Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

teraz chwilowo jeżdze czymś takim. Tylko silnik przez 2 lata jak auto praktycznie stało się troche rozregulował i strasznie dużo pali... Zalewam za 100 i jade 100....km... :confused4: :confused4: :confused4:

...a sąsiedzi to mnei nienawidzą bo wydech przerdzewiał i odpadł... Jak przegazuje to się alarmy włączają :decayed: :decayed: :decayed:

2a.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:24_________________________________________________

Ostatnio więcej to auto jest u lakiernika niż u Ciebie... :no:

blacharz się bardzo cieszy :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No VW klasyk. :slina::good:

Opublikowano

teraz chwilowo jeżdze czymś takim. Tylko silnik przez 2 lata jak auto praktycznie stało się troche rozregulował i strasznie dużo pali... Zalewam za 100 i jade 100....km... :confused4: :confused4: :confused4:

...a sąsiedzi to mnei nienawidzą bo wydech przerdzewiał i odpadł... Jak przegazuje to się alarmy włączają :decayed: :decayed: :decayed:

no to jest dym :naughty: pieeeekna fura :good:

Siemian przy Twojej nodze nie dziwne ze benzyna pali 2dychy na sto :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale jak kiedyś nim jezdziłem na codzień to mieściłem się w 12l w mieście... :) A też spokojnie nie jezdziłem[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 09:30_________________________________________________byłem dziś podglądnąć moją niunie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

bl.jpg

bl1.jpg

Opublikowano

oooooo śliczny mod :):naughty:

Opublikowano

Podpytaj blacharza jak sie sciaga belke tylnia zderzaka oprocz 4 srub pod podloga bagaznika... :naughty:

Opublikowano

Jednym Słowem PIMP MY RIDE Sieman :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a co Ty będziesz robił z niej b8 :decayed:

Opublikowano

a co Ty będziesz robił z niej b8 :decayed:

ba! to będzie pierwsze B8 RS4 ;-)

Opublikowano

na silniku jest czarna skrzynka z A4 ( tzn. ta czerwona ) :decayed: co pokazaly rejestratory po kolizji , da sie odczytac przebieg rozmow :kox:

Opublikowano

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

Opublikowano

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

nie no jeszcze mają inny kolor :)

Opublikowano
  • Autor

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

turdzi uwierz mi że na żywo na prawde widać dużą róznice. Po BB jezdzi pare s4 i od razu poznawałem je własnie po listwach...

Opublikowano

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

turdzi uwierz mi że na żywo na prawde widać dużą róznice. Po BB jezdzi pare s4 i od razu poznawałem je własnie po listwach...

Dokładnie.

Różnica jest masakryczna na korzyść oczywiście tych z S4 :evil:

Dobry wybór :good:

Opublikowano

listwy z S4 :good:

Co do samej furki jest to chyba jeden z ładniejszych golasów na forum.

Jeżeli chodzi o uszanowanie to jesteś w ostatniej piątce.

A gdyby status osoby zależał od ilości dzwonów to pewnie byłbyś teraz adminem

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

listwy z S4 :good:

Co do samej furki jest to chyba jeden z ładniejszych golasów na forum.

Jeżeli chodzi o uszanowanie to jesteś w ostatniej piątce.

A gdyby status osoby zależał od ilości dzwonów to pewnie byłbyś teraz adminem

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

listwy z S4 :good:

Co do samej furki jest to chyba jeden z ładniejszych golasów na forum.

Jeżeli chodzi o uszanowanie to jesteś w ostatniej piątce.

A gdyby status osoby zależał od ilości dzwonów to pewnie byłbyś teraz adminem

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew:

siemian a nie ścigają Cię jeszcze z ubezpieczalni za te dzwony? :cool1: Przecież zbankrutują! :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.