Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!


tolusek

Rekomendowane odpowiedzi

LPG do 1.8T BEX :doh::wallbash::thumbdown::facepalm:

Audi po prostu boskie :banan2::banan3: Też mam ten model Ronala w czerni, tyle, że 16stki :kwasny: i do czarnego auta są po prostu :kox: !!! Zastanawiałem się jak by wyglądał na tej feldze tyle, że większej np. 17 lub 18 i mam odpowiedź !!! Zajefajnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox::kox::kox: też mam BEX'a ale ośkę ciekawe jaka jest różnica do Q :P bywam na studiach w krk trzeba się kiedyś ustawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... chłopy temat silnika ogarnięty !!! Nie jestem fachowcem więc dokładnie tego nie wytłumacze w każdym razie spec qumpel stanął na wysokości zadania.Rozebrał cały dolot ,wymienił odmę posprawdzał wszystkie wężyki przeczyścił przepustnicę i ją zaadaptował ponownie nieco się się poprawiło ale nadal to nie było to. Zdesperowany wykręcił jeszcze zaworek od odpowietrzenia skrzyni korbowej taki w którym jest membrana elastyczna - okazało się że jest dziurawa i sparciała. Po wymianie samochód nie do poznania silnik pracuje idealnie zero szarpania , spalanie ok 2 l mniej i co najważniejsze .... nie miałem wcześniej porównania ale teraz to dopiero ma buta..... :) szybciej i lepiej się wkręca!

Trochę mnie to martwiło bo problemy się zaczęły zaraz po założeniu instalacji LPG i byłem nieco zirytowany ale po ostatnich zabiegach śmiało mogę jako kolejna osoba polecić " gazior " do tego silnika. Sprawdziły się opinie ( gazować i jeździć , silnik gitara pod gaz ) których zaciągałem na forum oraz u wielu gaziarzy za nim podjąłem decyzje o instalacji - naprawdę daję rade !

Jeżeli o spot we wtorek to jasne że będę dajcie znać gdzie postaram się zabrać 2 maniaków ( dean86 oraz kenzi ) też są na forum !!!

Do zobaczenia !!!

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

...i jeszcze kilka fotek z wieczornej sesji ( sory za jakość )

P.S

- spinkę od pokrywy silnika samo zgubiłem

- zdjęcia tylko z prawej strony bo lewa jeszcze ubita

- na ramki klubowe oczywiście się pisze :)

DSC_0272.jpg

DSC_0273.jpg

DSC_0274.jpg

DSC_0279.jpg

DSC_0279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus, ze w calej tej czerni gubi sie dokladka tylnego zderzaka w s linie.

No ale sa plusy czarnego jak i jego minusy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten piękny bex z allegro ? :kox: no recaro ładne, chyba lepsze od pełnej skóry :whistling:

piękny jest :jerk: wstaw tylko normalne foty :wink:

To ten , z allegro z Nysy od Radka

widzę że poruszacie temat Radka z Nysy. ja kupiłem ostatnio u niego coś takiego.

20130824_130758.jpg

przedwczoraj przysłał mi że teraz ma coś takiego.

IMG_2158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się ukryć że niebieski z wyglądu petarda

Audi A4 29700.00 PLN. NYSA - OPOLE - WROCŁAW - KRAKÓW - otoMoto.pl

sorry za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że grono zadowolonych klientów od Radka rośnie w niezłym tempie , brać niebieską bo zaraz się sprzeda.

Tolusek , szykuj się na czwartek , raczej się uda :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az będzie miał 1.8 t i w q i jadę do niego od razu ale na razie nie ma... ale szuka:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w czwartek jak najbardziej bede ! Podobno na Rybitwach cos zaczelo sie dziac :)

Matysz czy ta czarna sztuka nie byla na czarnych felgach ?

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

Carire szukaj,szukaj :) jak zakupisz daj znac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...