Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brysio ale młody mówił o czymś innym. O wbiciu 6 w miejscu, depnięciu obrotów do odcięcia i puszczeniu sprzęgła. A tak albo zadusisz każdy silnik albo spalisz sprzęgło...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:32_________________________________________________to że 63amg z momentem ograniczonym elektronicznie do 1000Nm ślizga na 6 biegu to sie nie dziwie

nie nie nie, bardziej chodziło mi o sytuacje, jedziesz 100 na godzine na 6stce, nagle sprzegło, obroty do fulla i strzał, oczywiście nikt normalny tak nie robi :D

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian zmień auto na mocne PB w automacie ew. w sekwencji, wibracje będziesz miał tylko na wale :polew: i dużo lepsze przyspieszenie :good: mniej grzebania pałeczką :polew:

Opublikowano
  • Autor

Brysio ale młody mówił o czymś innym. O wbiciu 6 w miejscu, depnięciu obrotów do odcięcia i puszczeniu sprzęgła. A tak albo zadusisz każdy silnik albo spalisz sprzęgło...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:32_________________________________________________to że 63amg z momentem ograniczonym elektronicznie do 1000Nm ślizga na 6 biegu to sie nie dziwie

nie nie nie, bardziej chodziło mi o sytuacje, jedziesz 100 na godzine na 6stce, nagle sprzegło, obroty do fulla i strzał, oczywiście nikt normalny tak nie robi :D

też ni ma c**ja żebyś ślizgnął :)

Opublikowano

Brysio ale młody mówił o czymś innym. O wbiciu 6 w miejscu, depnięciu obrotów do odcięcia i puszczeniu sprzęgła. A tak albo zadusisz każdy silnik albo spalisz sprzęgło...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:32_________________________________________________to że 63amg z momentem ograniczonym elektronicznie do 1000Nm ślizga na 6 biegu to sie nie dziwie

nie nie nie, bardziej chodziło mi o sytuacje, jedziesz 100 na godzine na 6stce, nagle sprzegło, obroty do fulla i strzał, oczywiście nikt normalny tak nie robi :D

nawet jakbys mial 500 kuni to bys tak nie zrobil :gwizdanie:

Opublikowano

ale jeszcze jedno spostrzeżenie z jazdy niestety na minus. Na niskich obrotach (do 1600-1700) jednomas przenosi straszne wibracje. Przy dwumasie tego nie było.

I żeby ktoś nie myślał że telepie budą czy coś. poprostu jednomas nie tłumi tak dobrze wibracji z silnika i przenosi się to dalej.

Z auta klasy premium zrobiłeś AGROtjuning :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale jeszcze jedno spostrzeżenie z jazdy niestety na minus. Na niskich obrotach (do 1600-1700) jednomas przenosi straszne wibracje. Przy dwumasie tego nie było.

I żeby ktoś nie myślał że telepie budą czy coś. poprostu jednomas nie tłumi tak dobrze wibracji z silnika i przenosi się to dalej.

Z auta klasy premium zrobiłeś AGROtjuning :polew: :polew:

w sensie...? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Marek wyrastasz na tym forum na drugiego Kubicę :naughty:

kiedy odwiedzisz kraków bo nie mam partnera do bilarda i na gokardy , złoje Ci dupsko ( nie dosłownie :decayed: )

Opublikowano
  • Autor

może jakoś po zlocie :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:47_________________________________________________to sobie kuurwa porezałem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155650.0 ;( ;( ;( ;(

Ale nie ma się co załamywać. Trzeba zbierać info i działać.

Puki co Audi vs. Siemian 1:0

Opublikowano

może jakoś po zlocie :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:47_________________________________________________to sobie kuurwa porezałem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155650.0 ;( ;( ;( ;(

Ale nie ma się co załamywać. Trzeba zbierać info i działać.

Puki co Audi vs. Siemian 1:0

Ale jedzie czy kaplica? całkowicie? masz jakieś błędy z vaga?? łączy się w ogóle z centralna elektroniką?

Opublikowano
  • Autor

błędow nie ma. Jezdzi normalnie[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:15_________________________________________________ale ze mnie d*pa wołowa... Dopiero teraz mnie olśniło... 51CH to nie 51CH a SICH czyli sicherung...

Sprawdzałem zły bezpiecznik...

Po wymianie bezpiecznika wszystko hula...

Opublikowano

Ale z Ciebie doopa wołowa :wink4: Dobrze że się wyjaśniło i to taka pierdoła błacha :wink4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Cielak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiedzieć Cielak to jakby mnie pochwalić :decayed: :decayed: :decayed:

NIe no taka błahostka a tyle potrafi namieszać.

To tylko pokazuje jak złożone są systemy elektryczne w naszych autach.

Nigdy bym nie pomyślał że bezpiecznik zegarów będzie powodował np. to że nie działa czujnik deszczu, albo że połowa podświetleń w aucie działa a połowa nie... :)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 10:28_________________________________________________już działa :kox: :kox: :kox: :kox:

Narazie podpiąłem jedną antene. Drugą będe montował w sobote :)

tv.jpg

Opublikowano

Siemian cielakowaty dobre :kox: :kox: :kox::decayed:

Tylko nie oglądaj teraz pornosów na tym RNS-E bo dopiero będziesz miał przygody :gwizdanie: :decayed:

Tuner za***ista rzecz :kox::wink4:

Opublikowano

To czekamy na kolejny nowy zderzak Siemiana :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To czekamy na kolejny nowy zderzak Siemiana :polew:

Myślę że następny setup zrobi => błotniki i zderzak od RS'a a tyłek pozostanie bez zmian :decayed:

Opublikowano

ale sniegu w tym tunerze :polew: skad on syberia :)))) :polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.