Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To ta co ma pod 400 KM ?

sporo więcej, nie mierzona jeszcze bo sprzęgło nie daje rady i padło dzień przed eventem. Siedzi kompresor apr , dolot apr i ecu apr. A co dalej będzie nie wiadomo.

widziałem jak to jezdzi na 1/4 mili :wink:

Opublikowano
  • Autor

a no latał Rafik w Rzeszowie nią faktycznie:naughty:

Opublikowano
To ta co ma pod 400 KM ?

sporo więcej, nie mierzona jeszcze bo sprzęgło nie daje rady i padło dzień przed eventem. Siedzi kompresor apr , dolot apr i ecu apr. A co dalej będzie nie wiadomo.

Kompresor APR? :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak

zapowiedź sesji zdjęciowej ;)

2a99ym0.jpg

Opublikowano

Przecież APR jeszcze nie wypuscił kompresora :wink:

Opublikowano
tak

zapowiedź sesji zdjęciowej ;)

http://i59.tinypic.com/2a99ym0.jpg

zdrowo!
Opublikowano
  • Autor

pomyłka czekamy na kompresor apr, na razie jest soft apr, dolot i inne graty apr.

Opublikowano

No właśnie. Myślisz że tego nie sledze? :) Pewnie jeszcze kółko.

Opublikowano
  • Autor

kółko też też :P

Gdyby ktoś szukał zawieszenia na który można zapierd... ć ( sprawdźcie na YT ) to właśnie wprowadziłem na rynek Polski zawiasy AirREX Digital

Zero kabli, zero rzeźby, 12 stopniowa regulacja twardości, regulacja kątów ( opcja ), estetyczna zabudowa komputera, kompresora i butli, Sterowanie wi fi i usb. Kilka ustawień podtsawowych auta, oraz prędkości zawieszenia :) Zainteresowanych proszę o priv. Ceny od 15 do 18 tys brutto za cały zestaw p&p.

Właśnie będziemy montowali pierwszy zestaw do tej czarnej S4 B8 oraz do Mercedesa C63 AMG.

43151f.jpg

11.jpg

Opublikowano
kółko też też :P

Gdyby ktoś szukał zawieszenia na który można zapierd... ć ( sprawdźcie na YT ) to właśnie wprowadziłem na rynek Polski zawiasy AirREX Digital

Zero kabli, zero rzeźby, 12 stopniowa regulacja twardości, regulacja kątów ( opcja ), estetyczna zabudowa komputera, kompresora i butli, Sterowanie wi fi i usb. Kilka ustawień podtsawowych auta, oraz prędkości zawieszenia :) Zainteresowanych proszę o priv. Ceny od 15 do 18 tys brutto za cały zestaw p&p.

Właśnie będziemy montowali pierwszy zestaw do tej czarnej S4 B8 oraz do Mercedesa C63 AMG.

http://www.best-performance.pl/zdjecia/glowne/43151f.jpg

http://www.airsociety.net/wp-content/uploads/2011/11/11.jpg

o cie Panie ;D ladny zestaw

Opublikowano

Za ładną cenę :kox:

Opublikowano
  • Autor

zapłacisz za customowy zestaw na gwincie bez regulacji twardości w Polsce 10 tys z analogowymi manometrami :D generalnie nie ma co porównywać ja żałuję że nie mam tego zestawu. Jak się odkuję to na pewno zmienię na to

Opublikowano

Autka wymiatają że ja******** :whistling:

Ale faktycznie czerwona :slina::slina:

Opublikowano
zapłacisz za customowy zestaw na gwincie bez regulacji twardości w Polsce 10 tys z analogowymi manometrami :D generalnie nie ma co porównywać ja żałuję że nie mam tego zestawu. Jak się odkuję to na pewno zmienię na to

No tak ale czy przy sprzedaży auta za kilka lat ktoś dołoży te kilkanaście tys dlatego że jest fajna pneumatyka? Wiadomo coś tam z roku na rok jakaś amortyzacja więc wartość się zmienia.

Opublikowano
  • Autor

Myśle ze zestaw w skrzynce łatwiej jest wyciągnąć na handel niż używana zabudowę i zabudowane manometry ;) wiem cos o tym bo sprzedawałem nie jeden air. W przypadku airrexa nie ingerujesz w auto :) a przy sprzedaży wyciągasz szybko wracasz do serii i sprzedajesz calutki zestaw.

Poza tym co za głupie stwierdzenie przy sprzedaży auta ktoś bedzie sie patrzył czy fajna pneumatyka. Chyba Mirek sprzedawca bo każdy fanatyk tuningu na pewno sobie to przeliczy

Opublikowano

Ale ten napis made in Taiwan na breloku to mogli sobie darowac:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe no takie czasy, firmy w stanach nie produkują masówki w stanach :) vossen też taiwan, jak rotiform itd. Zawieszeń z tajwanu jest na prawdę dużo a ludzie nie wiedząc się nimi jarają :D za 2 tygodnie będą pierwsze zestawy to dam znać jak to wygląda na żywo

Opublikowano

Zawieszenie kozak ale jestem ciekaw jak z żywotnością. Niestety drogi w moim rejonie to jedna dziura więc szkoda by było takiej instalacji.

Opublikowano

Ale się prezentuje na żywo :slina::slina::slina: Mijało cię dzisiaj srebrne, kozowate a3 na stali w miejscowości Szarki :bag: Mignąłem bixem, ale chyba za późno :decayed: Może byś mnie zauważył jakbym miał założone felgi, ale zrobię to za kilka godzin, bo dystanse jado :grin: Mieszkam dwie wiochy dalej, w Jaworznie :wink: Szkoda, że nie miałem do ciebie numeru to bym cię uprzedził żebyś dźwignął zawias na te koleiny :grin:

Opublikowano

na vag eventa jado! :wink: ja niestety nie dotre..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.