Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A spoko ja tam nie wnikam, ale od czasu jak gdzieś na forum passata czytałem że filtr paliwa filtrona się delikatnie zaczął łuszczyć to się przestraszyłem. Nie używałem nigdy - też zmieniam max co 10 tys. km, a olej w skrzyni wymieniałeś albo w dyfrze?Chciałem to u siebie zrobić tylko nie wiem jakiej oliwy nakupić, rozpuściłem wici po forum ale narazie bez odzewu.

Opublikowano
  • Autor

Podczas serwisu "pozimowego" będę to robił + uszczelnienie tylnego dyfru bo minimalnie się poci. Jakbyś zdobyła jakieś info to daj znać :)

Opublikowano

Kolega dobrze mówi, gdzieś widziałem też przypadek jak powietrza się zaczął rozlatywać. Następną wymianę zrób na Mann lub Knecht, nie wiele droższe a jakość lepsza.

Wsadzaj jeszcze boczne osłony w komorze silnika :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj powinna już być nowo obszyta kierowniczka :) po zamontowaniu na pewno sie pochwale :)

Opublikowano

Bardzo ładne A4 i do tego quattro. Pięknie sie prezentuje na żywo w centrum Warszawy :)

Opublikowano
  • Autor

A gdzie widziałeś? Trzeba było zaczepic ;-)

Opublikowano

Ordona :) Fakt że od kilku dni jej nie widzę.

Opublikowano
  • Autor

Brat tu mieszka, to Twoja kombi stoi na parkingu podziemnym na 17tkach sline?

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Oto i ona ;)

Przezajebista robota została wykonana w Lubartowie ;)

7u3aqema.jpg

hy4a4avu.jpg

ysejy5az.jpg

upupy2u5.jpg

Oprócz tego wpadł AUX do schowka ;)

12.02.14

Wymiana tarcz i klocków

7eqybupu.jpg

3ureraja.jpg

20.02.14

Przegląd + sprawdzenie przez znajomego prowadzącego SKP.

Nie ma się do czego przyczepić ;)

raba7yvu.jpg

utagy7ut.jpg

08.04.14

Zakup przycisków z chromem ;-)

yzeputyg.jpg

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 02:02 ----------

14.04.14

Taki mały smaczek na koniec dnia - wszystko pięknie hula w stanie idealnym ;-)

ydaseqyv.jpg

5a4ydu9u.jpg

u5ary8ap.jpg

ORI PRZYCISKI CZARNE DO SPRZEDANIA PW ;-)

(dlaczego nie mam możliwości wystawienia czegokolwiek na giełdzie?)

Opublikowano

Już Ci pisali minimum 100 postów, ja tez mam ten ból. Jakby 50 :kwasny:nie wystarczyło

Opublikowano
  • Autor

Przecież ja juz dawno mam 100+ i nadal nic.

A liczniki przy profilu nie liczy już ze 3 tygodnie cały czas tak samo

Opublikowano

Bo nie z każdego działu posty są doliczane do licznika :wink:

Autko obejrzałem na żywca i jest perełka :kox:

Opublikowano

No wlaśnie mi też nie liczy nie wiem o co kaman

Opublikowano

Posty liczą sie tylko z działu technicznego.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

To bez sensu :-P juz miałem trochę gratów do B7 do sprzedania to poszło na allegro do obcych ludzi zamiast na forum wstawić

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. Tak to wygladalo.

6ed62c1de83ccd08eba574cee01d9ae8.jpg

3a76fe94117d8eefc93918894497383e.jpg

Jak sie podoba ?

W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

(Dobry warsztat na wymiane sprezyn tez potrzebny)

Opublikowano

Dla mnie koło leży bardzo fajnie:)

A4 wydaje sie bardzo zadbana:)

Opublikowano
  • Autor

Zadbana owszem, generalnie dobrze ma u mnie ;)

Opublikowano

wystarczy 50 postów a nie 100 panowie, a masz 47 , więc jeszcze pare postów i będziesz mógł, kłania się regulamin :)

Opublikowano
  • Autor

Odpisali mi z Eibacha - komplet Pro-kit tylko na tyl - 389zl.

Natomiast komplet sportline'a na obie osie - 579zl.

Jakas podpowiedz ?? W przypadku wymiany 4 koszty robocizny zniszcza :/

Opublikowano

Przód dało by radę samemu pod blokiem lub pracą ;) Z tyłem gorzej, najlepiej na podnośniku i hydrauliczny ściskacz sprężyn.

Opublikowano
  • Autor

Brzmi jak propozycja z Twojej strony :D:))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.