Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzieliscie co Siemian wypisuje w komentarzach??? :facepalm:

1365615822_by_arbi81.jpg

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Oj tutaj Arturek nie trafiłes bo autko koza juz z ponad pól roku nie jest :-)

jak nie jest jak jest ?! wczoraj widzialem jego auto pod MC - ponizej foto....

kozaSTASIA.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew: hehe...
Opublikowano

Jakoś bardziej mi to wygląda na Twoje V6 z upalonym 3 wtryskiem:polew:

Widzieliscie co Siemian wypisuje w komentarzach??? :facepalm:

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201304/1365615822_by_arbi81.jpg

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Oj tutaj Arturek nie trafiłes bo autko koza juz z ponad pól roku nie jest :-)

jak nie jest jak jest ?! wczoraj widzialem jego auto pod MC - ponizej foto....

http://2.bp.blogspot.com/_ZNkrI3ysrpM/TCmnk7MHQoI/AAAAAAAAANM/k41yXdRYsDE/s1600/kozaSTASIA.jpg

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

Widzę, że na tyle masz heble od RS4. Ja mam taki zestaw, ale przy próbie montażu natknąłem się na 2 problemy:

1) średnica śrub mocujących jarzmo - poradziłem sobie.

2) offset- "wysokość dzwonu tarczy - tu mam dylemat ?????? Czy wymianiałeś tylne piasty/zwrotnice na rs4 ???

Opublikowano

Dystanse pod tarcze i po problemie :)

Opublikowano

Tak zrobiłeś ??? A co z centrowaniem felgi ? Przecież schowa się kołnierz piasty

Opublikowano

Przeczytaj temat... :)

Opublikowano
  • Autor
Widzę, że na tyle masz heble od RS4. Ja mam taki zestaw, ale przy próbie montażu natknąłem się na 2 problemy:

1) średnica śrub mocujących jarzmo - poradziłem sobie.

2) offset- "wysokość dzwonu tarczy - tu mam dylemat ?????? Czy wymianiałeś tylne piasty/zwrotnice na rs4 ???

hejka. mozesz spróbować wymienić zwrotnice na takie z rs4 bo masz quattro. ja miałem większy kłopot ponieważ mam ośke.

Mam zrobiony dystans na wymiar pod tarcze o szerokości 6mm. Centrowanie felgi na piaście jest na tyle duże że nie ma tu problemu.

Zaraz poszukam fotki tych dystansów pod tarcze bo gdzieś tutaj w wątku je miałem.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

303%20(kopiowanie).jpg

312%20(kopiowanie).jpg

314%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano
Tak zrobiłeś ??? A co z centrowaniem felgi ? Przecież schowa się kołnierz piasty

Kolega nie zapomni jeżeli już dorobi sobie dystanse o wygładzeniu kołnierza piasty.

Pozdrawiam

Opublikowano

te tarcze na tył są zejefajne :slina:

Opublikowano
te tarcze na tył są zejefajne :slina:
Eee tam - cały Semian jest fajny (nie tylko tył :wink:).
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
te tarcze na tył są zejefajne :slina:
Eee tam - cały Semian jest fajny (nie tylko tył :wink:).

Taaa przybywa go z dnia na dzień :decayed::grin:

Opublikowano
te tarcze na tył są zejefajne :slina:
Eee tam - cały Semian jest fajny (nie tylko tył :wink:).

Taaa przybywa go z dnia na dzień :decayed::grin:

A co, rzucił fajki :eusathink: przecież nie palił :decayed::wink:

Opublikowano

ma coraz większą opuchliznę głodową :grin:

Opublikowano

Pizza z wołowinką robi swoje :grin:

Opublikowano

jego laska wie co robi, spasie go jak knura i żadna na niego nawet nie spojrzy :polew::polew::polew::polew::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak by ktoś się pytał jesteśmy z S1EMIAN'EM na forum A6 C7:decayed:

Opublikowano

A co to siemian się do A4 juz nie mieści ? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.