Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Panie kochany, to radyjko mozna ogarnac za okolo 800 zl z dostawa do domu :) tylko trzeba poczekac jakies 2-3 tygodnie

Wysłane z mojego SGPT12

Swoja droga myslalem o nim, jednak nie wzialem, obawialem sie wolniejszego procka, 1ghz moze byc malo, bo ilosc rdzeni to juz malo pomaga. Balem sie tez ze szpary beda i slabo sie zlozy.

Wysłane z mojego SGPT12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na aliexpress.com, szukasz co cie interesuje, wyciagasz karte kredytowa i placisz, przesylka do ciebie jedzie, jak sie okaze ze cos nie tak, to gosc kasy nie dostanie.

Ale musisz mocno uwazac, zeby nie wladowac sie i stracic siana.

Opcja2: zbierasz grupke chetnych na to, kupujesz znacznie taniej, np 500 zl sztuka we 3ech

Wysłane z mojego SGPT12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido co Ty z tym mieszkaniem w aucie? :)

Sorry, popiłem i tak mi się jakoś jeszcze raz napisało. :kox:

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha...taka opcja.a wiec Kto chetny na zbiorowe zamowienie?

w który model radia celujemy ? do jakiej wersji A4 ? B6 czy B7 ? bo z tego co widzę to pojawiają się opisy typu Audi A4 2003-2011, 2002-2008 itp. czy to w ogóle ma znaczenie ? Przy większej liczbie dojdzie pewnie cło na granicy ale może i tak się opłacać.

Wstępnie chętny w zależności od wyboru modelu.

Edytowane przez Marcellus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki przechodzą przez Urząd Celny, więc mogą zostać zatrzymane do momentu opłacenia cła, bez względu na sposób wysłania i deklarację co do wartości zamówienia przez sprzedającego.

Przy tanich zakupach nie ma problemu, choć Urząd i tak je rozpakowuje i sprawdza zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za opcja do a4b6 temat trzeba na spokojnie ogarnac zeby nie bylo wtopy.ale ja sie pisze jak cos...bankowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jeśli by szło zbiorowe zamówienie to ja też bym się decydował a4 /b6 ,jakby cena była między 600-800

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jeśli by szło zbiorowe zamówienie to ja też bym się decydował a4 /b6 ,jakby cena była między 600-800

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zainteresowany wersja do b7 :) Mam pytanie, te radia sa na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east-import

a jak ze sterowaniem z kierownicy i z wyświetlaniem info na FIS daje radę czy nie bardzo ?

Nie mam sterowania z kierownicy wiec nie sprawdzę tego Ale widziałem filmiki że sterowanie działa na youtube jest sporo

panowie, jeśli by szło zbiorowe zamówienie to ja też bym się decydował a4 /b6 ,jakby cena była między 600-800

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

W tej cenie to z windom ce 6.0 nie z andkiem i bez dvb-t

Panie kochany, to radyjko mozna ogarnac za okolo 800 zl z dostawa do domu :) tylko trzeba poczekac jakies 2-3 tygodnie

Bez Przesady 2-3 dni idzie Kurierem kolejne 2-3 dni realizacja zamówienia i 800zł to raczej z windowsem CE 6.0 Golasa nie android 4.2

Paczki przechodzą przez Urząd Celny, więc mogą zostać zatrzymane do momentu opłacenia cła, bez względu na sposób wysłania i deklarację co do wartości zamówienia przez sprzedającego.

Przy tanich zakupach nie ma problemu, choć Urząd i tak je rozpakowuje i sprawdza zawartość.

Tak i vat23% + Opłaty odprawiającego dhl bierze 74zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej, tyle kurierem, poczta nie dolicza sobie takich opłat. Vatu nikt nie doliczy, chińczyk może wysłać paczki bezpośrednio do każdego. Do wartości 150 euro nie płaci się pocztą nic :), kurierem tak.

Zgodnie z oczywiście polskim prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej, tyle kurierem, poczta nie dolicza sobie takich opłat. Vatu nikt nie doliczy, chińczyk może wysłać paczki bezpośrednio do każdego. Do wartości 150 euro nie płaci się pocztą nic :), kurierem tak.

Zgodnie z oczywiście polskim prawem.

150 EURo? :) 20-25 USD max JAk zadeklaruje ci więcej zapłacisz cło i vat Jak zadeklaruje 20-25 usd Przyjdzie pisemko z UC byś dostarczył dowód wpłaty i z niego ci odprawia Ale duzo przesyłek przechodzi bez żadnej Kontroli TotoLotek

A i Pamiętaj Przesyłka Kurierem idzie 2-3 dni Pocztą do 60 dni średnio miesiąc

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zadzwoń sobie, do 150 euro nie płacisz cła bo niska wartość. Ja.miałem komputer za 120 i tylko zapłaciłem DHL za obsługę

Podatku tez nie płaciłem

No chyba ze DHL miał dobre serce i robi prezenty ludziom, ale w dziale importu babka się jasno pytała, czy przekracza 150 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej, tyle kurierem, poczta nie dolicza sobie takich opłat. Vatu nikt nie doliczy, chińczyk może wysłać paczki bezpośrednio do każdego. Do wartości 150 euro nie płaci się pocztą nic :), kurierem tak.

Zgodnie z oczywiście polskim prawem.

150 EURo? :) 20-25 USD max JAk zadeklaruje ci więcej zapłacisz cło i vat Jak zadeklaruje 20-25 usd Przyjdzie pisemko z UC byś dostarczył dowód wpłaty i z niego ci odprawia Ale duzo przesyłek przechodzi bez żadnej Kontroli TotoLotek

A i Pamiętaj Przesyłka Kurierem idzie 2-3 dni Pocztą do 60 dni średnio miesiąc

Zgadza się, przesyłka pocztą idzie jakieś 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zadzwoń sobie, do 150 euro nie płacisz cła bo niska wartość. Ja.miałem komputer za 120 i tylko zapłaciłem DHL za obsługę

Podatku tez nie płaciłem

No chyba ze DHL miał dobre serce i robi prezenty ludziom, ale w dziale importu babka się jasno pytała, czy przekracza 150 euro

Mam kwity z odpraw nawet jak deklaracja 30USD. Jak do 25USD przechodzi bez opłat Ale jak otworzą przesyłkę naliczają z cennika lub z potwierdzenia płatności więc jest Loteria

No zadzwoń sobie, do 150 euro nie płacisz cła bo niska wartość. Ja.miałem komputer za 120 i tylko zapłaciłem DHL za obsługę

Podatku tez nie płaciłem

No chyba ze DHL miał dobre serce i robi prezenty ludziom, ale w dziale importu babka się jasno pytała, czy przekracza 150 euro

Mam kwity z odpraw nawet jak deklaracja 30USD. Jak do 25USD przechodzi bez opłat Ale jak otworzą przesyłkę naliczają z cennika lub z potwierdzenia płatności więc jest Loteria

I trzeba Pamiętać że kupując samemu w Chinach z Gwarancją mogą być Problemy. Bo wysyłki do Nich sa drogie . Kolejna rzecz jak przyjdzie zepsute to zanim ci oddadzą kasę musisz na własny koszt tez odesłać . i kolejna rzecz zależy u kogo się kupi czy oleje sprawę jak coś padnie i czy przyjmie reklamacje :(

Ale są też duże Plusy taki sprzęt firmy Kenwood kosztuje 6000zł z takimi parametrami i możliwościami Więc Opłaca się Chińczyka kupić niż wydać 6k za kenwooda z androidem

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie widzisz zatem rozwiązanie dla klubowiczów tutaj?

Widziałem to radio co masz, powód dla którego nie kupiłem akurat tego, to:

- nie jest ono "for Audi B6/B7" , mam na myśli niestety jest kwadratowe, a radio for Audi jest zakrzywione na bokach, przez co pasuje idealnie, a nie ma szpar po bokach (ja wiem, rameczkę można sobie dorezać, dokupić i cacy) jednak 1499 nie jest FIT- troche szkoda

- słabszy procek, niestety ilość rdzeni nie ma takiego wpływu, jak właśnie procek, a dokładnie jego ilość MHz

- nie jestem jeszcze pewien czy ma takie pudełeczko do CAN, wtedy kiera też śmiga, bez programowania czegokolwiek

P.S. Do wyboru do koloru, z andkiem, kamerką itepe:

1.) LINK

2.) LINK

3.) LINK

Cena jak dobrze liczę 660 PeeLeNów około, z dostawą wprost do rąk. Nawet niech doliczą to cło...

No ale może się mylę. Może faktycznie warto kupić to za 1499...

If You know what i mean...

Żeby nie było - nie zarobię - nie sprowadzę nikomu nic - całkiem obiektywna myśl.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pierwszego linka :)

Na 100% nawet 10000% windows CE

Po dopłacie można mieć andka czyli około 300USD :)

Want upgrading to Android 4.2.2 instead of WinCE?

WHAT Extras you will get after upgrading:

1, Pure android 4.2 OS: to allow you easy access to thousands of APP in android market

2, Dual-Core A9 Cortex CPU: to handle any requests smoothly and quickly.

3, Capacitive Touch Screen: to operate with more Accuracy, Sensitivity, lasting and Anti-frinction

4, WiFi/3G Internet Compatiblity: to Surf the internet anywhere you go with free WiFi Dongle.

5, Huge 8GB Storage: to download and store numerous APPs, music, movies, etc.

6,3D GPS instead of 2D: for the best navigation experience.

ALL Those, only extra 90 USD.

If you need upgrading, please message us before payment. We will change the price for you.

Musisz dobrze szukać Za ta cenę co podajesz to tylko maksymalnie windows ce A on nie jest wspierany co za tym idzie brak aplikacji i Procek 800Mhz

Jak już szukasz na własną rękę czytaj uważnie opisy nie tytuły aukcji

Drugi jak i trzeci link co podałeś także tylko windows CE

Sprawa z dedykowanymi na androidzie ma się inaczej ceny do 500USD sięgają jak mają mieć wszystko a zaczynają się od 450usd

+ Trzeba doliczyć UC jak oblicza z normalnej stawki 500USD x 23% vat + cło

System External Memory Up to 32GB/SD Card Features Touch Screen, SD/USB Support, Subwoofer Output, Steering Wheel Control, RDS, GPS, Built-in Bluetooth Digital TV or Analog TV Analog TV Display Ratio 16:9 Screen Size 6.2 inch Screen Resolution 800 x 480 OSD Languages Arabic, Russian, Italian, German, French, English, Thai Media Type DVD, JPEG, WMA, VCD, Mp3, DVD+R/RW, DVD-R/RW, CD Radio Response Bandwidth AM: 520 KHz-1700 KHz;FM: 87 MHz-110 MHz GPS Operating System Windows CE 6.0 GPS Processor Samsung S3C2440A-40 GPS Card Slot SD Card Support Map Kudo, Garmin, Sygic, TOMTOM, Route66, IGO Voice Navigation Yes Amplifier & Interface Amplifier Max Output Power / Channel Qty 45 Watts x 4 Remote Control Yes Connector Type 1 x TV ANTENNA 1 x REARCAMERA, 1 x BRAKE CHECK, 1 x A/V OUT, 1 x A/V IN, 1 x GPS ANTENNA, 1 x USB, 1 x AUX-IN, 1 x POWER General Type 2 Din Color Black Dimensions / WxLxH(mm) 185 x 170 x 100 Net Weight(kg) 2.9 Warranty 1 year What's in the box Set of Installation Hardware × 1
GPS antenna × 1
USB cable × 1
Cable set × 1
User's manual × 1
Remote control × 1
Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...