Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Juz dawnonogarniety

Opublikowano
Juz dawnonogarniety

Podsyłać?

:decayed:

Mógłbyś cos skrobnąć, na którym jest lepiej:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Na Torsenie lepiej jezdzi sie po dzurach i grzaskim terenie, przynajmniej mozna skrecac, a naped zawsze jest przenoszony na dwa kola

Na blokadziejest gorzej bo przy skrecie trzeba ja wylaczac, no chyba ze da sie od razu w d....

Opublikowano

no to nie wysyłam, bo nie chciało by mi sie włączać i wyłączać, a tutaj automat:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale powiem Ci ze wrzucam Torsena na przod a blokade na tył

100% to zawsze 100% , zawisniesz tylnym kolem i jestes w czarnej d*pie

Opublikowano

Kiedyś słyszałem taką opinię od zawodowego kierowcy który jest moim znajomym i nie mam podstaw do tego by mu nie wierzyć, że "jak ma się trochę oleju w głowie to wjedzie sie byle czym tam gdzie inny bez głowy z najnowsza technika nie wjedzie"

Pic polega na tym żeby myslec w czasie jazdy i nie trzeba się będzie martwić o koła w powietrzu no chyba że ktoś osobówką ma zamiar robic przeprawy w terenie gdzie profesjonalne terenówki maja problem z podjazdem.

Opublikowano
Kiedyś słyszałem taką opinię od zawodowego kierowcy który jest moim znajomym i nie mam podstaw do tego by mu nie wierzyć, że "jak ma się trochę oleju w głowie to wjedzie sie byle czym tam gdzie inny bez głowy z najnowsza technika nie wjedzie"

Pic polega na tym żeby myslec w czasie jazdy i nie trzeba się będzie martwić o koła w powietrzu no chyba że ktoś osobówką ma zamiar robic przeprawy w terenie gdzie profesjonalne terenówki maja problem z podjazdem.

W pewnym momencie fizyki nie oszukasz, więc co to ma do rzeczy??

Nikt tu nie pisał, że zyskujemy 100% terenówkę.

Idea tego rozwiązania jest poprawa właściwości jezdnych.

Wszystko inne tylko na plus.:wink:

Opublikowano

A tak spytam z ciekawości, ktos jeszcze z forum dorwał torsena na tył i aktualnie juz jeździ, bądź zamierza?

Opublikowano

Zamierzać to zamierzam, ale kiedy:grin::grin:

Opublikowano

no ja tez chyba zamierzam, niesmialo przeszukuje sobie alledrogo w poszukiwaniu dyfra, ale to jeszcze duzo wody chyba uplynie zanim kupie ;)

Opublikowano
Kiedyś słyszałem taką opinię od zawodowego kierowcy który jest moim znajomym i nie mam podstaw do tego by mu nie wierzyć, że "jak ma się trochę oleju w głowie to wjedzie sie byle czym tam gdzie inny bez głowy z najnowsza technika nie wjedzie"

Pic polega na tym żeby myslec w czasie jazdy i nie trzeba się będzie martwić o koła w powietrzu no chyba że ktoś osobówką ma zamiar robic przeprawy w terenie gdzie profesjonalne terenówki maja problem z podjazdem.

W pewnym momencie fizyki nie oszukasz, więc co to ma do rzeczy??

Nikt tu nie pisał, że zyskujemy 100% terenówkę.

Idea tego rozwiązania jest poprawa właściwości jezdnych.

Wszystko inne tylko na plus.:wink:

Wszystko się zgadza i jak najbardziej popieram tę inicjatywę :wink:

Ale to był komentarz do wypowiedzi DEVa że

100% to zawsze 100% , zawisniesz tylnym kolem i jestes w czarnej d*pie

No i chodziło mi o to że to jest mimo wszystko osobówka i jak się jeździ z głowa to ciężko doprowadzic do takiej sytuacji gdzie poła wiszą w powietrzu wiec zażartowałem że mogło by się to przydać przy przeprawach w terenie który nie jest jednak naturalnym środowiskiem dla osobówki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja lubie czasami pojezdzic po krzakach i lesie dlatego tez robie w aucie to co jest mi potrzebnee

I chce miec margines bezpieczenstwa w tej materii

A kto jezdzil 80tka na dwoch blokadach to wie o co mi chodzi

Ja tutaj nikomu nie narzucam swojej woli i nikomu nie mowie co jest dobre a co nie

Kazdy ma swoj rozum i dziala wedle siebie.

Na forum robie i opisuje rzeczy ktore niektorym Kolegom ulatwi zycie

Opublikowano
Ja lubie czasami pojezdzic po krzakach i lesie dlatego tez robie w aucie to co jest mi potrzebnee

I chce miec margines bezpieczenstwa w tej materii

A kto jezdzil 80tka na dwoch blokadach to wie o co mi chodzi

Ja tutaj nikomu nie narzucam swojej woli i nikomu nie mowie co jest dobre a co nie

Kazdy ma swoj rozum i dziala wedle siebie.

Na forum robie i opisuje rzeczy ktore niektorym Kolegom ulatwi zycie

I to Ci się chwali :decayed: Dzieki Dev za takie pomysły:kox:

Opublikowano

to teraz na tabilce, google grafika i szukać torsenów, naprawde są przewijaja sie ciągle:grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma bo juz wszystko wytrzepalem:grin:

Opublikowano

To zbieraj graty, bo sa szanse ze w lutym sie jeszcze zgłoszę na wymianę :))))

Opublikowano
  • Autor

mam, juz czeka :grin:

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 21:17 ----------

Sniegu nayebalo !!!!!!!!!!!!

Ide odkopac grata :kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

I po jezdzie.... sprzęgło zdechło :kwasny:

Opublikowano

I po jezdzie.... sprzęgło zdechło :kwasny:

co ty dajesz? juz calkiem?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ledwo do domu dojechalem :facepalm:

Opublikowano

moze za ostro bylo ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.