Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

No koła już doszły, od razu musiałem wrzucić na klocki :D Wyszło tak jak liczyłem czyli ok 4 i 5 cm poza obrys. Wszystko przykryje body tak żeby nic nie wystawało podczas jazdy. Czechu musiał mi foty podrobić bo lakier jest tak zniszczony i zajechany że wstyd.

2wnpveb.jpg
2j0ywyx.jpg
21ew4m.jpg
qzqkgw.jpg
108ebgz.jpg

Ciekawostka
adv 12J waży o ok 3 kg mniej niż oems w 10.5 J o ile takie duże oemsy są 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek mam pytanie(może bedziesz wiedzial), czy na tym filmiku ponizej zachowany jest oryginalny zarys nadkoli czy poszerzal??? felgi 20x10,5 i et 30

p.s. pytam bo mysle nad zmiana felg na 10j z et 42 ,wiem ze przod bedzie troche wystawal czy robiac naciag i wieksza glebke schowa mi sie ladnie opona w nadkolu i nie bedzie tarlo?? (zeby zrobic taki wizual jak nadkole lezy prawie na rancie felgi)

znalazlem jeszcze cos takiego tu tragedii nie ma (20x10j, et przod 42, tyl 40) jak to bedzie jak zrobi sie glebke duza na takim setupie?

https://www.youtube.com/watch?v=ziZ0dtdcDjU

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam miałem podobne u siebie 10.5 et30 ale wystawało poza obrys, stance ładny ale błotniki poharatane. Przy 10J et42 nic nie będzie obcierało i wystawało. Gdyby ktoś chciał mam na sell ADV1 20x10 z naszej czarnej S4 :)

Edytowane przez wojtsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam miałem podobne u siebie 10.5 et30 ale wystawało poza obrys, stance ładny ale błotniki poharatane. Przy 10J et42 nic nie będzie obcierało i wystawało. Gdyby ktoś chciał mam na sell ADV1 20x10 z naszej czarnej S4 :)

Ile za nie chcesz? Jakie parametry i jakieś foto? [emoji39]

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek umiesc pare zdjec zeby zobaczyc dokladnie jak auto siedzi na tych 10j et 42.

p.s. czy obnizajac tak auto nie bedzie nic obcierac przy feldze 10j??? [taki setup robie do jazdy a nie na pokaz(zloty) jesli chodzi o wysokosc]

c5emzmm8.jpg

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...