Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

w zadnych nowszych nie ma torsena na tyle... jedyny wyjatek to stare v8, a ten custom pewnie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem cały wątek i ani razu nie widziałem, żeby ktoś pytał się o b7 3.0tdi. Czy mam rozumieć, że w nowszych jest już torsenik? :D ew. jeśli nie to czy ten z quaife podejdzie?

Szukaj dyfra z V8-ki to Ci ogarnę temat.

Chyba ze chcesz Quaifa ale to masa kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w stanach za 400$ jakiejś firmy, która robi torseny. Czekam na odpowiedź. Jak się nie dogadam to będę się odzywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) ja od dziecka zajmuję się sprowadzaniem części rowerowych ze Stanów. Na wszystko są sposoby ;) W ostateczności cło to tylko 26,7%, dostajesz produkt 100% p&p bez żadnej rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale u deva zamawiasz i tez dostajesz plugnplay wiec w czym problem, co wiecej, kupujesz trupa dyfer z byle jakiej b7 i wysylasz go tomkowi, a on przysyla ci caly dyfer tak ze podmieniasz go w 2 godziny ze swoim, a swoj dodatkowo sobie odsprzedasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) ja od dziecka zajmuję się sprowadzaniem części rowerowych ze Stanów. Na wszystko są sposoby ;) W ostateczności cło to tylko 26,7%, dostajesz produkt 100% p&p bez żadnej rzeźby.

dostajesz tylko sam mechanizm róznicowy, który poźniej trzeba zamontować w twoim dyfrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc link tego TorSena

Zobaczymy co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak przecież nie kupujesz kompletnego dyfra z Torsenem tylko "wkład" i oczywiście liczę się z pewnym poświęceniem czasu na rozebranie tego itd. ale uważam, że gra warta nie tylko świeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly sek w tym ze i tak sam musisz rozbeirac dyfer i przekladac wszystko

no nie mogę, przecież jakby kupił dyfer z V8 to i tak ta robota go nie o minie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie czaisz ze chodzi to ze quaife wyjdzie drozej I wraz Sam musi upchac go do dyfra, a tu nawet jak dyfer wyjdzie sporo, to podejrzewam że cała robota tomka i tak wyjdzie taniej jak quaife a w dodatku ominie go robota przy rozbieraniu dyfra, wystarczy że zdemontuje stary i zamontuje nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie czaisz ze chodzi to ze quaife wyjdzie drozej I wraz Sam musi upchac go do dyfra, a tu nawet jak dyfer wyjdzie sporo, to podejrzewam że cała robota tomka i tak wyjdzie taniej jak quaife a w dodatku ominie go robota przy rozbieraniu dyfra, wystarczy że zdemontuje stary i zamontuje nowy

przeczytaj, on nie pisze o quaife za 800 funta, tylko innej szperze za 400 $ w dodatku sam ogarnie sobie sprowadzenie tego, nic nie stoi na przeszkodzie żeby dokupił dyfer i wysłał do deva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quaife 790 £ netto czyli jakies 5 torsenow z przekladką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...