Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] by Steri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, a wiec po sprzedaży wcześniejszego auta jakim była ibiza 1.8T (200KM) szukałem czegoś pięcio drzwiowego, stosunkowo mocnego 4x4 z rozwojowym silnikiem i tak padło na Ske :)

Model to S4 B5 Avant z seryjnym silnikiem 2.7bT :)Po oględzinach okazało się, że poprzedni właściciel jest użytkownikiem tego forum, niestety nicku nie znam :P Jak na 99' bardzo ładnie utrzymane i zadbane, środek czysty i nie wytarty :)

z ciekawszego wyposażenia to skóra recaro i duża navi z tv, a poza tym to praktycznie wszystko co się da w prądzie :D

W planach na pewno zmiana tarcz i klocków których praktycznie już nie ma.. coolery z rs4, wydech i jakiś program co by pokonać granicę 300 KM :D

Kilka zdjęć po kupnie :)

dd537033e84b06d6m.jpg

f0296831a84809b0m.jpg

8360a9b6a34baf8cm.jpg

20c0bb506e02f40fm.jpg

92bb304b798ae7c1m.jpg

71e81689e70a36b2m.jpg

d61c1afec1993cdem.jpg

To chyba z grubsza tyle :P pozdro!

Opublikowano

WIsiała wisiała i w końcu sie sprzedała. Oby służyła:wink:

Opublikowano

Gratuluje zakupu Ski :kox: Co do IC to lepiej ogarnąc centralnego fmica :wink: Kiere tez przydało by się obszyć bo widać że juz nieźle styrana , ogołnie ładne auto i srodek tez spoko :naughty:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-s4-b5-2-7-bit-avant-igielka-ful-wypasie-282699/ - kolega Gruszka

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Jak każda eska - piękna:slina:

Opublikowano

zajefajny furacz :wink: Zakładaj ICka centralnego nie będziesz żałował

Opublikowano

zgadza sie bardzo ladna audi powodzenia w modach i bezawaryjnosci /.pzdr

Opublikowano
  • Autor

tak tak kiera pójdzie do obszycia to tylko kwestia czasu :)a co do fmic to nie chciałbym ingerować w zderzak itd no chyba że ktoś wie jakiego rozmiaru zakładać żeby nic nie trzeba było przerabiać :)

Opublikowano

nie ma takiego żeby nie przerabiać a boczne z RSa szału nie robią:wink:

Opublikowano

witamy kolegę z lubelskiego

ładna eska Ci się trafiła

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
tak tak kiera pójdzie do obszycia to tylko kwestia czasu :)

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
tak tak kiera pójdzie do obszycia to tylko kwestia czasu :)

:naughty::naughty::naughty:

tak jak mówiłem tak zrobiłem :D

Opublikowano

Tylko teraz gałkę i mieszek wypadało by odratować bo też sieknął ząb czasu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a no pomyśli się :wink:narazie trzeba inne rzeczy ogarnąć:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna Ska miałem wczoraj przyjemność poczuć jak jeździ wgniata w fotel. Powolutku jest też modzona w dobrym kierunku.

Opublikowano
  • Autor

Mały update :) Ska dostała pare giftów, wpadł grill z Rs4, wiercone tarcze zimmermana i klocki brembo. Pojawiło się trochę koloru pod maską:decayed: kiera obszyta i lekko modelowana. Katy i precaty wycięte:naughty: nareszcie auto zaczeło ładnie mruczeć:decayed: dp owinięte bandażem. Wpadł nowy olej Motula x-cess 8100 5w40, zostały wymienione uszczelki pod deklami, uszczelniacze wałków i ogólnie usunięte jakieś tam wycieki :) z grubsza chyba tyle, wrzucam jakieś tam poglądowe fotki ;]

2013_09_23_13_49_38.jpg

2013_10_22_10_37_03.jpg

2013_10_26_09_15_26.jpg

2013_10_26_09_15_51.jpg

2013_10_30_14_49_18.jpg

Opublikowano

To nie jest grill od RS-a:whistling:

Opublikowano
  • Autor

w takim razie rs4 style :wink:

Opublikowano

jak prekaty wywaliłes? zostawiłes puszki?

Opublikowano

zamieniłeś ori grill z Esy na na tą podjebke :shock3::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
jak prekaty wywaliłes? zostawiłes puszki?

tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.