Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diagnostyka gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy czymś takim uda mi się diagnozować moja instalację staga 300-4 isa2???

INTERFEJS gazu LPG USB STAG KME BINGO BRC - FVAT (3486692802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - złącze nr 7

Program do tego to AC GAS SYNCHRO 9.3.0.1 pobrany ze strony AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

Opublikowano

stag 4 w takim aucie ?:shock3::thumbdown:

Opublikowano

da rade, ja osobiście kupiłem ori interfejs AC za 9 dych z kw

Opublikowano
Witam.

Czy czymś takim uda mi się diagnozować moja instalację staga 300-4 isa2???

INTERFEJS gazu LPG USB STAG KME BINGO BRC - FVAT (3486692802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - złącze nr 7

Program do tego to AC GAS SYNCHRO 9.3.0.1 pobrany ze strony AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

lepiej troche dołożyć i kupić coś takiego ORYGINALNY INTERFEJS AC do STAG BINGO DIEGO OMVL (3490721139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te uniwersalne nie zawsze działają,wiem z własnego doświadczenia

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

stag 4 w takim aucie ?:shock3::thumbdown:

kolega ma Staga 300-4,liczba 4 oznacza cztery cylindry

Opublikowano
  • Autor
stag 4 w takim aucie ?:shock3::thumbdown:

Chyba zle przeczytales....

Opublikowano

Kup sobie interfejs od viakena i bedziesz zadowolony a nie jakieś wynalazki

np ten jeżeli masz tylko usb (laptop)

Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

lub na com

Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

do tego kabel:

Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

Sam używam tego drugiego nawet na kablu 15 metrów i wszystko działa

Mam go z kompletem innych kabli do innych instalacji lpg

Opublikowano

też mam viakena i polecam

Opublikowano

kabel obojetnie jaki byle stabilne polaczenie bylo to wszystko

Opublikowano
  • Autor
kabel obojetnie jaki byle stabilne polaczenie bylo to wszystko

Czyli tym z pierwszego mojego postu dam rade zdiagnozowac i zmieniac ustawienia w ecu gazu zalozonego w Przysiekach ;-) ????

Opublikowano

No jasne że dasz rade ... ale tylko w Przysiekach.:grin:

Pamiętaj że samodzielna zmiana ustawień sterownika LPG powoduje utratę gwarancji.

Opublikowano
No jasne że dasz rade ... ale tylko w Przysiekach.:grin:

Pamiętaj że samodzielna zmiana ustawień sterownika LPG powoduje utratę gwarancji.

Z tym nie do końca prawda

Gwarancja jest na elementy ale wszystko zależy od interpretacji montażysty.

U mnie nie robią żadnych problemów, nie w jednym aucie zmieniałem ustawienia i gwarancja jest - u kolegi wymienili parownik.

Warto najpierw zapytać

Opublikowano

No jasne że od montera wiele zależy. Jak będzie chciał to ustawi 100 uruchomień awaryjnych i 20 tyś km między przeglądami.

A drugi po 11 tyś powie że gwarancji nie ma... Oficjalna wykładnia jest taka że gmeranie w sterowniku powoduje utratę gwarancji. Gdybyś grzebał a sterownik sie wysypie to fachmany z AC sprawdzą po logach czy grzebał gazownik czy ktoś inny i odeślą delikwenta z kwitkiem.

Opublikowano

Wymieniałem sam u siebie sterownik na Staga i mam gwarancję, przecież musiałem go jakoś ustawić.

Dzwoniłem do Staga i nie robią problemu.

Gdybyś grzebał a sterownik sie wysypie to fachmany z AC sprawdzą po logach czy grzebał gazownik czy ktoś inny i odeślą delikwenta z kwitkiem.

Tak pewnie mają spis wszystkich kodów komputerów gazowników

Tam się zapisują odpowiednie kody komputerów, przecież gazownik może mieć ich kilka

Problemy stwarzają gazownicy a nie AC

Opublikowano

No widzisz, a mi przedstawiciel AC powiedział coś zupełnie innego. Pokazał nawet na przykładzie sterownika Premium, że podłączenie innego laptopa i zmiana powoduje powoduje ostrzeżenie o możliwości utraty gwarancji. W razie kłopotów czyli naprawy gwarancyjnej mają od razu możliwość wysłania klienta na drzewo o ile autoryzowany gazownik nie weźmie tego na siebie. Było to pare lat temu ale ZTCW to dalej jest tak samo.

Opublikowano

po podłączeniu kompa pod sterownik gazowy pojawia sie komunikat o możliwości utraty gwarancji,zapisywana jest data podłączenia i IP kompa podłączanego,wszystko zależy od gazownika,w razie uwalenia sterownika wiadomo co gdzię i kiedy,

jak kupujesz jakąś elektronikę to też nie zrywasz plomb i nie grzebiesz,aby nie utracić gwarancji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.