Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak się ma do tego KIERA MULTIi będzie obslugiwalo

Powinno, do radia jest adapter CAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa jest taka sama jak tableta :decayed: można wgrywać od tapet do przeróżnych programów które są dostępne pod andka w sklepie.Blootek działa bardzo sprawnie.Nie ma żadnego problemu z połączeniem się z tel.Ja jedynie nie posiadam jeszcze kamerki cofania która załącza się automatycznie jak włączę wsteczny i tylne głośniki mi nie działają bo nie wiem jaka przejściówkę trzeba dokupić.Jeśli chodzi o stronkę z której zamówiłem to jest tu

Autoradios GPS DVD Compatibles pour les Audi A4, S4 et RS4 de 2002 ŕ 2011. - Auto Média

Ktos na forum pisał ze w Polsce mozna dostać taniej a wiec już sam musisz zdecydować :decayed:

Jeśli chodzi o TomToma to nie miałem okazji sprawdzić.W zestawie dostałem IGO primo ale golasa i wgrałem sobie Sygic 13.2.2 i hula ładnie.Antenę gps miałem schowana pod kokpitem od strony schowka i działało normalnie ale wyciaglem i leży sobie na desce za znaczkiem od ubezpieczenia na szybie i sygnał jest znacznie wyraźniejszy ,zbytnio się to nie rzuca w oczy.Na stronce możesz sobie zerknąć co tam maja ciekawego a jak się zdecydujesz to sobie poszukasz czegoś na allegro.Od razu ci powiem sprawdź ile ma Ram,cache itd.... tak aby nie muliło.

Jeśli chodzi o system Bose to ja nie posiadałem.Sprzedawca się zemną kontaktował i się pytał bo wtedy dostaniesz innego can-a niż ja.Na fotce widać te małe pudelku czerwone no i o dźwięku RNS-a się nie wypowiem bo nie miałem okazji się tym pobawić ani posłuchać.Myślę ze nie będziesz zawiedziony.Robia jeszcze podobne do rns-a a wiec już całkowicie nie powinno to kolec w oczy maniaków ORI. :wink:

Zapomniałem dodać ze ja mam mikrofon wmontowany w obudowie radia i rozmawiałem normalnie z żonka nie wysilając głosu Ogólnie jestem zadowolony :decayed: jedynie na początku miałem jaja z uruchomieniem go ale to wina bezpiecznika i moja ze nie sprawdziłem no i się tłukłem ponad 500 km do sprzedawcy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a info na fis'ie wyświetla czy nie bardzo ?

mi się bardziej podoba takie coś.. RADIO NAWIGACJA GPS DVD 6.2'' GMS-6401 do AutoMapy (3685030660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

od BNS'a chyba wszystko zagra lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw czy na Sygicu pojawiają się manewry na fisie...

Jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy. Czy jak jest wlaczona nawigacja np. Sygic i muzyka to lektor w nawigacji mówi z glosnoscia taką jak muzyka? Czy muzyka lekko wycisza sie jak w rnse?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw czy na Sygicu pojawiają się manewry na fisie...

Jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy. Czy jak jest wlaczona nawigacja np. Sygic i muzyka to lektor w nawigacji mówi z glosnoscia taką jak muzyka? Czy muzyka lekko wycisza sie jak w rnse?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Właśnie miałem okazje ja wypróbować i leciałem na niej do Polski i z powrotem.A wiec komendy wyciszają muzykę z radia.Radio sprawowało się bardzo dobrze na odległości 3400 kilometrów. Jedynie raz zgubił sygnał z satelit a wiec i Sygic sobie poradził z fotoradarami.Ale bez foty na autostradzie w Niemczech i tak się nie obyło :D mam nadzieje ze nic nie przyjdzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powrócić do tematu.. Chciałem kupić oryginalne mapy do rns-e, ale uznałem to bez sensu. Za drogo to wychodziło. Lepiej doinwestować trochę i kupić tego chinola i zainstalować sobie Sygic'a :)

Ten link z allegro co wcześniej podawałem z tańszym chinolem, ale wyglądającym podobnie, jest taki motyw że to jest gorszy model. Wolałbym zamówić z tej francuskiej strony.

@Bonzay74 .. kilka pytań

1) Po kilku miesiącach użytkowania tej nawigacji masz jakieś zastrzeżenia?

2) Kupiłeś dokładnie ten model - Autoradio Android Audi A4 écran Capacitif Audi Android : Auto Média ?

3) Działa Ci cyfrowa telewizja?

4) Można go podłączyć do zewnętrznej anteny GPS co jest w wyposażeniu auta?

5) Jak monitor w zimie reagował na dotyk?

6) Najważniejsze... Czy te 535 euro to był jedyny wydatek? Rozumiem, że wysyłka była za darmo, a do tego żadnego cła nie trzeba było płacić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

//EDIT:

Znalazłem coś takiego:

TAD40A Audi A4,S4,RS4 (2002-2008) Android 4.0 Car PC DVD with GPS 3G WiFi Bluetooth ipod support 1.2G Dual Core and 1G DDR2 Memory - Tradesolution HK Ltd.

Z przesyłką wychodzi tyle samo co za te radio z francuskiej strony, tylko że w dolarach :D To dwa razy taniej! To jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka myślałem na zmianie radia w perełce mam teraz radio symphony II a chciałbym jakis wyświetlacz tak na bogato :decayed: i myśle o tym co wy na to http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i4559045025.html

?? z góry dzięki Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić chiński no name za 2 tysie? Żartujesz?


Może i ma parę bajerów ale na pewno nie zagra nawet w połowie jak jakaś Alpine czy Clarion ze średniej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto trochę dołożyć : http://allegro.pl/alpine-ive-w585bt-usb-bluetooh-iphone-nowosc-2014-i4643921847.html . No ale jak ja miałbym wydać tyle kasy to bym olał bajery i skupił się na brzmieniu. Za 2.5 tyś masz Alpine 9835 + 2 way Helixa albo coś z Micro Precision i zrobione drzwi pod to. Dźwięk byłby cudowny. Jeśli chcesz samych bajerów to może być nawet chińczyk za 500zł. Różnicy to nie robi. Tylko wydaje mi sie , że jak prowadzisz to na te wyświetlacze nie patrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez mocno mysle nad tym, ja wiem, ze znajdzie sie wiele osob na nie, ale :

-alpine nie da mi mozliwosci wgrywania aplikacji

- moge wgrac kazda navi

- wszystkie funkcje od mp3 przez bluetooth,

- ori spoko, ale niestety nie ma tylu opcji

- duzo slucham muzyki, zwlaszcza spotify, i zonk bo tylko ten chinczyk ma

- ktos zapomnial ze chinczyk moze miec takie ciche gps , kradziez, gdzie sie zona szlaja...

A jeszcze mysle nad tansza wersja, bo bede sciagal z chin za grosze i bym zobaczyl jak to dziala, tylko poki co nie mam 2 din w aucie, wiec fajnie by bylo przetestowac u kogos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ściągał na forum z chin, wkładał do B7 - jak znajdę chwilę to wrzucę temat, bo kilka miechów temu widziałem. Też nie jestem za ori bo za dużo gratów trzeba skompletować żeby w pełni działała a to z jednej strony koszt a z drugiej, i tutaj dla mnie ważniejsze - trzeba auto rozbierać i znać się na tych kabelkach a ja tego nie potrafię i nie mam zamiaru się uczyć :decayed: Co do chińczyka to wiesz opcji jest milion ale pytanie jak to wszystko działa po podłączeniu i czy nie będzie typowym mułem :kwasny:

Sentinell jakbyś chciał coś ściągać z chin to daj mi znać, bo mamy niedaleko do siebie :naughty:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/ - przejrzyjcie ten wątek.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję trochę temat, znalazłem podobne radyjko o którym mowa w tym wątku,

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i4677667285.html

Jest ktoś w stanie mi potwierdzić czy to jest to samo ??

Mam radyjko concert II podłączę bez problemu ??

Wiem że muszę zmienić tunel na 2din, popielniczka i sterowanie nawiewem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz zmienić kosz, tunel i klimatronik można przyciąć. Jak kupisz radio z odpowiednimi kostkami to będzie pasować, ale to musisz wyjaśnić ze sprzedawcą, na zdjęciach w aukcji są kostki, które nie będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dużo kupuje z Chin, wiec kupienie kolejnego grata, no problemo . Takie Multi widziałem chyba za 500 zł ze wszystiim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz to daj cynk. Nigdy nic nie zamawiałem z chin i w zasadzie zupełnie się na tym nie znam :kwasny: Poza tym, zawsze raźniej we dwóch utopić 5 stówek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...