Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys kiedyś wymieniał foteliki na skórę, to wal do mnie ze starymi bo szukam kubełków, z takim wzorkiem :hi:, furka wygląda elegancko :kox:

hehe bede pamietal o Tobie, ale te co mam to wolalbym obszyc np. alcantara :gwizdanie:

a tu jeszcze jakas fotka sie zaplatala ;)

dscf3344i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bez sprysków :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 18:40_________________________________________________elegancko sie bestia na tych polerkach prezentuje, muszę moje tak przez zimę zrobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bez sprysków :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 18:40_________________________________________________elegancko sie bestia na tych polerkach prezentuje, muszę moje tak przez zimę zrobić :gwizdanie:

no bez bez, dzis troche powalczylem z tematem sygnalizowania niskiego poziomu plynu do spryskiwaczy dla FISa sprzed liftu, mam nadzieje ze jutro skoncze rezac, i zdaze jeszcze X zmienic z 5000k na 6000k :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak 6K, ja narazie bujam się na zwykłych żarówkach, bo nie mam weny zabrać się za ksenon :gwizdanie:, ale żółta barwa ładnie pasuje do zielonej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak 6K, ja narazie bujam się na zwykłych żarówkach, bo nie mam weny zabrać się za ksenon :gwizdanie:, ale żółta barwa ładnie pasuje do zielonej :naughty:

no ja mam zolte X teraz :gwizdanie: ladnie pasuja do zoltych halo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie właśnie fota z żółtymi halo :naughty:, dawaj :evil:, ja poluje właśnie na ori halo, ale poniżej 400zł ciężko zejść za komplet, szukam jakichś okazji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie właśnie fota z żółtymi halo :naughty:, dawaj :evil:, ja poluje właśnie na ori halo, ale poniżej 400zł ciężko zejść za komplet, szukam jakichś okazji :kox:

400 ekhm, ja dalem 100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 23:03_________________________________________________

a gdzie właśnie fota z żółtymi halo :naughty:, dawaj :evil:, ja poluje właśnie na ori halo, ale poniżej 400zł ciężko zejść za komplet, szukam jakichś okazji :kox:

ale dżez nie mam fotek z zoltym halo, ale jak sie ogarne z rezaniem to cykne fotke moze w sobote, i zrobie porzadek w watku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie właśnie fota z żółtymi halo :naughty:, dawaj :evil:, ja poluje właśnie na ori halo, ale poniżej 400zł ciężko zejść za komplet, szukam jakichś okazji :kox:

400 ekhm, ja dalem 100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 23:03_________________________________________________

a gdzie właśnie fota z żółtymi halo :naughty:, dawaj :evil:, ja poluje właśnie na ori halo, ale poniżej 400zł ciężko zejść za komplet, szukam jakichś okazji :kox:

ale dżez nie mam fotek z zoltym halo, ale jak sie ogarne z rezaniem to cykne fotke moze w sobote, i zrobie porzadek w watku :good:

no i takiej okazji właśnie szukam, ale mam już inny patent, muszę tylko sprzedać parę starych gratów :cool1:, jak wszystko ogarniesz to dawaj fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takiej okazji właśnie szukam, ale mam już inny patent, muszę tylko sprzedać parę starych gratów :cool1:, jak wszystko ogarniesz to dawaj fotki :good:

no udalo sie zmeczyc temat fis+poziom plynu

dodatkowo zalozylem 6000k swieca super o niebo lepiej niz moje poprzednie 5000k (chyba byly jakies wybrakowane)

i dwie noo trzy :decayed: fotki dla slepego cykniete na szybko , w sumie halo za bardzo nie widac

42615133.jpg

6khalo.jpg

6khalobok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w halo masz zwykłe żarówki i folia, czy założyłeś Hidy 3000K :naughty:, wygląda furka elegancko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w halo masz zwykłe żarówki i folia, czy założyłeś Hidy 3000K :naughty:, wygląda furka elegancko :evil:

halo mam zwykle H7 jakies +30% z tesco (bottari czy cos :polew:), banki maja niebieskawe, ale swieca mocnym bialym swiatlem (mam je tez zalozone na dlugich, i porownywalem, to zwykla zarowka daje mniej swiatla) i na halogenie zolta folia jak u Iversona :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda :kox: , a w halo nie były H11 :gwizdanie:

w poliftowych?

nie mam pojecia, siedzialy tam H7 i pasuja idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spyski sam robiłeś ?

a no sam robił mi też robił :kox: Zna się na tym :notworthy: miszcz :good:

A tak co do auta... halo kox malina :slina: Reszta, starszy bliźniak mojej, nie licząc felg :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spyski sam robiłeś ?

sam sam ,

dzis wpadl parktronic :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 22:43_________________________________________________

A spyski sam robiłeś ?

a no sam robił mi też robił :kox: Zna się na tym :notworthy: miszcz :good:

A tak co do auta... halo kox malina :slina: Reszta, starszy bliźniak mojej, nie licząc felg :naughty::tongue4:

taka mala rzecz :

zdjcie023.jpg

dodam ze nie na diodach tylko na zarowkach :kox::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal, to jest niebieskie czy tak na fotce wyszło... :confused4:

na fotce, w rzeczywistosci minimalnie wpada w niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...