Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

poskładałem tego parcha i mam mieszane uczucia... przedni zderzak za delikatny w stosunku do s4, zaś tylny za bardzo gładki, progi ok :wink: zostało lakieru z malowania to pryśniemy s4 i przymierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskładałem tego parcha i mam mieszane uczucia... przedni zderzak za delikatny w stosunku do s4, zaś tylny za bardzo gładki, progi ok :wink: zostało lakieru z malowania to pryśniemy s4 i przymierze :wink:

Jutro bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mi sie nie chciało robić zdjęć tej padaczki :grin: jutro może coś :wink:

jak bedzie pogoda to bede, ale i tak muszę mocowanie zderzaków na ślizgach poprawić bo wstyd pokazywać się tym gdziekolwiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mi sie nie chciało robić zdjęć tej padaczki :grin: jutro może coś :wink:

jak bedzie pogoda to bede, ale i tak muszę mocowanie zderzaków na ślizgach poprawić bo wstyd pokazywać się tym gdziekolwiek :wink:

przyjeżdzaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P5178213j_enarhnr.jpg P5178212j_enarhnx.jpg P5178209j_enarhnn.jpg

takie tam na szybko... nie patrzcie na kolor zderzaka/progów i auta bo kolor był dobierany z klapki która została przepolerowana, zaś auto jest zapuszczone i nabierze trochę białego po polerce która w poniedziałek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram- tylek za gladki. Czekam na wiecej fot moze tak to wyglada z tej perspektywy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak furka tył jak juz sam mówiłeś zdałby sie akcent dokładki :decayed: kossa ta gleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycha nie umie zdjeć robić, nazywo pewno gniecie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie troche okragły ten tyłeczek się zrobił, a mój zdeś się własnie maluje, w ten sam deseń :grin:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

mógłbyś jeszcze cyknąc fote od tyłu, z innego kąta? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest :kox: Wydaje mi się tylko że powinny więcej końcówki wydechu wystawać.

P5178209j_enarhnn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego audi jedyna w swoim rodzaju ja bym więcej nic nie kombinował bo możesz przekombinować a uwierz mi że jest bardzo na czym oko zawiesić

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

i nie ma co klepać każdego projektu jak każdy robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s3.ifotos.pl/mini/P5178213j_enarhnr.jpg http://s6.ifotos.pl/mini/P5178212j_enarhnx.jpg http://s3.ifotos.pl/mini/P5178209j_enarhnn.jpg

takie tam na szybko... nie patrzcie na kolor zderzaka/progów i auta bo kolor był dobierany z klapki która została przepolerowana, zaś auto jest zapuszczone i nabierze trochę białego po polerce która w poniedziałek :wink:

Brzydki fc**j :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no z tyłem to nic nie zrobię :wink: musi zostać jak jest, ino nad przodem będę myślał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, dzisiaj cały dzień zdycham po wczorajszym i byłem na zlocie, także brak czasu ale dzięki za namiar, jutro zadzwonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...