Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Równie dobrze można przejść ze smartfonów na telefony analogowe :) System to Podstawa daje dużo więcej możliwości niż standardowe audi które jest używane w cenach zbliżonych do Nowego Chińczyka z androidem :) Ale są tacy co lubią gadżety :). Po to w nowych autach wstawiają coraz to nowsze stacje multimedialne niż rsn-e

Ja osobiście wolę stacje z androidem która daje mi dużo możliwości niż rsn-e które nic nie daje poza muzyką . A w Chińczyku muza gra dużo lepiej niż na Markowym 2 Din :).

Może lepiej do kaseciaków 2din wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz - co z tego androida . Lepiej kpić 2 din używkę bez droida i tez będzie śmigał . A do a4 b6.b7 to rns-e i po kłopocie . Za cenę nowej navi zamiennika kupisz dobre fabryczne radio które nie dość że będzie działało jak należy to i bedzie dobrze grało . I co najważniejsze - będzie działało długo i bezawaryjnie .

He . Dobra .

Rzecz w tym, że RNS-E owszem gra, ale co najwyżej przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ma android ?? Byle tablet za 150 zł ma android

Pamiętaj Byle Tablet także ma "Made in China" :)

99% ma Made in China i jakoś działa :)

Jak osobiście nie używałeś to mało wiarygodne są twe słowa .

Popatrz w domu na sprzęt elektroniczny Jaki ma kraj Produkcji ;)

@east-import, moglbys dac zdjecie tego radia co masz zalozone w samochodzie? jak sie komponuje z ta ramka i reszta deski, ale zdjecie za dnia oczywiscie :) bylbym wdzieczny :)

Jak chcesz by było w Orginale Kupujesz dedykowane za 2tyś Jak uniwersalne za 1499zł to musisz dokupić ramkę na allegro za około 30zł ramki chodzą do 180zł z szufladami

Tak wiem, ze trzeba ramke, dlatego chcialbym zobaczyc jak to radio sie prezentuje z ramka w samochodzie :)

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem . Jestem chłopak ze wsi , ale wiem jedno .... tanie mięso psy jedzą . Powiedzcie mi Panowie jak z trwałością tego sprzęt , Bo jakość dzwięku , podczas montażu na życzenie klienta jeszcze mnie nie powaliła na kolana . I nie chodzi mi wcale o 2 din kasety Miałem dużo tych radyjek do montażu w nowych fiatach ducato rocznikowo ok 2010 gdzie prawie połowa nie wytrzymała 3 miesięcy i szło w reklamacje . Za kwotę do 2 tyś kupi się nowego Pioneera . Fakt nie android , ale wyjście na kamery , dvd posiada . Więc proszę o zrozumienie - jak widzę sprzęt z ryżu - nerwica mnie bierze , a jak jeszcze to ktoś zachwala , to tylko zastanawiam się jaką ma na tym przebitkę. Dobra - już nie zaśmiecam tego wątku , każdy i tak zrobi jak chce .

Pozdrawiam Panów sprzedających .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie byś polecil radia 2din ?:) nie koniecznie navi, ale bt dobrze, ze by bylo.. najlepiej jeszcze ekran 7cali, ale ciezko dostac, wiekszosc 6,2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie nasze Radio zamontowane w VW

IMG_2641.jpg

http://allegro.pl/show_item.php?item=4923272128

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nowym roku będę miał montowane radio w swojej 4 wiec dam znak.

telefonicznie wszystko ustaliłem z East-import, miła fachowa obsługa, nie ma co toczyć piany w necie.

Do usłyszenia po montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east-import a masz moze cosik zeby bylo na andku ale bez cana do a4 b5 z 98r....konsola 2 din i szukam radia jakiegos......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east-import a masz moze cosik zeby bylo na andku ale bez cana do a4 b5 z 98r....konsola 2 din i szukam radia jakiegos......

Jakie są wymiary radia od B5 ? możesz zmierzyć ? Uniwersalne podejdzie ale trzeba ramkę Dedykowanego do B5 nie mam Ale jak mi podasz wymiary postaram się coś załatwić

Tu macie nasze Radio zamontowane w VW

IMG_2641.jpg

http://allegro.pl/show_item.php?item=4923272128

Zrobisz to zdjecie w swojej a4, z radiem uniwersalnym? :)

Tak nawet już dawałem na forum. Ramkę mam starą troszkę porysowaną więc z nową wyglądało by pewnie lepiej

znalazłem

A4_B6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East myslalem o zdjeciu troszke z dalsza i w dzien jak to wyglada,jesli moglbys;)

Czerwone podswietlenie przyciskow tam jest?

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię dzisiaj z oddali zdjęcie co do koloru przycisków Oczywiście można zrobić jakie się chce w tym czerwone :)

Tu na filmiku widać Logo startowe też jest Audi

IMG_20141231_125544.jpg


east-import a masz moze cosik zeby bylo na andku ale bez cana do a4 b5 z 98r....konsola 2 din i szukam radia jakiegos......

Tu masz Fotkę w A4 b5 Nasze uniwersalne

cse21t.jpg

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. jak z głośnikami w systemie bose ? pod co podłączamy centralny przedni ?

Tym się nie martw, bo za rozdzielanie sygnału na poszczególne głośniki odpowiada wzmacniacz BOSE :)

Polecam skorzystanie z wyjść liniowych radia (tak jak w ori BOSE) i w razie brumów w głośnikach dokupić separatory masy.

Ta ... wystarczy mi iż serwisowałem radia peinga i inne he markowe sprzęty :)

i do dnia dzisiejszego to robię ale na szczęście już nie biorę tego do naprawy . Jeśli sprzęt jest lepszy gatunkowo to ok . Ale jeśli jest to pokroj typowego bazaru to gratulacje ...

Otworzyłem kiedyś mojego chińczyka i jakościowo wydaje mi się, że jest OK - staranny montaż, dużo elementów SMD, kondensatory (które lubią wysychać...) też na oko nie byle jakie, a co najważniejsze od 1,5 roku gra i na razie nie widzę oznak zużycia :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię zdjęcie po montazu z tym radiem https://www.youtube.com/watch?v=1V5Ql46Y-0k

jesteś pewien co do tego modelu ? zdaję się, że autor tego filmu ma teraz problem z nim, przegrzewa się zapewne końcówka mocy co odbija się zniekształceniami w głośnikach, jednak te chinole to przeważnie jednorazówki jak widać :kwasny:

no od tego jest gwarancja a poza tym mam blisko do montażysty tego radia:)

mysle ze bedzie ok jak nie to bede reklamował ale ugadam wszystko przed montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z ebay.com, radio nie szło z chin, bo wujek dostał je na drugi dzień po zamówieniu do NY. Stamtąd wysłał je od razu do mnie expresem lotniczym, po 9 dniach było u mnie ale, jako że nie jestem zadowolony z tego chcę go sprzedać. Podłączyłem go w domu, wszystko co ma to działa, poza tym że nie ma gpsa. Można podpiąć mu przez USB.

Widzę że wystawiłeś na allegro

Ale widać ze masz bardzo okrojoną wersje Nie dość że bez GPD to android 2.3 :( Ram tylko 512 i Słabszy procek A8 :(

Naprawdę Bardzo słabą wersję Chińczyk wcisnął twojemu wujkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego na WIN CE , nie jest to android ale mi to wystarcza, mam filmy kilka nawigacji i wyświetlacz 5 razy lepszej jakości jak w RNS-E (a RNS-E sprzedałem bez bólu )

QL-ADI644-11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...