Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do tych opon trzeba będzie zmienić silnik :decayed:

Opublikowano

Po co jak to samochód nie do jazdy tylko na wystawy hehe

Opublikowano

Mała zmiana decyzji odnośnie kół. Firma ADV.1 postanowiła zrobić mi bonus do projektu i dostałem opcję Competition Spec . Będzie to wersja demo na świecie, bo do tej pory tak żłobionych ramion nie było w Track Function ( 3 cz. z rantem).

Koła już się robią, niebawem będą foty po wycięciu. Generalnie ciężka misja mieć felgi z deep concave i z dużym rantem :)

Czyli finalnie

ADV 5.0 Track Function Competition Spec

20x12 et15

/Center - Matt Black

Lip - gold

jakiś podgląd jak to może wyglądać... bo dopiero mam zrzuty cadu

ehc8s6.jpg

351borm.jpg

29lfokn.jpg

tak wyglądają ramiona Competition Spec

2eec1nc.jpg

Zobaczymy po przymiarce czy nie przegiąłem 295/25

rvyjpy.jpg

Witaj,

Gratulacje pomysłowości!

Bardzo ciekawy projekt.

To felga pełen custom.

Pewnie dystans też konkret pójdzie :D

Ile taka felga będzie ważyć?

Jakie gumki do tego setupu przewidujesz?

Pozdrawiam i powodzenia w modach :D

Opublikowano

przeciez "gumki" masz wyzej...

Opublikowano

przeciez "gumki" masz wyzej...

Spoczko,

otworzyłem fotę i wszystko jasne - ultrac sessanta :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kozacki projekt! :D

Opublikowano

i wcale tak źle nie wygląda poszerzenie bez śrubek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w ch dramatycznie wygląda poszerzenie na gładko. Ogólnie to S4 nie w moim stylu.

Po co jak to samochód nie do jazdy tylko na wystawy hehe

Wyobraź sobie że będę tym latał na co dzień :)

Opublikowano

Wyobraź sobie że będę tym latał na co dzień :)

chyba się toczył a nie latał:)

Opublikowano
  • Autor

no może być i toczył, szkoda mi zniszczyć felg wartości auta. Mi się w życiu nie spieszy ;)

Opublikowano

Ciekawe co na 295 powie 2.0tdi :decayed będzie miotalo jak szatan w koleinach :v nie mniej jednak jaram sie :jerk:

Edytowane przez czorny_07

Opublikowano
  • Autor

masa kół kutych będzie mniejsza niż na 10.5 odlewanych o jakieś 2 kg na sztuce :naughty: , więc jeśli chodzi o odczucia mocowe nie będzie tragedii względem vossena

295 ty tylko opory na drodze które mogą dokuczać. Mam piec na palecie w firmie akurat :decayed: ale jak nie będzie potrzeby to go nie wrzucę.

Opublikowano

Kawał kapora będzie to nieźle wyglądać z tyłu, a będziesz pochylił coś koła?

Opublikowano

masa kół kutych będzie mniejsza niż na 10.5 odlewanych o jakieś 2 kg na sztuce :naughty: , więc jeśli chodzi o odczucia mocowe nie będzie tragedii względem vossena

295 ty tylko opory na drodze które mogą dokuczać. Mam piec na palecie w firmie akurat :decayed: ale jak nie będzie potrzeby to go nie wrzucę.

no własnie o opory toczenia mi chodzi, to 30cm, sporo gumy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dam znać po pierwszej jeździe :wink: jednostka po sofcie więc coś tam jedzie :decayed:

co do kątów... mam nadzieję że wszystko się pomieści bez kątów i podczas jazdy też nic nie będzie wyłaziło

Gdy auto kładziesz airem na ziemię same kąty się robią ok 3 stopni

Edytowane przez wojtsen

Opublikowano

dam znać po pierwszej jeździe :wink: jednostka po sofcie więc coś tam jedzie :decayed:

co do kątów... mam nadzieję że wszystko się pomieści bez kątów i podczas jazdy też nic nie będzie wyłaziło

Gdy auto kładziesz airem na ziemię same kąty się robią ok 3 stopni

też racja, ale to bedzie wyglądać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koła zeszły z produkcji, dobrze że zaufałem inżynierom ADV i zmieniłem decyzję co do wzoru bo są to moje wymarzone felgi ever. Rant i deep concave ... w bani mi się nie mieści :D
Czekam tylko na konsolidacje jakiś przesyłek i je ściągam do PL. Body dalej under construction

11001851_872869299444771_724397192362045
10505430_872869302778104_303233399486306
10532560_872869306111437_653344360758475

Opublikowano

Felgi miazgaaaaaa!!!

Opublikowano

Coś pięknego :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.