Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.

Czym zdzierać najlepiej tą farbę z tarczy żeby nie uszkodzić ?

nozykiem delikatnie albo jakims papirkiem wodnym :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówki ledowe czy zostawiłes ori? :kox:

to jest tak, zalezy od producenta, albo licznik przedlift podswietlany jest ledami czerwonymi i wtedy tarcze sa jakby od tylu przezroczyste, albo klasycznie zarowkami wtedy tarcze sa jakby barwione.

w przypadku diodek, to wylutowujemy czerwone wlutowyjemy biale, w przypadku zarowek bierzemy nozyk do tapet i delikatanie "golimy" ta warstwe farby kladac ostrze prostopadle do tarczy w miejscach gdzie sa cyferki itd, i zakladamy zamiast klasycznych zarowek biale diodowe w oprawkach. w miejscach w ktorych led za bardzo doswietla ja podkleilem najlzejsza folia do sciemniania szyb i jak widac jest ok.

Zostawiaja ori zaroweczki mamy wtedy podswietlenie jak w oplu na zoltawo, na ledach jest bialo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówki ledowe czy zostawiłes ori? :kox:

ledy :tongue4: na ori bedzie tak zóltawo :cool1:

jejecznica :>

(P.S. ale mi sie gryps wyostrzył) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.

Czym zdzierać najlepiej tą farbę z tarczy żeby nie uszkodzić ?

w hondzie fajnie schodziło używając zmywacza do paznokci patyczna do czyszczenia ucha ;)

i ja tam wole czerwone podswietlonko :) w tym polifit akurat traci jak dla mnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.

Czym zdzierać najlepiej tą farbę z tarczy żeby nie uszkodzić ?

w hondzie fajnie schodziło używając zmywacza do paznokci patyczna do czyszczenia ucha ;)

i ja tam wole czerwone podswietlonko :) w tym polifit akurat traci jak dla mnie ;D

:shocked: :shocked: sorry co traci??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta i czerwone podświetlenie i dla mnie też jest lepsze niz białe, wsiadasz do auta a tam wszystko na czerwono daje, jak bym sie kiedys do gajgerka przekonał to też go zafoliuje żeby był w całosci czerwony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta i czerwone podświetlenie i dla mnie też jest lepsze niz białe, wsiadasz do auta a tam wszystko na czerwono daje, jak bym sie kiedys do gajgerka przekonał to też go zafoliuje żeby był w całosci czerwony :kox:

Nie wiesz co tracisz :) Mi micha cieszyła się jak małemu dziecku po zmianie licznika na ten z białym podświetleniem :) I nadal się cieszy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta i czerwone podświetlenie i dla mnie też jest lepsze niz białe, wsiadasz do auta a tam wszystko na czerwono daje, jak bym sie kiedys do gajgerka przekonał to też go zafoliuje żeby był w całosci czerwony :kox:

Nie wiesz co tracisz :) Mi micha cieszyła się jak małemu dziecku po zmianie licznika na ten z białym podświetleniem :) I nadal się cieszy... :rolleyes:

e tam szału nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta i czerwone podświetlenie i dla mnie też jest lepsze niz białe, wsiadasz do auta a tam wszystko na czerwono daje, jak bym sie kiedys do gajgerka przekonał to też go zafoliuje żeby był w całosci czerwony :kox:

Nie wiesz co tracisz :) Mi micha cieszyła się jak małemu dziecku po zmianie licznika na ten z białym podświetleniem :) I nadal się cieszy... :rolleyes:

ja jak patrze na wnetrza chlopakow przedlifciakow jak wrzuca fotke z czerwonka w sordku to czasami mi sie chce wrocic do czerwonego, ale mam ten luz ze wymieniam kilka zarowek i mam czerwone, zielone, zolte, a jak nawet chce to niebieskie, pelen koks, w polifciakach tego nie macie :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maila sobie lepiej sprawdź.... masz tam coś co cieszy oko :evil:

mi tam sie i tak bardzo podoba czerwono białe to takie patriotyczne a robione przez niemca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal co to za żółte VT? :polew:

plan na spring/summer 2011

Mrogal, trzebabyło lampki na zółto odrazu yebnąć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal co to za żółte VT? :polew:

plan na spring/summer 2011

to wklej większą fotę tutaj, chyba że gdzieś jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal co to za żółte VT? :polew:

plan na spring/summer 2011

to wklej większą fotę tutaj, chyba że gdzieś jest

10177345.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

mrogal co to za żółte VT? :polew:

plan na spring/summer 2011

Mrogal, trzebabyło lampki na zółto odrazu yebnąć :tongue4:

ee lampki beda za bogato :)

ale beda nowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie bez lusterek :wink4:

oj widzę, że masz chęć coś porezać, ale nie wiesz co :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...