Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takiego samego i mi akurat się podoba taki gril :wink:


nie, nie mam znaczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz mi jak dostać się do ramki wokół lewarka bo też musiałbym okleić :-) pół auta trzeba rozebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecasz galke i od strony hamulca recznego unosisz ramke. ramka jest na zatrzaski wiec spokojnie powinna wyjsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągaj znaczek z grila maluj/ oklejaj ramkę na czarno i jest git :) ja tak mam bo ori też mnie nie przekonał

jak folia na rantach ? nie było problemu ?

ale oklejać który s4 czy a4? ;p

folia na rantach właśnie kiepsko bo zrobiłem jej przy kaloryferze symulacje temperatur panujących w czarnym aucie latem na parkingu i słabo to zniosła. Mam dużo folii spróbuje ją jeszcze podkleić jakąś żywicą od spodu żeby sie to trzymało jak trzeba

odkrecasz galke i od strony hamulca recznego unosisz ramke. ramka jest na zatrzaski wiec spokojnie powinna wyjsc.

Ja nawet gałki nie odkręcam. 5 sekund roboty i ramka wyjęta

Pięknie lecisz z modami :)

właśnie same pierdoły sie ostanio dzieją :grin:

rozglądam sie od jakiegoś czasu za budą quattro koniecznie avant i lz9w. silnik i skrzynia bez znaczenia. jak by ktoś coś trafił to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem taki pomysł by przekładać silnik do sedana q. Ale zdecydowałem ze rok jeszcze i coś młodszego się kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary grill sprzedany więc s4 musi zostać :wink: wywaliłem emblemat i odświeżyłem chromy. Nie jest taki zły w sumie :naughty: jak za stówke to daje rade

20160204_180533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Panie bardzo ładne auto, tak jak pisałeś korekta duuuuużo daje :D a i mody bardzo na plus!! Piękne auto!! Siadam w pierwszym rzędzie i czekam na dalsze przygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu zostały Ci sie te oski coś brał z nich przeguby na przeszczep???

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbyś chwilkę i policzył uzębienie od strony zewnętrznego przegubu ewentualnie numery jakby się ostały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbyś chwilkę i policzył uzębienie od strony zewnętrznego przegubu ewentualnie numery jakby się ostały??

Spoko jak je znajde to ci policze zęby. A co kombinujesz?

Ja wczoraj skrzynie zwalałem bo dwumas sie rozsypał ;)

20160209_155933.jpg

tu macie ten sweterek na miche, troche już poszarpany :P

20160210_121625.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam daje sztywne bo sytuacja taka jak Ciebie tj dm byl ok dopuki nie dostam nm i sprzegla z awx.

Jak.dobrze pujdzie to jutro laduje na aucie.

Yrzeba bylo dac tarcze do obsmarkania kewlarem.

Co kombinuje tj potrzebuje przegubow do swapu na duzy wileloklin w wiadomym celu hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba jazda na sztywnym kole. Co do kewlaru to myśle że przy awxie nie ma takiej potrzeby. Ze sprzęgła nie strzelam tarcza będzie kleić bardzo długo :)

A co tych średnic wieloklinu jest kilka? myśle że nie. kupuj w ciemno z liftowej a6 i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba jazda na sztywnym kole. Co do kewlaru to myśle że przy awxie nie ma takiej potrzeby. Ze sprzęgła nie strzelam tarcza będzie kleić bardzo długo :)

A co tych średnic wieloklinu jest kilka? myśle że nie. kupuj w ciemno z liftowej a6 i będzie dobrze

Chodzi bardziej rozwojowo jakby sie moc znudzila a obicie to smieszna kasa.

Sa dwa rodzaje na maly wieloklin tj taka jaka miales ori oraz na duzy taka jak.dales z 2,5tdi.bardziej chodzi mi o wieloklin od strony konca oski jakie uzebienie ale juz wiem ze na maly miala ponad 30zas na duzy ok 27takze zostaje szukac mi zew z 2,5tdi i dzialamy.mam wolny komplet osiek z afn i do nich nie zaloze duzego przegubu zas na aucie mam takie oski jak ty miales w seri i na nie wrzuce duzy przegub tylko szkoda mi bo tam mam nowki przebuby skfa.chyba kupie uzywki oski z ajm a te pogonie.

Co do sztywnego to rozna sa opinie.jak ci zdechl dm zablokoeal.sie czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi bardziej rozwojowo jakby sie moc znudzila a obicie to smieszna kasa.

jak by sie znudziła to musiał by wjechać słupek z asz/arl albo conajmniej awx/avf. Nie odważył bym sie atakować 200+ koni na dole silnika AJM ;) ale to takie gdybanie tylko bliżej jestem tego żeby kupić bude quattro..


Co do sztywnego to rozna sa opinie.jak ci zdechl dm zablokoeal.sie czy jak???

Z dnia na dzień zaczał poprostu walić przy ruszaniu. W jedną strone coś tam amortyzuje a w drugą sztywny całkowicie. Jak bede miał chwile to zrobie mu sekcje zwłok bo chce zobaczyć jak to wygląda w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 4.5 biegu i czasem na 3 sa wibracje budy przy palowaniu.

Do tego jak mu wstawie w pipe to drzy tak ze nie wiedzialem ze tak moze drzec.

Raz nawet zablokowal mi sie i siknik puscil baka.

Zdecydowalem sie na sztywne bo duzo ludzi chwali sobie to i sztywne lepiej przenosi jest lzejsze od dm.a koszt smieszny bo dalem cos ok 550za wsio z tarcza obsmarkana kewlarem.

Niestety tylko nie mam zbyt czasu na montaz bo moja wrucila do roboty i mam tylko weekend a i to nie zawsze wypali.co to znaczy walil???

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co to znaczy walil???

Takie uczucie jak ktoś by ci młotem 5k walił w podłoge przy ruszaniu :) Nie dało sie jeździć.

Przegoniłem dzisiaj śmierdziucha troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypasior :)

i sytuacja jak z Polonezem CARO, Raz poleci 200 i silnik do remontu :P

haha

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy walil???

Takie uczucie jak ktoś by ci młotem 5k walił w podłoge przy ruszaniu :) Nie dało sie jeździć.

Przegoniłem dzisiaj śmierdziucha troche

Nie szalej tak zbyt bo ze zdrowego tdi łatwo zrobić strucla :P

Michu wiesz co jest dobre prócz Adama w tle,to ze mój czarnuch ma taki sam przebieg :decayed:

Ja wrypałem sztywne i spokój na długie latka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...