Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masakra:kwasny:

Opublikowano

te b7 jak kupowali to niemiec płakał ze szczęścia że to dziadostwo sprzedał :polew: hmmm nie chce mi się wierzyć że te samochody nie miały swojej bujnej historii:kox:

Opublikowano

Tam po prostu nikt nie zagląda....a to jest błąd....mi co wymiane oliwy w skrzyni wymieniają olej w dyfrze .....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dzisiaj było pierwsze mierzenie torsena na przód.

Będzie więcej roboty bo tym razem trzeba dokladac "mięsa" na torsenie i toczyc na wymiar.

A skrzyni dalej ni mom :facepalm:

Dev - masz już tego Torsena włożonego na przednią oś ? Pisałeś jeszcze w grudniu że wkładasz. Wg mnie tam nie da rady włożyć do skrzyni 01E torsena z V8 ... ciekawy jestem jak ty to wykombinowałeś.

Opublikowano

Tomek ma 01A

Opublikowano

chyba nie ma jeszcze, mało ma chłopak czasu na auto ostatnio

Opublikowano
  • Autor

Nie mam czasu....

W robocie zayob i jeszcze remont w domu....

Nie chcialo mi sie dzisiaj latac z meblami po schodach to cala kuchnia wyleciala z 3 pietra przez balkon na trawnik :facepalm:

Opublikowano

kur a ja szukam tanich mebli kuchennych do nowego mieszkania :grin:

Opublikowano
  • Autor

to już było g.....o, dzisiaj był juz gośc od mebli kuchennych a jutro będzie projekt

znowu 20000zł psu w d.... :facepalm: a miałem sobie kupic RSę i nikomu nie mówić.... :wstydliwy:

Opublikowano

Mi byś powiedział :D

Opublikowano
  • Autor

do Ciebie to bym nawet przyjechał żeby Cię wqurwić :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Haha, nie kupuj rsy, kto potem będzie mówił co jeszcze podlubac w 1.8t jak ty przejdziesz na 2.7bit

Opublikowano
Mi byś powiedział :D
do Ciebie to bym nawet przyjechał żeby Cię wqurwić
:polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

edit;;;

coś się pochrzaniło...nie mogę wyedytować by poprawnie wkleić ?? :facepalm:

Opublikowano

Przyjdzie czas ze w końcu będę miał kasę na swapa i taka rse wciagne nosem moim VR5T :D

Opublikowano
to już było g.....o, dzisiaj był juz gośc od mebli kuchennych a jutro będzie projekt

znowu 20000zł psu w d.... :facepalm: a miałem sobie kupic RSę i nikomu nie mówić.... :wstydliwy:

Mamy adresy i kontakty. Kuchnia to nie problem. :decayed:

Opublikowano
to już było g.....o, dzisiaj był juz gośc od mebli kuchennych a jutro będzie projekt

znowu 20000zł psu w d.... :facepalm: a miałem sobie kupic RSę i nikomu nie mówić.... :wstydliwy:

Mamy adresy i kontakty. Kuchnia to nie problem. :decayed:

Ja to ci moge nawet ta kuchnie zrobic. Mam odpowiednia firme i zaplecze :decayed:

Opublikowano
to już było g.....o, dzisiaj był juz gośc od mebli kuchennych a jutro będzie projekt

znowu 20000zł psu w d.... :facepalm: a miałem sobie kupic RSę i nikomu nie mówić.... :wstydliwy:

Mamy adresy i kontakty. Kuchnia to nie problem. :decayed:

Ja to ci moge nawet ta kuchnie zrobic. Mam odpowiednia firme i zaplecze :decayed:

nawet nie wiesz jaki on wymyślaty ....:decayed:

Opublikowano

Nasz klient nasz pann. A im bardziej upierdliwy tym wyzsza faktura:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz zamowione, czas oczekiwania 5 tygodni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.