Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Podnioslem przod tak jak na foto i tak zostaje. Mam 1be ale nie chce mi sie przekładać :))

Pod zimówki wrzuciłem dystanse z pakietu lato-13mm przód 17mm tył i od razu przyjemniej :)

20151225_140743.jpg

Udało sie odratować zniszczone dekielki- poszły w ten sam kolor co felgi.

20160103_113124.jpg

W międzyczasie pogrzebałem troche z podłączeniem haka, wyrzuciłem też głośnik z subwoofera nokii z bagażnika- bo chciałem mieć głośniki z tyłu puszczone przez ori wzmacniacz a ta pukawka mnie drażniła. Na dniach wrzuce w końcu nie połamane boczki bagażnika tylko podkleje je najpierw włóknem szklanym

20151227_144006.jpg

Teraz rzeźbie nowe końcówki wydechu

20151227_173405.jpg

aa z racji że mróz konkretny to założyłem sobie orginalne materiałowe ocieplenie miski olejowej z passata 1.9 04r :naughty:

Opublikowano

Fajnie dzialasz podoba mi sie podejscie ;)

na fb sobie strony nie zakladasz? :decayed:

Opublikowano

Poka ten sweterek na miskę ☺

Opublikowano

jedna z ladniejszych b5 avant,ktore mi sie podobaja na forum ;)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie dzialasz podoba mi sie podejscie

jedna z ladniejszych b5 avant,ktore mi sie podobaja na forum

:hi:


Poka ten sweterek na miskę ☺

kurde nie mam zdjęcia ani nawet w necie nie moge znaleźć czegoś takiego :P centymetr grubości, sztywny materiał i kołeczki rozporowe do montażu, może to na jakieś zimniejsze kraje szło :eusathink:

Opublikowano

Ta pompa 120 bar wspomagania to od czego ? i jaka jest ori w naszych audi ?

Opublikowano
  • Autor

Ta pompa 120 bar wspomagania to od czego ? i jaka jest ori w naszych audi ?

z 2.5 tdi. W mniejszych silnikach 100/110bar

Opublikowano

Ta pompa 120 bar wspomagania to od czego ? i jaka jest ori w naszych audi ?

Pisz do alana ja kupiłem od niego 120b i powiem Ci ze daje rady,nawet przy moim słabym maglu ;)

Misiek jak wtaszczysz sie pod grata zrób fote kocyka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Misiek jak wtaszczysz sie pod grata zrób fote kocyka

ok bede pamiętał

Opublikowano

Duza roznica jest po założeniu tej pompy? Jest to wyczuwalne?

Opublikowano
  • Autor

Duza roznica jest po założeniu tej pompy? Jest to wyczuwalne?

Tak, po założeniu różnica wyczuwalna
Opublikowano

Duza roznica jest po założeniu tej pompy? Jest to wyczuwalne?

Tak, po założeniu różnica wyczuwalna
Tak jak misiek pisze..mam w swoim avancie założoną od 2.5 TDI i kierowca o wiele lżej chodzi.pompę kupiłem tez od Alana jakiś rok temu i wszystko ok.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

misiek walczyles kiedys z szumami w aucie ? w jaki sposob to naprawiles?

Opublikowano
  • Autor

misiek walczyles kiedys z szumami w aucie ? w jaki sposob to naprawiles?

Tak, z rok temu powalczyłem z tym i jest spokój. Jeżeli ramki szyb są dobrze ustawione to najczęściej wystarczy przesunąć rygle drzwi bardziej do środka, żeby drzwi mocniej dociskały. Jak spróbujesz to zrobić to zobaczysz, że śruby, które go trzymają są w kształcie stożka i rygiel właściwie zawsze wraca do pozycji 0. Proponuje więc podłożyć pod śruby takie podkładki. W niczym to nie przeszkadza a zakres regulacji zwiększa sporo.

20151026_154041.jpg

Zapomniałem obrócic fotki, musi tak zostać.

Jak ten zabieg nie pomoże to trzeba jednak powalczyć z ramkami :)

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

A jak wtedy z domykaniem drzwi,po tym jak dasz dzydzel blizej srodka?

Opublikowano
  • Autor

U mnie bez problemu

Opublikowano

Dziękuję muszę się tym zająć

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żałożyłem usztywnione boczki bagażnika. Po półtorej roku roleta w końcu wróciła na miejsce :grin:

20160105_165019.jpg

20160110_135809.jpg

dorwałem za śmieszną kasiure grilla s4 ale coś mi sie to średnio widzi w tym aucie.. nie wiem czy go nie pogonie dalej

20160203_162425.jpg

Dekory oklejone folią carbon 5d

20160202_162459.jpg

20160202_192011.jpg

Opublikowano

Stary widze że wszystko jest na tip top

Opublikowano

ściągaj znaczek z grila maluj/ oklejaj ramkę na czarno i jest git :) ja tak mam bo ori też mnie nie przekonał

jak folia na rantach ? nie było problemu ?

Edytowane przez michu10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.