Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi:, przedstawię wam swoją A4 którą mam już ponad 2,5 roku. Jest to moje pierwsze autko, od tamtej pory nahulałem nią 37tys. km. Drobne usterki jak wiadomo były, na szczęście w małej ilości. Jako uczeń nie miałem za bardzo kasy na mody, raczej wszystko szło w koszty eksploatacji, paliwo lub mody niskobudżetowe. Teraz troszeczkę zainwestowałem i czas najwyższy ją pokazać :banan:

DSC00879.JPG

Dane:
Audi A4 B5, produkcja 1996r, kolor LZ3N, instalacja LPG
Przebieg 347 000km, na gazie 127 000 km przejechane :facepalm:
Wyposażenie oryg:
+ 2xAirbag,
+ elek. Lusterka
+ Climatronic
+ Skórzana kiera i gałka zmiany biegów


Co zrobiłem? (pominę czynności eksploatacyjne)
+ gwint MTS TECHNIK (jak dla mnie za miękki)
+ Brock B3 18”, szer przód 8,5”, szer tył 10”
na nich gumy 225/40/18
+ Uniwersalny Komputer Pokładowy :dance2:
+ Podgrzewane lusterka
+ Podświetlenie nóg po otwarciu drzwi – przód i tył
+ Podświetlenie wnęk klamek wewnętrznych
+ Oświetlenie lampki podsufitki LED
+ Dekory w foli biały carbon firmy 3M
+ Kierownica skórzana poliftowa
+ Lampy przód polift valeo (kierunki w stylu US)
+ Nawiewy podświetlane II lift
+ Skrócona dźwignia zmiany biegów
+ Klubowe ramki
+ Lampy tył II lift
+ Hidy w soczewce
+ Halogeny przód na żółto
+ Grill RS type
+ kierunki US
+ U-dimension El-comp6 w drzwiach z przou

A to moje najbliższe plany:
- Korekta zaniedbanego lakieru (aktualnie studiuje te zagadnienie) - sprzęt i kosmetyki zakupione
- Zmiana foteli na jakieś kubły w materiale.
- Wygłuszenie drzwi
- Elektryka szyb tył - brakuje tylko boczków na tył i przełącznika na przód.


Tak wyglądała po zakupie:
https://lh4.googleusercontent.com/YzB_VbY0VgMh0K55fHxW0_xxPv1yIEv6AqILSzrIb4Q=w687-h515-no

Zdj%25C4%2599cie0744.jpg



Zacznijmy od środka, bo w głównej mierze tu najwcześniej pojawiły się zmiany.
Było:
DSCN0921.JPG

Aktualnie:
DSCN2141.JPG

DSCN2142.JPG

DSCN0684.JPG

DSCN0680.JPG


Z zewnątrz zacząłem od wywalenia obciachowych chlapaczy. Potem kupiłem obciachowy grill:
Zdj%25C4%2599cie0007.jpg

Tu jakieś foto przerobione w PS:
DSCN0484.JPG

Przez jakiś czas bujałem się na 16” z Passata B5:
Zdj%25C4%2599cie0784.jpg

Potem wpadły na sezon ori A4 B6:
Zdj%25C4%2599cie0232.jpg

Skończyły się opony, musiałem przeprosić się ze stalówkami 15” i kołpakami;
DSCN0527221.JPG

i tak minęło kilka miesięcy i bryka doczekała się poliftów valeo na przód:
DSCN0881.JPG

DSCN0899.JPG


w końcu auto jakoś zaczęło wyglądać, 18” i gwint zrobiły robotę.
DSCN0899.JPG
DSCN2168.JPG

Szeroki tył daje radę:
DSCN2160.JPG

DSCN2157.JPG


i reszta fotek:
DSCN2170.JPG

DSCN2174.JPG

DSCN2179.JPG

DSCN2180.JPG

DSCN2186.JPG

DSCN2190.JPG

DSCN2195.JPG

DSCN2199.JPG

DSCN2206.JPG

Denerwuje mnie strasznie miękki gwint z tyłu:thumbdown: Z racji że mam z tyłu szeroką felgę 10”, mimo że jest naciągnięta opona, chowa się w nadkole to przy jeździe z 3 osobami, tył tak siada że muszę powoli jeździć. Z chęcią zamieniłbym się z kimś na jakieś twardsze springi

Od kupna fury prowadzę statystyki:
Zużycie paliwa, lpg - Audi A4 - prezes605 - Motostat

DSCN2848.JPG
DSCN2872.JPG
DSCN2882.JPG
DSCN2895.JPG
DSCN2839.JPG
DSCN2937.JPG

a to różnica w folii na lampach:
ta mocno pomarańczowa jest firmy ORACAL.
DSCN3105.JPG
DSCN3109.JPG

Aktualnie z przodu:
DSCN3128.JPG
DSCN3137.JPG
DSCN3144.JPG
DSCN3152.JPG

W ramach akcji "wrzuć miedziaka dla dzieciaka" wpadłem pośmigać na tor:
PB175014.JPG
PB175015.JPG
PB175107.JPG

AKTUALIZACJA:
Wczoraj 2 felgi odebrałem z prostowania, a w przyszłym tygodniu oddaje do malowania.

Edytowane przez prezesik18

Opublikowano

Nieźle :thumbup1:, jak będę w Koszalinie to koniecznie musisz się pochwalić jak to wygląda na żywo, trzeba będzie jakiś spocik zrobić :)

Jeszcze klamki w kolor by się przydały.

Opublikowano
  • Autor

Spocik bardzo chętnie, pod koniec września wprowadzam się na Koszalin bo na polibudę idę :decayed: Także okazja będzie się spotkać :wink: Gdyby łatwo dało się zdemontować te klamki to bym spróbował je prysnąć szprajem, ale narazie korekta lakieru mnie czeka :naughty:

Opublikowano

Ciekawy kolor..

Opublikowano

felgi robią swoje trzeba będzie pomyśleć i u mnie:hi:

Opublikowano

Bardzo się zmieniła od maja, kiedy ją ostatni raz widziałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a no od maja się zmieniło, wpadło koło, wpadła gleba, zmieniona kiera, środek carbon, lampy w stylu US. W sumie dobre koło odmienia całkowicie auto. Szkoda że mam taki miękki gwint, z chęcią sukę skręciłbym na dół :polew:

Opublikowano

Ja większości zmian też dokonałem w wakacje. Ot dobry okres na mody :wink:

"Felgi są wizytówką samochodu" :hi:

Opublikowano

Taa dobry okres, pracował i wszystką kasę wydał na mody :decayed:

Opublikowano

Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Cała kasa z pracy w wakacje poszła w Audi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko z zaliczek modziłem :decayed: Dzisiaj dopiero wziąłem wypłatę, także nie wiem od czego zacząć, tyle tego jest :wink:

Opublikowano

Ja sobie zrobiłem listę celów i odhaczam po kolei :naughty:

Opublikowano

dobre koło ..... tylko spojler z tylnej klapy out

Opublikowano
  • Autor

Gdybym znalazł klapę US w dobrej cenie, to bym z chęcią założył. Co do spoilera, zamontowany na wkręty i klej do klapy.

Opublikowano

Fajnie wygląda, pięknie ją wyprowadziłeś:naughty::kox: Plany też bardzo dobre. Tylko chyba padłeś ofiarą żółtej folii, która miała być pomarańczowa. Kilka osób też tak kupiło:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Z tą folią właśnie tak było :decayed: Mimo dokładania kolejnych warstw kolor się nie zmienia :kwasny:

Opublikowano

Jeżeli masz zamiar robić polerkę i zgłębiasz temat to polecam artykuł: Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Od siebie dodam, że nad swoim a4 pracowałem około 40 godzin i miewałem momenty zwątpienia ;) Ale efekt finalny cieszy oko :)

Opublikowano

Z racji, że lakier jest dość istotny to moim zdaniem lepiej oddać na profesjonalna korekte lakieru, niż bawić się w to samemu :P

Opublikowano

A jak tam sprawuje sie ten komputer uniwersalny cenowo jak roznica jezeli chodzi o montaz ori FIS chyba spora

a jak z podswietleniem ? pasuje do czerwonego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.