Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Urywa jaja! Gratki

Opublikowano

Progi z S-Line fajnie by wizualnie dół rozszerzyły i bardziej uwydatniły glebę, ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

szukam :) generalnie to będzie chyba jedyna część s-line na zewnątrz. Na tył będzie dyfuzor zderzaka rdx, przednia dokładka już jedzie do mnie rdx i cały czas waham się nad frontem :) ale coś wykumam, trzeba zrobić virtuale

Opublikowano
szukam :) generalnie to będzie chyba jedyna część s-line na zewnątrz. Na tył będzie dyfuzor zderzaka rdx, przednia dokładka już jedzie do mnie rdx i cały czas waham się nad frontem :) ale coś wykumam, trzeba zrobić virtuale

po co szukać, przecież progi ori w ASO nie są drogie

Opublikowano

250zł 1szt. :) nie ma sensu szukać na allegro drożej

Opublikowano

Jak wygląda ten dyfuzor rdx? Jakieś zdjęcie poglądowe?

Opublikowano

a ma ktos z was nr na te progi s-line ??

Opublikowano

8K0 854 932 A listwa na próg strona prawa

8K0 854 931 A listwa na próg strona lewa

:jerk:

Opublikowano
  • Autor

bardzo podobna dokładka tylko nie do s-line, inny kształt.

tak wygląda mój rdx, podawałem wymiary niemcom i mi zrobili na zamówienie pod zderzak bez s-line

0d13df334a196bb7.jpg

to VT robione przez kumpla, ale jednak u mnie będzie inny front.

dzięki za numery progów :)

Opublikowano

jest siła i moc ....

Opublikowano

Sorry, ale ta dokładka traci wiochą :sick3: i gryzie się z tym świetnym projektem.

Opublikowano
  • Autor
Jak bym byl w pl posxukal bym speca ktory wspawal by zderzak z s5

Ten dol ryje mi banie t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9vxm9tdnZkFUARst6t0x_ep68ACNaZ5PGq5pIi3uDmnG8CUi3ipZxGAHY

no to dajesz :naughty: jak dla mnie to nie na moje nerwy :wink: ale efekt by był kosmos na tym zderzaku...

Ja na razie zostaję przy wieśniackiej dokładce :D A i jeszcze dojdzie fejs wieśniacki także uwaga :naughty:

Opublikowano

Jak teraz popatrzylem to jednak zderzak od rsa trzeba by bylo ciac a to juz koszta :-(

Opublikowano
  • Autor

i wyobraź sobie sytuację gdy dzwoni do Ciebie pan Zbych i mówi ... Ty , uciąłem a jednak nie pasuje :grin::grin:

Opublikowano

kapitalny kolor... zawsze mi się niepodobały czerwone, muszę jedank przyznać że bajeczne auto.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejny temat do którego zaglądam popatrzeć i jutro robie to samo :decayed:

to nie Vosseny a Wojtsseny :decayed::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1zm2zyr.jpg

heble z ttrs, kolejna próba

2uiksr6.jpg

listwy boczne z S4

2ng9zrt.jpg

dokładka 3tlg rdx ( WIOCHA )

fon9k9.jpg

tego znaczka nie będzie ale coś w ten deseń

213gqo7.jpg

dyfuzor tylnego zderzaka

ipcevo.jpg

po 2 tyg walki

1zbuwdk.jpg

9pmi3l.jpg

5cfu6w.jpg

2rml24k.jpg

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.