Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Kryska pozazdroscic, chciałbym włożyć do siebie tyle ile ty wkladasz. Silniczek malina hample i cala reszta. Powodzenia i szybkiego złożenia chce ja kiedyś na żywca obadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, to drugi dawca części na zapas :grin:

Dzięki Panowie, fajnie że się podoba :wink: Też mam już dużą chęć to poskładać i zobaczyć co to wyjdzie, brakuje jeszcze paru gratów, ale powoli bo mam drugą skarbonkę i nie ogarniam wszystkiego na raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Krycha, jak oryginalnie w ameryce jest z przednimi reflektorami? Po włączeniu pozycyjnych tzw. obrysy świecą dodatkowo, ale zwykłe białe pozycyjne tez są, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zwykłych pozycyjnych, tylko w kierunkowskazach są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fajnym stanie to recaro, białe auto, czarny środek :kox: LUBIE TO.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nic mnie nie zaskoczy, tylko czekam na fanty które wrzucasz, jest ogień Krycha:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem fotele, ale nie było oczywiście tak łatwo, bo miałem jasny pasy i jasną półkę... więc wszystko do zmiany na czarne. Dodatkowo wpadła kierownica trójramienna z A6 C5 FL w bardzo ładnym stanie.

Ogólnie szału nie ma, ale jako tako już wygląda. Wyleci wajha od tiptronika to bedzie odrazu lepiej :grin:

Jutro ma być ładna pogoda więc wkońcu biorę się za ten silnik, bo kapota ile już mi z tym schodzi :doh:

P3197938j_erwwenq.jpg P3197945j_erwweeh.jpg P3197936j_erwweex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rób rób, bo ja tu sesyjke już ustawiam powoli:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ich nie czyściłem bo i tak się zaraz uwalą :wink: poskładam auto w całość i jak już będzie wszystko zrobione wezmę się za lakier i sprzątanie środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryśka w tym wnętrzu widzę jeszcze dekory w carbonie i miazga jest :shock3::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę efekt końcowy na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba u mnie na wsi, bo do kraju to mi jeszcze brakuje ze 20-30tys zł :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba u mnie na wsi, bo do kraju to mi jeszcze brakuje ze 20-30tys zł :grin::wink:

Krycha juz nie badz taki skromny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycha na zlocie w Ostrowie bedziesz.....?bo trzeba podniesc prestiz imprezy i pokazac krawata gdzie ich miejsce.....graty,graty jest grubasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi:

Szafa ale taka jest prawda :wink:

Krzychu mam zamiar być, ale w zeszłym roku też chciałem i nie wyszło, mam nadzieje że w tym roku dojadę :wink:

jutro z wujkiem nosbem wkładamy silnik, jak zapali to się zajebe wieczorem, jak nie to wbije siekiere w dach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi:

Szafa ale taka jest prawda :wink:

Krzychu mam zamiar być, ale w zeszłym roku też chciałem i nie wyszło, mam nadzieje że w tym roku dojadę :wink:

jutro z wujkiem nosbem wkładamy silnik, jak zapali to się zajebe wieczorem, jak nie to wbije siekiere w dach :grin:

Mam coś dla Ciebie na jutro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...