Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wsteczny naped rakietowy:decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ooo to jest pomysł :grin::grin::grin:

Opublikowano
wsteczny naped rakietowy:decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
wsteczny naped rakietowy:decayed:

Znowu jakiś ruski wynalazek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ostatnio znajomy kupił A4 B7 z pięknymi kołami szprychowymi... Bardzo ładnie eksponują hamulce. Zastanawiam się czy takich sobie nie założyć, ale w sumie to PRAWIE takie same koło jak u mnie to po co zmieniać... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

004%20(kopiowanie).jpg

w sumie to te opony mógłbym na moje tarcze hamulcowe pozakładać bezpośrednio...

Opublikowano

''Prawie'' 19 zoll :) heehhehe

Opublikowano
  • Autor

co prawda do świąt pozostało jeszcze troche ale mnie już dzis odwiedził zajączek :decayed::decayed: chyba byłem grzeczny :decayed::decayed:

002 (kopiowanie).jpg

004 (kopiowanie).jpg

010 (kopiowanie).jpg

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :jerk::jerk::jerk::jerk::zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal::good::good::good::good: szczególnie fotelasze :slina::slina::slina::slina::decayed:
Opublikowano

czyli te siedzenia co sa w aucie zaraz zapewne ida na sprzedaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokłanie tak, tak samo jak hamulce które są teraz :decayed:

Opublikowano

troszkę namówiłem siemianka :D na heble ... on pięknie ulega ;)

Opublikowano

No Siemian fotele klasa :). szkoda że wczoraj ich nie miałeś to bym na żywo oblukał. Auto w realu lepiej się prezentuje niż na fotkach :)

Opublikowano

Siemian z tego co kojarzę to nie masz audi rs4 a065.gif i po co ci takie heble jak się poruszasz 50 km/h r015.gif

Opublikowano

Siemian, tyle lat a widze że twoja lista modów to "never ending story" ;) może już kup ten zestaw docelowej ceramiki, zostaw te półśrodki... może coś wkońcu zaspokoji twój pęd ku szybszemu stawaniu.... auta ;)

p.s. zobacz jaka korzystna promocja z 62k na 44k :)

http://www.jdl-performance.com/hamulce/zestawy-hamulcowe/zestaw-hamulcowy-alcon-superkit-race-przod-tyl-nissan-gtr.html

lekko podrezasz mocowania i będzie cycuś glancuś.

Opublikowano
  • Autor

buahahaha... no popatrz za pól darmo.

Skrab kierownica na której pisze RS5 żaliła mi się że jej samotnie to kupiłem fotele ze znaczkiem RS4... znaczek quattro na dekorach też się ucieszył... :decayed::decayed::decayed:

a tak na poważnie to takie się trafiły. polowałem na te drugie fotele z RS4, niestety nie udało się to musze zadowolić się tymi. Warunek był pełna skóra. warunek spełniony :wink:

Opublikowano
buahahaha... no popatrz za pól darmo.

Skrab kierownica na której pisze RS5 żaliła mi się że jej samotnie to kupiłem fotele ze znaczkiem RS4... znaczek quattro na dekorach też się ucieszył... :decayed::decayed::decayed:

a tak na poważnie to takie się trafiły. polowałem na te drugie fotele z RS4, niestety nie udało się to musze zadowolić się tymi. Warunek był pełna skóra. warunek spełniony :wink:

Ty to masz dobrze, ciekawa co Hamer na to?

Opublikowano

siemian, zazdraszczam z pełną zawiścią :decayed::kox:

Opublikowano
buahahaha... no popatrz za pól darmo.

Skrab kierownica na której pisze RS5 żaliła mi się że jej samotnie to kupiłem fotele ze znaczkiem RS4... znaczek quattro na dekorach też się ucieszył... :decayed::decayed::decayed:

a tak na poważnie to takie się trafiły. polowałem na te drugie fotele z RS4, niestety nie udało się to musze zadowolić się tymi. Warunek był pełna skóra. warunek spełniony :wink:

Ty to masz dobrze, ciekawa co Hamer na to?

A ja na to jak na lato :grin: Pepoż kupił Recaro to Siemian nie mógł być gorszy i kupił od razu z RS :decayed:

Opublikowano

jeb...any ale poszedłeś- fajne graty :hi::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.