Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze, próbowałem się przekonać do koloru tych listew i dokładki, no i jakoś nie mogę.

Może jak zawias zejdzie niżej, to będzie inaczej.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie no standardzik -20mm 1BE[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 20:24_________________________________________________zawieszenie już jest. Jezdzi się fajnie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:34_________________________________________________Przód usiadł 15mm tył 20mm.

Jest :kox: :kox: :kox: :kox: i wreszcie tak nie buuuja

zawiasik.jpg

Opublikowano

ale aż się prosi o przedni zderzak... albo jakąś dokładkę...

Opublikowano

a taki był fajny allroad :wink4: od razu lepiej te listwy się komponują. Dawaj jeszcze dokładkę od cupry jak ma Miron w kolor listew i będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

no róznica wizualnie jest straszna... niby 2cm...

Miron miał racje mówiąc że 2cm też można dużo zdziałać i może nawet boleć (myślałem że chce się pocieszyć :decayed: :decayed:). :polew: :polew: :polew:

Jezdzi się też duuzo fajniej

Opublikowano

Widze że sie w koncu zdecydowałeś na lekką glebe :good:

w koncu to auto wygląda z boku :wink4:

Opublikowano

ale aż się prosi o przedni zderzak... albo jakąś dokładkę...

jedrekx ty chyba poważnie o tej dokładce myślisz :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:30_________________________________________________trzeba to porównać z moim zawiasem :decayed: ale coś mi się wydaje że mi lepiej siedzi :naughty:

Opublikowano

podobają mi sie czarne listwy na srebrnym autku :good: :good:

gleba robi robotę magiczne, 20mm :naughty:

Opublikowano

Zupełnie inne auto. :good: W końcu wygląda, jak prawdziwe A4. :wink4:

Opublikowano

trzeba to porównać z moim zawiasem :decayed: ale coś mi się wydaje że mi lepiej siedzi :naughty:

Ułoży się i będzie git :good: jeszcze stabilizatory i dopiero zobaczysz różnicę :kox:

Opublikowano

siemian, warto bylo tyle czekac z 1BE? :cool1:

Fakt faktem, zbyt mocno nie usiadlo, ale zdjecia tez sa zrobione tak zeby wyraznie pokazac szpare miedzy kolem, a blotnikiem.

Opublikowano

o tak z tym obnizeniem znacznie nabral klasy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

teraz sam sobie pluje w brode że zrobiłem to dopiero teraz.

Auto całkiem inaczej wygląda.

Tył super usiadł.

Ogólnie różnica jest od razu widoczna.

Koła pięknie się "wpasowały" w nadwozie.

Już nie chce dystnsów na tył. Teraz wydaje się że koło jest dużo ładniej odsadzone

Inaczej jezdzi. Na stabilizatory już zaczynam odkładać :decayed:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 21:30_________________________________________________tak cyknięte telefonem na szybko...

Wreszcie to jakoś wygląda :kox:

zaw2.jpg

zaw1.jpg

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto wymienić zawias to mówie WARTO x1000!!!!

Opublikowano

Co z allroad ja się pytam co :tongue4:

Opublikowano

a gdzie ta różnica ja sie pytam :tongue4:

Opublikowano

Co z allroad ja się pytam co :tongue4:

a gdzie ta różnica ja sie pytam :tongue4:

Potraficie chłopaki podbudować. :wink4::kox::polew: :polew:

Siemian lux! Ja też czekam na jakiś zawias... :tongue4::kox:

Opublikowano
Na stabilizatory już zaczynam odkładać

odkladaj to ty na zderzak bo teraz golizna z przodu i wyglada jak by bylo bum bum przodem :wink4:

Opublikowano
Na stabilizatory już zaczynam odkładać

odkladaj to ty na zderzak bo teraz golizna z przodu i wyglada jak by bylo bum bum przodem :wink4:

nie masz racji kolego...............

przód akurat był cały po jego bum............znaczy się zderzak tylko

Siemian go zostawia bo ma do niego sentyment................... to był jedyny element nie uszkodzony w jego aucie od nowości..................nawet w ASO było to sprawdzane i potwierdzili, że zderzak jest z B7

Opublikowano
Na stabilizatory już zaczynam odkładać

odkladaj to ty na zderzak bo teraz golizna z przodu i wyglada jak by bylo bum bum przodem :wink4:

nie masz racji kolego...............

przód akurat był cały po jego bum............znaczy się zderzak tylko

Siemian go zostawia bo ma do niego sentyment................... to był jedyny element nie uszkodzony w jego aucie od nowości..................nawet w ASO było to sprawdzane i potwierdzili, że zderzak jest z B7

:polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.