Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądałem Twój temat, gratuluję modów, nie wszystkie mi przypadły do gustu, ale wrażenie ostateczne pozytywne :wink4:

piszę bo zaciekawiła mnie ta kwestia:

po TE lece we wtorek jakos ale jeszcze beda te

AudiA8.jpg

na poczatku wrzesnia :naughty:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 11:07_________________________________________________

skąd wynalazłeś to zdjęcie? miałeś jechać do mnie po felgi?! nic takiego nie kojarzę :gwizdanie:

pytam, bo to ja wiozłem to wesele :> A8 już nie ma, ale felgi są moje, mam je teraz na swoim B7...

C15052989_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benoos mrogal wziął przykładowe foto gdzieś z neta :) Nie chodziło konkretnie o te tylko o taki wzorek :) I niestety ale tych felg ostatecznie nie kupił. Wzór RS6 zostaje na stałe, chyba... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że tak było :wink4: ale właśnie ciekawi mnie jakim cudem trafił na moje foto... google go raczej nie znajduje za szybko :mysli:

w googlu :)

dwumas+sprzeglo awx przylecialo, jest kolektor z awx, orurowanie pod fmic kupione fmic tez juz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że tak było :wink4: ale właśnie ciekawi mnie jakim cudem trafił na moje foto... google go raczej nie znajduje za szybko :mysli:

w googlu :)

dwumas+sprzeglo awx przylecialo, jest kolektor z awx, orurowanie pod fmic kupione fmic tez juz jest

to jednak rezasz silnik? mówiłeś że samo body będzie tylko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwumas+sprzeglo awx przylecialo, jest kolektor z awx, orurowanie pod fmic kupione fmic tez juz jest

wystrzelił z modami :naughty: toczył się serią tyle lat a tera 200 kuni będzie modził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwumas+sprzeglo awx przylecialo, jest kolektor z awx, orurowanie pod fmic kupione fmic tez juz jest

wystrzelił z modami :naughty: toczył się serią tyle lat a tera 200 kuni będzie modził :decayed:

ta :> a turbo jakie zakupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiłem Ci że scania ma wiekszą lochę :kwasny::wallbash: :wallbash: :decayed:

Ale on się Ciebie nie słucha :tongue4::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2S w lampach :decayed: dolot AWX wypalony do białej kosci uszczeleczka kupiona, czekac na montaż , tymczasem lece do domu

BOCZKIEM BOCZKIEM

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

output.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2S w lampach :decayed: dolot AWX wypalony do białej kosci uszczeleczka kupiona, czekac na montaż , tymczasem lece do domu

BOCZKIEM BOCZKIEM

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

output.gif

pamiętaj o śrubach do przykręcenia flanszy do kolektora :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczeleczka kupiona, czekac na montaż

coś Ci chyba mówiłem na ten temat :punish:

co?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:43_________________________________________________

D2S w lampach :decayed: dolot AWX wypalony do białej kosci uszczeleczka kupiona, czekac na montaż , tymczasem lece do domu

BOCZKIEM BOCZKIEM

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

output.gif

pamiętaj o śrubach do przykręcenia flanszy do kolektora :good:

co za sruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczeleczka kupiona, czekac na montaż

coś Ci chyba mówiłem na ten temat :punish:

co?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:43_________________________________________________

D2S w lampach :decayed: dolot AWX wypalony do białej kosci uszczeleczka kupiona, czekac na montaż , tymczasem lece do domu

BOCZKIEM BOCZKIEM

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

output.gif

pamiętaj o śrubach do przykręcenia flanszy do kolektora :good:

co za sruby?

pamiętaj o nich Armi nie pamietał i musiał jeżdzic chwilowo z nieszczelnoscią :gwizdanie: w wątku o zmianie kolektora masz numery tych śrub jak dobrze pamietam to 3 śruby tam idą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...