Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...........jak na Ciebie to może być..........

:polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________

dymek tylko z jednej rurki :co::decayed:

Na spocie mu odetkaliśmy także jest dymek z dwóch rurek :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobre z was chłopaki :cool1:

U nas takich niema... Tomeks by w ten sprawny ziemniaka jeszcze włożył :decayed: :decayed:

Opublikowano

no okazalo sie ze zgaslo Mu prawe kadzidelko dlatego tylko z jednej rury lecial dymek :)

Opublikowano
  • Autor

zauwazyłem że po odpaleniu przez pierwsze sekundy potrafi zadymić nierówno, po paru sekundach wszystko wraca do normy.

To auto jest czułe na ogień... Czasem w prawym wydechu włącza się system gaśniczy jak poczuje dym i wtedy nic nie leci... :decayed::naughty:

Opublikowano

"Lukas Motorsport" ? Hm... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

"Lukas Motorsport" ? Hm... :mysli:

??[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:01_________________________________________________umyłem autko i cyknąłem pare fotek dokładki:

dd1.jpg

dd2.jpg

dd4.jpg

Opublikowano

przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić :wink4:

Opublikowano

przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić :wink4:

raczej z aparatu a nie z telefonu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić :wink4:

raczej z aparatu a nie z telefonu :wink4:

no wiem wiem, ale aparat pożyczyłem

Opublikowano

przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić :wink4:

raczej z aparatu a nie z telefonu :wink4:

i zrobione reka profesjonalisty a nie alkoholika :kox: :kox:

Opublikowano

przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić :wink4:

raczej z aparatu a nie z telefonu :wink4:

i zrobione reka profesjonalisty a nie alkoholika :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:polew: a ja może podpadnę Ci siemian, ale mi się za chu.. nie podoba ta dokładka, a raczej jej kolor - wygląda, jakby się napierdziulił lakiernik i nie z tego auta kolor dobrał :naughty: - rzeczywiście na ciemnym by lepiej wyglądało :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

każdemu podoba się co innego, więc nie podpadłeś :decayed::naughty::)

Może włoże lusterka m-looki to nikt nie będzie ma noją dokładke zwracał uwagi :polew: :polew: :polew:

Mnie dokładeczka się podoba. Chciałem żeby się troszke odróżniała ponieważ widziałem jak wygląda w kolorze i "zlewało" mi się to.

Zresztą jest to dopiero stage 1. Mam nadzieje że fundusze mi pozwolą i niebawem zdobędze listwy drzwiowe dolne s-line lub s4 i pójdą w ten sam kolor.[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 12:22_________________________________________________zresztą z tego co pamiętam to w ori ta dokładke też nie szła w kolor nadwozia tylko jaśniejszy.

Ja poszedłem w lekko ciemniejszy. Tyle :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 12:27_________________________________________________Tak wygląda w ori (pierwze lepsze zdjecia 4 aut z mobile.de)

sline1.jpg

sline2.jpg

sline3.jpg

sline4.jpg

Opublikowano

Jasniejsza wyglada lepiej, bo sie zwyczajnie wyroznia i tworzy "spoilerek" ;)

Opublikowano
  • Autor

a tak wygląda auto z dokładką w kolor (znalazłem na mobile 1 na 70)

sline5.jpg

Mnie osobiście się to mniej podoba[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 12:38_________________________________________________

Jasniejsza wyglada lepiej, bo sie zwyczajnie wyroznia i tworzy "spoilerek" ;)

no ja też chciałem żeby się wyrózniała ale wolałem żeby była minimalnie ciemniejsza[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 12:39_________________________________________________tutaj jest porównanie ori vs. mój

mojvsori.jpg

Opublikowano

Jasniejsza wyglada lepiej, bo sie zwyczajnie wyroznia i tworzy "spoilerek" ;)

Jestem tego samego zdania, jaśniejsza wygląda lepiej :good:

Opublikowano

również za jaśniejszą jestem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bałem się że nie dopasuje ładnie jaśniejszego koloru a wiadomo że srebrny srebrnemu nierówny.

Potem by się okazało że jest z palety innych odcieni i byłaby kicha.

Tutaj miałem przynajmniej pewność że kolor będzie pasował do srebrnego.

A szczerze mówiąc to do teraz zastanawiam się które wygląda lepiej. Obie wersje mi się podobają porównywalnie.

Może kupie jeszcze jeden polakieruje na jasno i w dni parzyste będe jeździł z jednym, w nieparzyste z drugim. :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

..........................fajne auto...........................

Ps. Piszcie tak wszyscy - może uwierzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.