Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo juz jak wczoraj rozmawiałem z waszym kolega przy okazji ustalania montazu na jutro godz. 9.00 to mowil ze to radio nie bedzie dobrze grac, na pewno nie lepiej niz oryginal. wiec licze ze przy montazu wszystko sie okaze. licze na mile zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo juz jak wczoraj rozmawiałem z waszym kolega przy okazji ustalania montazu na jutro godz. 9.00 to mowil ze to radio nie bedzie dobrze grac, na pewno nie lepiej niz oryginal. wiec licze ze przy montazu wszystko sie okaze. licze na mile zaskoczenie.

A jakie kupiłeś podaj linka

Ja jak przesiadłem się z Kenwooda na Chińczyka byłem zadowolony. lepiej gra niż Kenwood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To nie u nas :)

Nasze są tutaj

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-gps-android-tv-wifi-3g-ipod-dvd-pc-i4974517186.html

Ale widzę że to powinien być ten sam Model

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak czy siak chyba to samo radio?

umowiony jestem na montaz ale place po zaistalowaniu i przetestowaniu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przekąsem czy z dobrego serca?

Poprostu cieszę się że mam to już za sobą i nie wierzę, że kolejne egzemplarze będą lepsze ale najważniejsze w tym wszystkim jest to aby właściciel był w 100% zadowolony z zakupu i tego wszystkim życzę!!

Tak na marginesie to wkurza mnie jak wszyscy piszą że jest to sprzęt dedykowany danej marce samochodu a tak naprawdę to tylko obudowa jest dedykowana do kokpitu auta.

Edytowane przez dzidziusb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak czy siak chyba to samo radio?

umowiony jestem na montaz ale place po zaistalowaniu i przetestowaniu radia.

Pewnie będziesz zadowolony

Ale ściągnij kilka aplikacji do testowania Parametrów Czy na pewno będzie Android 4.2 jak i Procek czy dwu rdzeniowy

Tak na marginesie to wkurza mnie jak wszyscy piszą że jest to sprzęt dedykowany danej marce samochodu a tak naprawdę to tylko obudowa jest dedykowana do kokpitu auta.

Ale tak jest Dedykowane do Audi nie wstawisz do VW i odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak czy siak chyba to samo radio?

umowiony jestem na montaz ale place po zaistalowaniu i przetestowaniu radia.

Pewnie będziesz zadowolony

Ale ściągnij kilka aplikacji do testowania Parametrów Czy na pewno będzie Android 4.2 jak i Procek czy dwu rdzeniowy

Tak na marginesie to wkurza mnie jak wszyscy piszą że jest to sprzęt dedykowany danej marce samochodu a tak naprawdę to tylko obudowa jest dedykowana do kokpitu auta.

Ale tak jest Dedykowane do Audi nie wstawisz do VW i odwrotnie

Bo inne są wymiary i tyle! Pokaż mi chociaż jeden egzemplarz chińczyka który w 100% jest zespolony z AUDI oczywiście oprócz sterowania z kiery tzn pełny fis + radio może ten ZENEC chociaż i tak nie jestem pewny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo inne są wymiary i tyle! Pokaż mi chociaż jeden egzemplarz chińczyka który w 100% jest zespolony z AUDI

Po podłączeniu OBD2 to nawet 110% się zespoli z audi :)

A tak serio to zawsze będą zwolennicy jak i przeciwnicy Chińskiej Elektroniki.

Ale niestety 90% elektroniki i tak pochodzi z Chin

Pewnie części użyte do RNS-E tez były produkowane w Chinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inne są wymiary i tyle! Pokaż mi chociaż jeden egzemplarz chińczyka który w 100% jest zespolony z AUDI

Po podłączeniu OBD2 to nawet 110% się zespoli z audi :)ż

A tak serio to zawsze będą zwolennicy jak i przeciwnicy Chińskiej Elektroniki.

Ale niestety 90% elektroniki i tak pochodzi z Chin

Pewnie części użyte do RNS-E tez były produkowane w Chinach :)

Zgadzam się że Chinole opanowały rynek elektroniczny i nie tylko,ale na pewno nie są te same podzespoły jak w oryginalnych urządzeniach.Przerabiałem temat i na pewno nie jest to kwestia kodowania! Skoro dane urządzenie nie jest kompatybilne z samochodem to żaden kabelek nie pomoże. Jak jest np. jedno wyjście antenowe to jakim cudem ma zadziałać przełączanie anten które są zamontowane w trzech szybach poprzez przejściówkę która zsumuje wszystkie anteny w życiu to nie będzie działać tak jak w oryginale.Proszę mnie zrozumieć ja nie chcę zniechęcić kupujących do zakupu takiego sprzętu tylko chcę uświadomić wszystkich zainteresoawnych o nie dociągnięciach tych urządzeń gdyż każdy sprzedający pisze o zaletach dvd, internet,telewizja a tak naprawdę to potencjalny użytkownik słucha radia i rozmawia przez telefon ale to już jest każdego indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo radio, tylko utargowalem cene, dokladnie u tegi samego kolesia kupilem, za 1800.

jest fajniejsze niz to co ma klega, ma szybszy procek, no i jest dedykowaner, a tamto ma szpary

Wysłane z mojego SGPT12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidziusb:

1. Z których wyjść dźwięku korzystałeś? Z liniowych (na cinchu) czy poprzez głośnikowe, na kostce ISO? Masz BOSE czy zwykłe nagłośnienie?

2. U mnie większych zakłóceń w odbiorze radia nie notuję w porównaniu do Symphony 2. Owszem są miejsca gdzie radio zaszumi, ale z całą pewnością stwierdzam, że w tym samym miejscu ori radio potrafiło bardziej zaszumieć. I to korzystając z diversity.

Mam "wolnego" chinola na Win CE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już Nowsze Modele Uniwersalnych z systemem Android 4.4.2 KitKat

HTB1E02AGVXXXXaaaXXXq6xXFXXXo.jpg

http://allegro.pl/nissan-android-4-4-3g-wifi-gps-dvd-bt-uniwersalne-i4970332571.html

Mamy tez Nowe wersje dla VW SKODA SEAT

HTB1pK5JGFXXXXXsXFXXq6xXFXXXl.jpg

http://allegro.pl/show_item.php?item=4977672925

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEst kilka osób które działąją ze sobą napalając się na te statki dedykowane do audików i napędzają biznes . Ale całe szczęście że powoli dochodzi do głów użytkownikom sprzętu elektronicznego że china to china . I nie zmienia to faktu że 80 % sprzętu ma części pochodzące właśnie z tamtąd . To jak tak to proponowałbym sprowadzać chińskie audiki i gonić je w polsce ... Powiedzmy za 20 % ceny ori audi . Jak to dobrze że w nowych audikach nie ma miejsca na radia dedykowane ... Tragedia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidziusb:

1. Z których wyjść dźwięku korzystałeś? Z liniowych (na cinchu) czy poprzez głośnikowe, na kostce ISO? Masz BOSE czy zwykłe nagłośnienie?

2. U mnie większych zakłóceń w odbiorze radia nie notuję w porównaniu do Symphony 2. Owszem są miejsca gdzie radio zaszumi, ale z całą pewnością stwierdzam, że w tym samym miejscu ori radio potrafiło bardziej zaszumieć. I to korzystając z diversity.

Mam "wolnego" chinola na Win CE :)

Korzystałem i z wyjść liniowych i głośnikowych ale zachwytu nie było.Nie wiem jak symphony radzi sobie z tym układem ale u mnie teraz na RNS-e szumu nie usłyszysz, ale nie chodziło tylko o radio tj pisałem wcześniej cała ta komunikacja bezprzewodowa działała bo działała ale naprawdę jeśli chodzi o oryginalny przekaz (telefon) to żadnych zakłóceń nie uświadczysz i dźwięk jest taki naturalny, pełna obsługa telefonu z pozycji kiery książka telefoniczna w fisie ponadto dodatkowa nawigacja między zegarami to były może drobnostki ale naprawdę przydatne podzczas jazdy.Rozumiem jak ktoś nie ma porównania w działaniu tych wszystkich rzeczy w oryginale to trudno mu uwierzyć że gość wypisuje takie żeczy na Chiński sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszlo do zakupu bo po podlaczeniu radia:

Nie dziala tyl - woofer i tylne glosniki graja o 5 kresek ciszej niz przod przez co sterowanie balansu musi byc na tyl co powoduje strate na przodzie.

Mozna to przebolec ale nie po to wymienialem przod na dobre glosniki i wyciszalem drzwi by sluchac z brakiem komfortu przodu.

Najwieksza bolaczka jest jednak radio ktore jest mega kiepskie. Nie lapie ponad polowe fal radiowych. Separator jak byl odlaczony to nie gra nic po podlaczeniu 25% stacji radiowych.

Sprzedajacy stwierdzil ze nic sie nie da z tym zrobic bo tak juz jest.

I czar prysl.

Jesli ktos z forumowiczow da gwarancje ze te pproblemy nie wystapia w radiach sprzedawanych w tym poscie to kupuje radio w ciemno inaczej nie ma to sensu mimo tych wszystkich gadzetow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inne są wymiary i tyle! Pokaż mi chociaż jeden egzemplarz chińczyka który w 100% jest zespolony z AUDI

Po podłączeniu OBD2 to nawet 110% się zespoli z audi :)ż

A tak serio to zawsze będą zwolennicy jak i przeciwnicy Chińskiej Elektroniki.

Ale niestety 90% elektroniki i tak pochodzi z Chin

Pewnie części użyte do RNS-E tez były produkowane w Chinach :)

Zgadzam się że Chinole opanowały rynek elektroniczny i nie tylko,ale na pewno nie są te same podzespoły jak w oryginalnych urządzeniach.Przerabiałem temat i na pewno nie jest to kwestia kodowania! Skoro dane urządzenie nie jest kompatybilne z samochodem to żaden kabelek nie pomoże. Jak jest np. jedno wyjście antenowe to jakim cudem ma zadziałać przełączanie anten które są zamontowane w trzech szybach poprzez przejściówkę która zsumuje wszystkie anteny w życiu to nie będzie działać tak jak w oryginale.Proszę mnie zrozumieć ja nie chcę zniechęcić kupujących do zakupu takiego sprzętu tylko chcę uświadomić wszystkich zainteresoawnych o nie dociągnięciach tych urządzeń gdyż każdy sprzedający pisze o zaletach dvd, internet,telewizja a tak naprawdę to potencjalny użytkownik słucha radia i rozmawia przez telefon ale to już jest każdego indywidualna sprawa.

dzidziusb:

1. Z których wyjść dźwięku korzystałeś? Z liniowych (na cinchu) czy poprzez głośnikowe, na kostce ISO? Masz BOSE czy zwykłe nagłośnienie?

2. U mnie większych zakłóceń w odbiorze radia nie notuję w porównaniu do Symphony 2. Owszem są miejsca gdzie radio zaszumi, ale z całą pewnością stwierdzam, że w tym samym miejscu ori radio potrafiło bardziej zaszumieć. I to korzystając z diversity.

Mam "wolnego" chinola na Win CE :)

Korzystałem i z wyjść liniowych i głośnikowych ale zachwytu nie było.Nie wiem jak symphony radzi sobie z tym układem ale u mnie teraz na RNS-e szumu nie usłyszysz, ale nie chodziło tylko o radio tj pisałem wcześniej cała ta komunikacja bezprzewodowa działała bo działała ale naprawdę jeśli chodzi o oryginalny przekaz (telefon) to żadnych zakłóceń nie uświadczysz i dźwięk jest taki naturalny, pełna obsługa telefonu z pozycji kiery książka telefoniczna w fisie ponadto dodatkowa nawigacja między zegarami to były może drobnostki ale naprawdę przydatne podzczas jazdy.Rozumiem jak ktoś nie ma porównania w działaniu tych wszystkich rzeczy w oryginale to trudno mu uwierzyć że gość wypisuje takie żeczy na Chiński sprzęt.

Śledzę wątek od dłuższego czasu i dyskusja jest bardzo ciekawa. Na temat RNS-E mam podobną opinię co kolega. W moim przypadku właśnie książka na Fisie, nawigacja między zegarami i w moim przypadku jeszcze wybieranie głosowe stacji radiowych, skutecznie powstrzymują mnie przed sprzedaniem RNS-E i wsadzeniem chińczyka. Sprzęt ma służyć komfortowo przede wszystkim podczas jazdy :wink:. Chociaż jakbym miał możliwość na pewno z ciekawości potestowałbym taki sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...