Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega obecnie jest w Austrii,przyłapałem go na zdjęciach,zapewne jak powróci to uaktualni temat,auto wygląda obłędnie :)

Dla zainteresowanych jak dobrze poszukacie to znajdziecie :wink:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451634294992080.1073741829.451021641720012&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17158337007_af13988971_h.jpg

17363831132_45f1ba164b_h.jpg

fotki

https://www.flickr.com/photos/125975979@N07/sets/72157652347525681/

ma być mniej więcej tak :

GbrH5Xx.jpg

Body montowałem na ostatnią chwilę w 2 dni bez jakiegokolwiek przygotowania. Nie wiedzieliśmy czego mamy się spodziewać, więc jak na tak szybką akcję wyszło spoko. Oczywiście lakiernik zj***ł swoje, sporo było rzeźby ze śrubami i spawaniem budy ale się udało. Generalnie auto było nieuszczelnione, bez nadkoli, zwichrowane na drzwiach itd Skończyliśmy o 1 w nocy a o 7 już jechaliśmy do Austrii, 2000 km pękło bez problemów koła pracują idealnie.

Kwestia body wiadomo, jednemu się spodoba drugiemu nie i bardzo dobrze. Po co robić coś co ma każdy ? nasza manufaktura zrobiła spory hałas w Austrii gdzie ludki mocno się drapały po głowie czy to nie LB. Wiadomo, że wolałbym kupić body za 30k złotych i mieć wszystko zaprojektowane przez designerów itd. Audi lata po necie ładnie także powoli się przekonuję że moja koncepcja jest spoko. Za tydzień montuję ducktail i rzeźbię dokładkę przednią i canardsy z węgla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony są 295/25 R20 ? Jak się jeździ A4 na takiej szerokości ? Nie pytam złośliwie, ale mocno zamulają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jakoś czegoś na progach, takie jakieś skromne :eusathink:

Myślałeś by może zrobić takie same nakładki s-line, tylko większe, masywniejsze, wyraźniejsze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kaczego kupra brakuje wiec na niego czekam :decayed:

dobra robota, miło popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu wygląda ciekawie gorzej juz z boku ale co komu się podoba. Ja podziwiam za to ile wlożyłeś w to pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki jeszcze na złoto jak rant feli :)

no właśnie próbuję to ogarnąć żeby coś się zgrało, może jakiś plastidip metalizujący albo coś bo galwanicznie nie wiem gdzie by to mi ogarnęli w tak małej ilości...

Opony są 295/25 R20 ? Jak się jeździ A4 na takiej szerokości ? Nie pytam złośliwie, ale mocno zamulają ?

Na luzie, oczywiście że deczko zamulają ale przy wadze kół jakoś to się bilansuje. Przy nowym piecu tego nie odczuję. Przyczepność w zakrętach bajka, ale w koleinach walka z kierownicą okrutna

Brakuje jakoś czegoś na progach, takie jakieś skromne :eusathink:

Myślałeś by może zrobić takie same nakładki s-line, tylko większe, masywniejsze, wyraźniejsze ???

Spokojnie coś wymyślę, na razie modeluję front lipa i kończę ducktail i canardsy. Potem jakieś splitery pod próg i dyfuzor tylny

Edytowane przez wojtsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki jeszcze na złoto jak rant feli :)

no właśnie próbuję to ogarnąć żeby coś się zgrało, może jakiś plastidip metalizujący albo coś bo galwanicznie nie wiem gdzie by to mi ogarnęli w tak małej ilości...

Opony są 295/25 R20 ? Jak się jeździ A4 na takiej szerokości ? Nie pytam złośliwie, ale mocno zamulają ?

Na luzie, oczywiście że deczko zamulają ale przy wadze kół jakoś to się bilansuje. Przy nowym piecu tego nie odczuję. Przyczepność w zakrętach bajka, ale w koleinach walka z kierownicą okrutna

Brakuje jakoś czegoś na progach, takie jakieś skromne :eusathink:

Myślałeś by może zrobić takie same nakładki s-line, tylko większe, masywniejsze, wyraźniejsze ???

Spokojnie coś wymyślę, na razie modeluję front lipa i kończę ducktail i canardsy. Potem jakieś splitery pod próg i dyfuzor tylny
W Tuning Kingz, by nie ogarneli metalizacji znaczkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni zlecają komuś przecież, ja sobie ogarnę jakoś sam

Aaa to myślałem że sami to robią :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do nich i może się ogarnie, bo nigdzie nikt mi nie chce zrobić tylko 2 szt... co za kraj


11203148_1587647681511910_46282919913719

Audi pojawiło się na oficjalu FLGN TLT



Dokładka wyprofilowana, teraz tylko zrobienie formy i gotowej z carbonu
11401280_1605209823089029_81944375734980
Dyfuzor już powiększony o 2 cm, pokryty węglem, progi też powiększone i pokryte węglem.
288zj86.jpg

Tapeta na telefon do pobrania ;)

wryqf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego audi koks ,obejrzyj ten filmik na youtubie AccuAir AIR4 Build Video Coastline Autosport Group

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...