Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kwestia jest jeszcze taka czy dla tych 200zł warto się z koniem kopać...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dokladnie to musisz juz sam zdecydowac.. zawsze lepiej miec w policjancie kumpla :tongue4: a co najmniej "nie wroga" niz wroga bo a anuz po jakies akcji namierzy Cie akurat za kilka tyg za cos duuuzo wiekszego.. lepiej zeby Cie pamietal wtedy z dobrej strony :wink4:

Opublikowano

kwestia jest jeszcze taka czy dla tych 200zł warto się z koniem kopać...

warto ,wygrałem kilka spraw firmowych w ten sposób, 200 zł hym dla jednego dużo a dla jednego.... :)
Opublikowano

przy Siemiana zabawach to te 200 to chyba na waciki :tongue4:

pkt są istotne, a raczej ich brak!

bo to jak w MŚ dowolnej dyscypliny, poźniej się może okazać że zabrakło kilku do mistrzowstwa, a tu nieco na odwrót, że o jeden most za daleko :evil:

Opublikowano

U nas jak przychodzi fotka na auta firmowe i nie wskażemy kierowcy to jest wyższy manadat na firmę ale bez punktów np. zamiast 300 zł i 8 pkt. dostaliśmy 500 zł bez pkt-ów.

Opublikowano
  • Autor

nie no kasy zawsze szkoda ale wiadomo że gorsze są punkty. Jeszcze dzisiaj to przemyśle i zobaczymy co zrobie.

Szczerze mówiąc nie mam zbytnio czasu na odwoływania się itepe...[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:00_________________________________________________napisałem pismo żeby mi przesłali specyfikacje techniczna pokazujaca ze fotoradar potrafi rozpoznac najszybsze auto w "tłumie". Napisałem ze wydaje mi się ze zarejestrowana prędkość może dotyczyć drugiego pojazdu na zdjęciu.zobaczymy co odpisza.w końcu nic nie trace...

Opublikowano

siemian już wiem gdzie się odbywają operacje Twojej A4ki :naughty:

Pozdrów Wojtka :wink4:

Opublikowano

też dostałem fotke z fotoradaru przekrocznie prędkości o 34km 300 zł i 6 pkt albo za nie wskazanie sprawcy 500 zł, to niezgodne z taryfikatorem.

na dodatek mam fotke z tyłu auta w deszczu, nie widać nawet ile osób jechało a co dopiero kto prowadził :gwizdanie: narazie nic z tym nie robie czekam na wezwanie z Policji, fotka zrobiona przez straz gminną..... różne artykuły czytałem w necie jedni twierdzą ze zgodnie z prawem inni ze nie.

Opublikowano
  • Autor

a tutaj fotka z rezania na Zlocie by lukaszr.. Chłopcy chcieli dobrze. Podobno w Wawie da się poderwać na taką navi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

77752117.jpg

Opublikowano

A właśnie szukałem klimatronika pod 2 din, na sprzedaż ? :D:evil:

Opublikowano

perfekcyjnie docięty klimatronic :kox:

Opublikowano

ale mapy w tej nawi masz nowsze - nawet aktywne sarny masz zaznaczone :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Siemian jak zdjęcie jest niewyrażne to ich osraj

w czerwcu wyszła ustawa która reguluje takie sprawy

straż miejska nie może być oskarżycielem w sprawie a policja kładzie na to lachę

bo za mała jest szkodliwośc społeczna czynu

mój ojciec wozi w samochodzie podstawe prawna i wyrok sądu RP

w poniedziałek rano bedzie w Polsce to wyciągnę to od niego i wysle Ci scan na priv

nikt z mojeje rodziny i znajomych od lipca nie zapłacił mandatu z fotoradaru

ja dostałem w lipcu dwie fotki z jednego fotoradaru w odstepie 12 minut :polew: :polew: :polew:

wysłałem im pisemko i siedza cicho

Opublikowano
  • Autor

no to spoko. przyda się. Napisałem im że moim zdaniem to zdjęcie nie stanowi dowodu i żeby mi udowodnili że to jest prędkość mojego samochodu a nie tego obok

Opublikowano

ok podawac maile to wysle wam wyrok

co prawda nie mojego ojca tylko Kolegi ale to nie ma znaczenia wszystko jest to samo

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

poszło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.