Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Charakterystyczną wielkością dla mechanizmów Torsen jest współczynnik TBR (Torque Bias Ratio). Współczynnik ten obrazuje proporcję momentu jaki mechanizm jest w stanie przekazać na oś o większej przyczepności w stosunku do osi drugiej np: TBR 4:1 oznacza, że na oś o większej przyczepności może trafić 4 razy więcej momentu. Współczynnik ten dla różnych typów może wynosić...."

czyli tak jak mowie os przednia nie powinna stanac zupełnie.. wiec cos nie tak..

Opublikowano
  • Autor

W przypadku tego filmu ten wspolczynnik zostal przekroczony i tym samym torsen zachowuje się jak normakny mechanizm różnicowy

Opublikowano

myślałem ze nie zależnie od podloża przednie kola zawsze sie zakręcą no nic moj błąd

Opublikowano

Film tego użytkownika z rolkami to jeden z kilku, poszukajcie jest tam jeszcze filmik jak stawia jedno koło na podnośniku i z niego zjeżdża :)

Swypnięte z S2 przez TapaTalk4

Opublikowano

jak slaby jest haldex + EDS

żal patrzeć, jedno koło w górze ie EDS już sobie nie radzi aby wyhamować to koło na tyle aby inne miały moment wystarczający na podjazd pod górke

Opublikowano
  • Autor

To nie wina Haldexa i EDSu.

Gdyby pojechal prostopadle bez problemy by sie wygrzebal

Opublikowano

Wczoraj na przymrozku polatałem sobie bokiem, fajnie sie kontroluje poslizg na takiej czarnej ulicy zmrożonej(0,-1):jerk: Jak miałem zwykłe Quattro to ni cho.lery nie szło tak łatwo:banan:

Opublikowano

Kowi ale oczywiście nic nie nagrałeś?:naughty:

Opublikowano

no nie, bo sam jeżdze:decayed: zwykle w nocy

Opublikowano

To weź ze sobą jakąś ładną pasażerkę:decayed::decayed:

Opublikowano

jakos szczególnie ślisko wczoraj nie było, ale powiem wam że nie musiałem jakos bardzo mocno wkręcać w obroty, nawet 3tys nie przekroczyłem żeby postawic bokiem:banan:

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj pojezdzilem sobie po błotku.

Zmieniłem koła na zimowe i była okazja bo sniegu jak nie ma tak nie ma.

Obok mnie po tej samej drodze goscie jezdzili samurajem.

Ale mieli gęby rozdziawione gdy smigalem dookoła nich :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam sie co autor tego filmu mial na mysli

Opublikowano

madrzy ruscy...

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 17:38 ----------

tomasz jedna rzecz ryje mi banie ciagle...

jakie oznaczenia mialy dyfry od V8 z ktorych brales torseny... chodzi o to ze nigdzie nie znalazlem info zeby byly jakiekolwiek skrzynie w V8 ktore mialy przelozenie 35/9, chyba ze kolnierz od walka atakujacego przeszczepiales z dyfra b5tki?

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

mam info o jednym dyfrze na sprzedaz ale za 9 stow ;/

Opublikowano
  • Autor

Piotrek nie załamuj mnie ....

Przeciez pisalem ze wieniec przekłada sie z właściwego mechanizmu roznicowego na Torsena

Opublikowano

no to juz jestem spokojny ;D

Opublikowano
  • Autor

Tylko jeszcze trzeba wiedziec jak to poprawnie zrobić :decayed:

Opublikowano

poki co nie interesi mnie to ;P

Opublikowano

devastation, a jakieś postępy z dyfrem od 80'ki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.