Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest też wersja bez rantu :wink:

Jednak rotory były by mega, sam choruję na takie :decayed:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3097c06cfd4b.jpg

A mi jakoś d*py nie urywają te felgi, może te od PUMY będą spox, bo ten grafit.... A jak ktoś ma seryjne heble pod tą felgą to już w ogóle jest śmiech na sali :whistling:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wlasnie chce kupic rotory ale nie wiem jak będą wygladac na moim trupie

Ma ktos takie w B5 ???

Opublikowano

devastation, zależy w jakim rozmiarze i co Ci tam hamuje bo tak jak H4mm3r napisał jak są ori heble i koło powiedzmy 18 to kabaret :grin: Przy ori heblach chcąc mieć większą felgę to taką która zakryję co nieco :wink:

Opublikowano
devastation, zależy w jakim rozmiarze i co Ci tam hamuje bo tak jak H4mm3r napisał jak są ori heble i koło powiedzmy 18 to kabaret :grin: Przy ori heblach chcąc mieć większą felgę to taką która zakryję co nieco :wink:

Nie popadajmy już w skrajności, chcąc założyć 18 calową felgę muszę mieć tarczę hamulcową od stara i ochnastotłoczkowe zaciski :shock3::facepalm:.

18'' to nie jest 20'' bez przesady już :doh:.

Opublikowano

Nie napisałem że musisz mieć :wink: tylko że śmiesznie to wygląda. A po drugie to moje zdanie i chyba paru innych osób również :wink4:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

No dobra może z 18 przesadziłem ale 19 na to co ja mam do hamowania bym nie założył :wink:

Z mojej strony koniec OT :wink:

Opublikowano

ten kabaret to dla mnie jest równoznaczne z tym, że musisz mieć ceramikę :wink:, idąc tym tropem to niedługo zalewanie motula do gnojowoza będzie profanacją bo to w końcu nie jest silnik wysokobrotowy :naughty:, ale koniec tego OT - tylko nie dajmy się zwariować :wink:.

Marek bierz rotora bo hamulce masz do tej feli :decayed:.

Opublikowano

Panocki akurat ta dyskusja u Siemiana na wątku jest nie na miejscu patrząc na fakt że jego heble na tylnej osi są większe od większości naszych na przedniej :decayed::grin::decayed::grin:

Opublikowano

326 cycków nie urywa :wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

:polew::polew::polew::polew:...żart....

Opublikowano

Kerczi czytaj "

Podana cena za komplet felg bez opon.!

Możliwość sprzedania z widocznymi na zdjęciach oponach

235/35r19 BRIDGESTONE w BARDZO DOBRYM STANIE

":hi:

Opublikowano

bez opon :naughty:

Opublikowano

KERCZI............na razie to niech sobie on lepiej kupi inny alternator :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

no ale po co? przeciez to auto i tak nie jedzie....tez wracaliscie 5,5h ??? :polew::polew::polew:

Opublikowano
no ale po co? przeciez to auto i tak nie jedzie....tez wracaliscie 5,5h ??? :polew::polew::polew:

założyłeś mu nadajnik ????????/

........:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

z Q5. Młody ma takie w swoim A6, a Rdzewek w B7 :wink:

Opublikowano
z Q5. Młody ma takie w swoim A6, a Rdzewek w B7 :wink:

Dzięki. Ciemny lakier felg trochę mnie zmylił. Są takie 19" ?

Ciemne z czerwonym lakierem auta super się komponują.

Opublikowano

a to nie zauwazyłem... :embarrassed:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Widzieliscie Siemiana w Mordorze w BT jak tanczyl????

Marek żołnierz GOT TO DANCE - YouTube

Opublikowano
a to nie zauwazyłem... :embarrassed:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Widzieliscie Siemiana w Mordorze w BT jak tanczyl????

Marek żołnierz GOT TO DANCE - YouTube

Cały Siemian :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

jak dla Siemiana za szerokie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.