Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byl ale nie w kazdej, w tzw wersji lexusa IS SPORT wystepowalo z tylu LSD

Opublikowano
  • Autor

Na pewno na Torsenie ?

Opublikowano
Nie ma problemu mogę Ci to ogarnąć.

Jak nie będziesz latać na tym bokiem to nie ma co sie martwić o dyfer.

No właśnie i tu sie pojawia moje pytanie- impreza jest na torsenach? Latają tymi autami bokiem i nic się dzieje więc dlaczego tutaj na się dziać? Przez cały czas myślałem że właśnie torsen bardziej się nadaje

Opublikowano
  • Autor

Impreza jest na wiskozie

Opublikowano
byl ale nie w kazdej, w tzw wersji lexusa IS SPORT wystepowalo z tylu LSD

Właśnie dlatego piszę czy jesteś pewien że to co na aukcji to LSD

Opublikowano

jakby koles zapodal oznaczenie to bym byl pewien

Opublikowano
jakby koles zapodal oznaczenie to bym byl pewien

No ja też :decayed:

Opublikowano

S2 miało ten sam dyfer co 2.3NG z blokadą na guzik do 20 czy 30 km/h można to przerobić tak żeby nie wypinalo ale szybko go zmieli.

Opublikowano
Impreza jest na wiskozie

siedziałem dzisiaj na forum subaru parę godzin, w imprezach 2004, 2005 można z tyłu znaleźć torsena. Wiskoza była niemalże od zawsze w centralnym, ale z tyłu były różne zabawki. Są też i tacy, którzy wyrzucają to co mają i wrzucają torsena. Więc jak to się ma do rzeczywistości? Bardzo mnie to interesuje, ponieważ chciałbym władować do tyłu coś co wytrzyma ponad 600Nm. Uważasz, że może zmielić tego torsena?

Opublikowano
Impreza jest na wiskozie

siedziałem dzisiaj na forum subaru parę godzin, w imprezach 2004, 2005 można z tyłu znaleźć torsena. Wiskoza była niemalże od zawsze w centralnym, ale z tyłu były różne zabawki. Są też i tacy, którzy wyrzucają to co mają i wrzucają torsena. Więc jak to się ma do rzeczywistości? Bardzo mnie to interesuje, ponieważ chciałbym władować do tyłu coś co wytrzyma ponad 600Nm. Uważasz, że może zmielić tego torsena?

imag0645i.jpg

imag0650h.jpg

imag0651a.jpg

Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > Audi 80 turbo quattro

Opublikowano

A więc da się :grin: przemielić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wynik strzałów ze sprzęgła, mslo co to wytrzyma.

Opublikowano
S2 miało ten sam dyfer co 2.3NG z blokadą na guzik do 20 czy 30 km/h można to przerobić tak żeby nie wypinalo ale szybko go zmieli.

Blokadę 100% też da radę zmielić? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jak najbardziej, ale to tylko na nawierzchni o dobrej przyczepności

Opublikowano

Najpierw puszczają polosie i stwierdziłem to po pewnym incydencie kiedy auto niespodziewanie wpadło na asfalt z trawy. Sterowanie było tak zrobione żeby go nie rozpinalo powyżej 20km/h

Opublikowano

troche info jest ale wraz brakuje aut chocby passata b5

mazdy mx-5 tez nie ma, peugeota 405 4x4 tez

nie wiem tez czy w lexusie is 200 sport i beemkach niektorych to byl akurat torsen czy innego typu lsd

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadły 4 Torseny :naughty:

3 są juz sprzedane. ...

Ktos jest chetny na jeden ???

750zl

Opublikowano

Ile gotowy do montażu? W ośce?

Opublikowano
  • Autor

Mogę Ci go przygotowac do montażu ale od razu mówię że będzie drożej bo wiecej jest roboty jak z tyłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.