzy Torsenem a zwykłym mechanizmem różnicowym to jakiś 1kg :grin:

Opublikowano
Zdziwie was, roznica pomiedzy Torsenem a zwykłym mechanizmem różnicowym to jakiś 1kg :grin:

czyli tylko jakieś dodatkowe straty/opory jedynie będą ? Niezauważalne ?

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor

Nic takiego nie zauważyłem

Opublikowano

własnie wróciłem z krótkiego przejazdu, sniegu dosypało zrobiła sie lepsza przyczepnosć, auto skręca:banan: jak sie kończy poślizg nie ma juz tej kontry, elegancko wraca na tor jazdy:kox:

Opublikowano

czlowiek nie ma kasy a wy ciagle zachecacie :facepalm:

:kox:

Opublikowano
nie zdziwie sie tomek jak znow zrobi sie bardziej podsterowne...

Przy dodaniu gazu w połowie łuku na pewno :tongue4: więc nie wiem czy do auta nie używanego w sporcie jest sens, no chyba że ktoś ustawia auto do każdego zakrętu to poczuje różnicę na wyjściu na śliskim chociaż nie aż taką jak założenie blokady z tyłu bo jednak przód w trakcie przyspieszania się odciąża. Ten mod generalnie bym polecał dla właścicieli FWD z tym że też trzeba umieć pojechać ze szperą na przodzie, zwłaszcza LSD :wink:

Opublikowano

Kusicie, by miec torsena z przodu w osce :-)

Opublikowano
  • Autor

Wieczorkiem wysle Wam infojak zrobic sobie samemu LSD

Troche druciarstwa nie zaszkodzi:decayed:

Opublikowano

ciekawi mnie co to wyslesz :)

Opublikowano
Wieczorkiem wysle Wam infojak zrobic sobie samemu LSD

Troche druciarstwa nie zaszkodzi:decayed:

Już zamawiam znaczki :kox:

lsd_collage2.jpg

Opublikowano
  • Autor
Kusicie, by miec torsena z przodu w osce :-)

Wrzucic to ....uj ale znaleźć. ?..

Opublikowano

powiadasz ze az tak ciezko znalesc dawce na przod? :(

Opublikowano
  • Autor

Ogolnie dawce, bez znaczenia przod czy tył

Opublikowano
powiadasz ze az tak ciezko znalesc dawce na przod? :(

poszukaj części od audi V8, mi miesiac czasu zajeło wydzwanianie po gratach, jak były to po tysiaka, ale przeważnie były sprzedane juz, a ten z którego kupiłem sprzedawał sie w całosci za 2800zł(całe auto)<- znalazłem go na samym początku od pokazania sie tego wątku:grin:, ale zadzwonilem na sam koniec i zapytałem czy niechce sprzedać samego dyfra, noi mam:grin: a purch dalej stoi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.