Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

siemian mam pytanie da sie to wyklepac bo Ty masz jakies doswiadczenie w tej kwestii :kox:

joke!

BEOsr.jpg

Brysio mam nadzieję, że pytałeś o fotoradar? Hm... :mysli: Wg mnie spokojnie da się go jeszcze doprowadzić do użytku. :good::kox:

:polew: :polew: :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam nadz ze imprezka sie udala :good:

sorki kurde wiesz jak jest Siemian.. nie dalem rady jednak podjechac :embarrassed:

poza tym kolejny jubileusz sie szykuje... setna strona :naughty:

spoko seves, przypuszczałem że dasz du_py :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki za życzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadz ze imprezka sie udala :good:

sorki kurde wiesz jak jest Siemian.. nie dalem rady jednak podjechac :embarrassed:

poza tym kolejny jubileusz sie szykuje... setna strona :naughty:

spoko seves, przypuszczałem że dasz du_py :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki za życzonka :)

a co to siemian czyzbys sie postarzal??? znaczy krecisz sie w kierunku madrosci tylko nie masz prawidlowo wyznaczonej trasy :))))

to wszytkiego naj no i gratki 100strony -- jak dla Twojego pascia to piekny wynik :))

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________

siemian mam pytanie da sie to wyklepac bo Ty masz jakies doswiadczenie w tej kwestii :kox:

joke!

BEOsr.jpg

Brysio mam nadzieję, że pytałeś o fotoradar? Hm... :mysli: Wg mnie spokojnie da się go jeszcze doprowadzić do użytku. :good::kox:

:polew: :polew: :polew::decayed:

no jasne ze o fotoradar o coz innego moglbym pytac cieakwe czy siemian nie ma takiego zintegrowanego w bagazniku :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::naughty: :naughty:

Robisz kolejkę Ice-cream'a chłopakom na arktyce pingwinie :kox::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze coś dziwnego się dzieje z elektryką u mnie w aucie.

Tydzień temu nie działał zamek tylnych prawych drzwi. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wszystko zaczeło działać i jak narazie działa. Na Vagu jakiś błąd spadku napięcia- myśle że mogło to mieć związek z tym że mam już słaby AKU i na dniach idzie do wymiany.

Wczoraj zauważyłem że przestały mi działać wsystkie lampki w podsufitce (przyciski świecą i diody też).

Dzisiaj rano po odpaleniu nie zgasła mi kontrolka air bag. Po ponownym odpaleniu wszystko działa- zero błędów na Vagu... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz miernik?? jeśli tak to sprawdź napięcie przed odpaleniem na samym aku. Powinieneś mieć >11,5V. Kolejną metodą to podłączenie interfejsu. Jedna z grup w Vagu ma odczyt napięcia. Włącz logowanie i odpal auto. Zobaczysz jakie są spadki napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno akumulator :wink4:

KERCZI ma inne objawy słabego aku że kręci przez pół minuty żeby odpalić, jak w starej beczce :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde BLB standardowo na ciepłym silniku trzeba dłużej kręcić. Wiem że można to przestawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe akku to jedno

drugie to padajacy alternator

trzecie to padajacy rozrusznik

czyli powodów usterki moze byc trzy, dwie lub jedna :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde BLB standardowo na ciepłym silniku trzeba dłużej kręcić. Wiem że można to przestawić...

moje nie.Zawsze odpala od strzału. Ale mam zmienioną dawke startową :naughty::decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________

słabe akku to jedno

drugie to padajacy alternator

trzecie to padajacy rozrusznik

czyli powodów usterki moze byc trzy, dwie lub jedna :decayed: :decayed:

u mnie jest słaby aku, bo przy temp ok. 0 stopni ledwo kręci. Ale ma 5 lat więc już czas najwyższy.

Ale nie chce mi się wierzyć żeby miało to wpływ na działanie lampek w środku. Przy terazniejszych temp. w ogole nie widać żeby aku był słaby.

Co do długiego kręcenia w BLB to silniki te mają zmniejszoną dawke startową, która w ciągu paru cyklów się stopniowo zwiększa żeby chronić dwumas przed uderzeniem na starcie. Dlatego BLB tak długo palą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siamian a zobacz czy czasem nie pada Ci modul komfortu, ja mialem podobne objawy i okazalo sie ze zalany byl modul komfortu.

Co do dlugiego krecenia, mnie strasznie dlugo kreci, raz na czasu zapali od strzala, jak jest zimno tez ledwo co mieli (aku ma 5lat) niedlugo wymieniam, a co do ustawien?? to jak to zmienic zeby tak dlugo nie palil???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to w CS zrobili[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________znowu urwała się poduszka pod skrzynią biegów... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie wiecie czy nie ma jakiś odpowiednich odpowiedników bo nie mam ochoty co pół roku wymieniać poduszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...