Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian zakładaj :whistling: mam fajne fele ze stara :decayed: bydzie bajka :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej. Widziałem ostatnio pod Tesco to autko na żywo i na prawdę super się prezentuje. Na zdj jest super a na żywo ten mat bajka. Siemian odwalił kawał dobrej roboty..

Opublikowano
Hej. Widziałem ostatnio pod Tesco to autko na żywo i na prawdę super się prezentuje. Na zdj jest super a na żywo ten mat bajka. Siemian odwalił kawał dobrej roboty..

Niestety i z ciężkim sercem ale muszę się zgodzić :wink:

Opublikowano

kiedy body RS4? :D

Opublikowano
Hej. Widziałem ostatnio pod Tesco to autko na żywo i na prawdę super się prezentuje. Na zdj jest super a na żywo ten mat bajka. Siemian odwalił kawał dobrej roboty..

Niestety i z ciężkim sercem ale muszę się zgodzić :wink:

A ja słyszałem Robercie że Ty za dużo wypiłeś na tym weselu i mało co pamiętasz z siemianowego auta:decayed::grin::grin:

Opublikowano
:grin::wink:
Opublikowano
  • Autor
Hej. Widziałem ostatnio pod Tesco to autko na żywo i na prawdę super się prezentuje. Na zdj jest super a na żywo ten mat bajka. Siemian odwalił kawał dobrej roboty..
dzięki :wink:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

z nowości to ostatnio podczas szybkiej przejażdzki po mieście padł mi synchronizator 3 biegu. Także skrzynka pójdzie do wymiany :decayed:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

z nowości to ostatnio podczas szybkiej przejażdzki po mieście padł mi synchronizator 3 biegu. Także skrzynka pójdzie do wymiany :decayed:

Opublikowano

za szybko Panie kolego :cygaro: , a odnośnie to za pewne standard skrzyneczka też nie toleruje wyższych przeciążeń wynikających z podniesionej mocy/moment.

Opublikowano
  • Autor

oj te synchronizatory są bardzo bardzo odporne. I jestem pełen podziwu dla tej skrzyni że tyle wytrzymała przy moich zmianach biegów...

Opublikowano

fakt ....jeśli tyle wytrzymała to jest na prawdę mocna wbrew pozorom :decayed::wink:

Opublikowano

to teraz szukaj skrzyni od silnika 170KM caha

Opublikowano

Siemian nie sperzdajesz auta? kolega szuka cos w granicach 25-26 tys. Jak cos to dam Ci na PW tele. :decayed:

Opublikowano
Siemian nie sperzdajesz auta? kolega szuka cos w granicach 25-26 tys. Jak cos to dam Ci na PW tele. :decayed:

Musisz bardzo nie lubic tego kolegi:grin:

Opublikowano
Siemian nie sperzdajesz auta? kolega szuka cos w granicach 25-26 tys. Jak cos to dam Ci na PW tele. :decayed:

Musisz bardzo nie lubic tego kolegi:grin:

A wiesz to taki Rysiu z jednego Klanu. Mówi że mu potrzebna do rozwalenia się w kartony

:wink: miał jedne wytyczne MEGA PAŹDZIOCH w razie jak przeżyje

:decayed:

Opublikowano

Siemiana jest ogniodporny, wiec ewentualny pozar kartonow niegrozny:kox:

Opublikowano
Siemiana jest ogniodporny, wiec ewentualny pozar kartonow niegrozny:kox:

Ale Hankę da rady załatwić sorry za OT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaczynam zaprzyjazniać się z nowym forum nawet porządek w pierwszym wątku zrobiłem... No może nie porządek ale jest troszke lepiej...

Z nowości to powoli szykuje się do montażu tylnych hamulców z RS4

Potrzebne było takie cuś:

303%20(kopiowanie).jpg

312%20(kopiowanie).jpg

314%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.