Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ulep :doh:

tylko, że jak kocham takie ulepy Cycuś :decayed:

wrzuć jakąś porządną sesję, np with sugar bitch :naughty:

Opublikowano

Super variat :thumbup1:

Opublikowano

za***isty kolorek :slina:

Opublikowano
  • Autor
za***isty kolorek :slina:

2 tak na szybko, nie ogarniam sie zeby go poskladac progi kratki itd. i sie przylozyc do sesji, rozregulowal mi sie aparat i nie mam chwili go podregulowac by lepsze fotki trzaskal

wiem ze z tylu pieje, ale wyjalem dystanse 15mm musze kupic gumy w sprezyny, bo ET 20 jednak robi swoje :decayed: no i dorobic kawalek nadkola pod nowy tylny zdesio

chodnik.jpgprzodq.jpg

Opublikowano

nie taki ostatni ten ulep:thumbup1:

i na polifta awansował, dopiero zauważyłem - gratuluję:kox:

Opublikowano

Na tych fotach wygląda bardzo dobrze. Fajny kolor:decayed:

Opublikowano

Kolor fajny..taki milirarny :decayed: Przyznam się że w końcu Twoje auto zaczęło mi się podobać :good:

Zmieniłbym tylko kolor felg i jest ogień :wink:

Opublikowano
nie taki ostatni ten ulep:thumbup1:

i na polifta awansował, dopiero zauważyłem - gratuluję:kox:

We wnętrzu też polift:naughty:

Opublikowano

Na spy foto mmsowym ten kolor inaczej wyglądał :decayed: Rób te pierdoły (nadkole i koło - ET tył) i nie będzie tragedii :facepalm: Gratki :wink:

Opublikowano
  • Autor
Na spy foto mmsowym ten kolor inaczej wyglądał :decayed: Rób te pierdoły (nadkole i koło - ET tył) i nie będzie tragedii :facepalm: Gratki :wink:
bedzie ET 20 musze tylko gume w sprezyny kupic, fajnie widac w lusterku jak sie kolo kreci wystajace :banan::decayed: ojciec kolorem zachwycony :grin:
Opublikowano

ogarnij jakieś makro dobrym sprzetem:jerk: wstawic spy foto z mmsa:eusathink:

teraz kolorek masz cos pomiedzy moim a armiego :decayed:

Klamki poliftowe są w c*pe:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor
ogarnij jakieś makro dobrym sprzetem:jerk: wstawic spy foto z mmsa:eusathink:

teraz kolorek masz cos pomiedzy moim a armiego :decayed:

fo to zaraz wstawie srodka
Opublikowano

yebany co se opis piertolnął :ranting:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

mrogal dobry opis :decayed:

auto też zyskało na prezencji, szacun :naughty:

Opublikowano
  • Autor
yebany co se opis piertolnął :ranting:
juz sie tak nie stresuj ;)

srodekz.jpg

srodek2h.jpg

Opublikowano

widze materiał z mojej kanapy wykorzystany:kox:

Opublikowano
  • Autor
widze materiał z mojej kanapy wykorzystany:kox:
z Twojej i kilku innych, nawet klapke tylnej popiolki mam w recaro :kox:
Opublikowano

YYebana piękna jest... :slina:

Szkoda że nie mam na tyle odwagi żeby u siebie jakiś oczoyyebny kolorek rzucić na detale :facepalm:

Opublikowano
widze materiał z mojej kanapy wykorzystany:kox:
z Twojej i kilku innych, nawet klapke tylnej popiolki mam w recaro :kox:

Meszek se jeszcze zrób w kratę :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.