Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian mam pytanie da sie to wyklepac bo Ty masz jakies doswiadczenie w tej kwestii :kox:

joke!

BEOsr.jpg

Brysio mam nadzieję, że pytałeś o fotoradar? Hm... :mysli: Wg mnie spokojnie da się go jeszcze doprowadzić do użytku. :good::kox:

:polew: :polew: :polew::decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mam nadz ze imprezka sie udala :good:

sorki kurde wiesz jak jest Siemian.. nie dalem rady jednak podjechac :embarrassed:

poza tym kolejny jubileusz sie szykuje... setna strona :naughty:

spoko seves, przypuszczałem że dasz du_py :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki za życzonka :)

Opublikowano

mam nadz ze imprezka sie udala :good:

sorki kurde wiesz jak jest Siemian.. nie dalem rady jednak podjechac :embarrassed:

poza tym kolejny jubileusz sie szykuje... setna strona :naughty:

spoko seves, przypuszczałem że dasz du_py :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki za życzonka :)

a co to siemian czyzbys sie postarzal??? znaczy krecisz sie w kierunku madrosci tylko nie masz prawidlowo wyznaczonej trasy :))))

to wszytkiego naj no i gratki 100strony -- jak dla Twojego pascia to piekny wynik :))

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________

siemian mam pytanie da sie to wyklepac bo Ty masz jakies doswiadczenie w tej kwestii :kox:

joke!

BEOsr.jpg

Brysio mam nadzieję, że pytałeś o fotoradar? Hm... :mysli: Wg mnie spokojnie da się go jeszcze doprowadzić do użytku. :good::kox:

:polew: :polew: :polew::decayed:

no jasne ze o fotoradar o coz innego moglbym pytac cieakwe czy siemian nie ma takiego zintegrowanego w bagazniku :polew::kox:

Opublikowano

siemian już sobie zamontował lampy z solarium w podsufitce..

pomylił z solar dachem :mysli:

Opublikowano

Widze że obchodzisz swoje 100-tne urodzinki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty: :naughty:
Opublikowano

:decayed::naughty: :naughty:

Robisz kolejkę Ice-cream'a chłopakom na arktyce pingwinie :kox::decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

kurcze coś dziwnego się dzieje z elektryką u mnie w aucie.

Tydzień temu nie działał zamek tylnych prawych drzwi. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wszystko zaczeło działać i jak narazie działa. Na Vagu jakiś błąd spadku napięcia- myśle że mogło to mieć związek z tym że mam już słaby AKU i na dniach idzie do wymiany.

Wczoraj zauważyłem że przestały mi działać wsystkie lampki w podsufitce (przyciski świecą i diody też).

Dzisiaj rano po odpaleniu nie zgasła mi kontrolka air bag. Po ponownym odpaleniu wszystko działa- zero błędów na Vagu... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

może to wszystko przez słabe aku? Wymień i zobaczymy

Opublikowano

masz miernik?? jeśli tak to sprawdź napięcie przed odpaleniem na samym aku. Powinieneś mieć >11,5V. Kolejną metodą to podłączenie interfejsu. Jedna z grup w Vagu ma odczyt napięcia. Włącz logowanie i odpal auto. Zobaczysz jakie są spadki napięcia.

Opublikowano

wymień aku :good:

Opublikowano

Na pewno akumulator :wink4:

KERCZI ma inne objawy słabego aku że kręci przez pół minuty żeby odpalić, jak w starej beczce :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kercziemu zawsze długo palił

Opublikowano

Każde BLB standardowo na ciepłym silniku trzeba dłużej kręcić. Wiem że można to przestawić...

Opublikowano

słabe akku to jedno

drugie to padajacy alternator

trzecie to padajacy rozrusznik

czyli powodów usterki moze byc trzy, dwie lub jedna :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Każde BLB standardowo na ciepłym silniku trzeba dłużej kręcić. Wiem że można to przestawić...

moje nie.Zawsze odpala od strzału. Ale mam zmienioną dawke startową :naughty::decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________

słabe akku to jedno

drugie to padajacy alternator

trzecie to padajacy rozrusznik

czyli powodów usterki moze byc trzy, dwie lub jedna :decayed: :decayed:

u mnie jest słaby aku, bo przy temp ok. 0 stopni ledwo kręci. Ale ma 5 lat więc już czas najwyższy.

Ale nie chce mi się wierzyć żeby miało to wpływ na działanie lampek w środku. Przy terazniejszych temp. w ogole nie widać żeby aku był słaby.

Co do długiego kręcenia w BLB to silniki te mają zmniejszoną dawke startową, która w ciągu paru cyklów się stopniowo zwiększa żeby chronić dwumas przed uderzeniem na starcie. Dlatego BLB tak długo palą

Opublikowano

Siamian a zobacz czy czasem nie pada Ci modul komfortu, ja mialem podobne objawy i okazalo sie ze zalany byl modul komfortu.

Co do dlugiego krecenia, mnie strasznie dlugo kreci, raz na czasu zapali od strzala, jak jest zimno tez ledwo co mieli (aku ma 5lat) niedlugo wymieniam, a co do ustawien?? to jak to zmienic zeby tak dlugo nie palil???

Opublikowano
  • Autor

mnie to w CS zrobili[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________znowu urwała się poduszka pod skrzynią biegów... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie wiecie czy nie ma jakiś odpowiednich odpowiedników bo nie mam ochoty co pół roku wymieniać poduszek...

Opublikowano

wystarczy delikatniej zmieniac biegi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.