Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Myśle ze tak

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Tylko mam nadzieje ze cos porządnego żebym nie musiał oglądać matizow jak ostatnio Ty chciałeś kupić auto...:decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin: No mówiłeś, że był problem - nie mogłeś się zmieścić za kierownicę

:buhaha::buhaha: :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: spoko jak siadłem z tyłu i brzuch do bagażnika dałem to było całkiem ok :polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Nie no tt'ka jest do obejrzenia ale to dam znać jak już się zdecyduje

A tak, żeby nie robić OT to pytanie o auto: Pali już bez kabli??:decayed:

Opublikowano

Ty się z siemianowych kabli nie śmiej, gdyby nie on to bym z Chorwacji nie wrócił :decayed:

SAM_2198-4.jpg

Opublikowano

ale ulepy pod maska:grin::grin::grin:

Opublikowano
ale ulepy pod maska:grin::grin::grin:

Takie ulepy a 2.5TDI objeżdżają, dlatego silnik zmieniasz :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
ale ulepy pod maska:grin::grin::grin:

Takie ulepy a 2.5TDI objeżdżają, dlatego silnik zmieniasz :decayed::grin:

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Ty się z siemianowych kabli nie śmiej, gdyby nie on to bym z Chorwacji nie wrócił :decayed:

https://lh4.googleusercontent.com/-xrAndpWHsVQ/TkkQFRgLfgI/AAAAAAAAB80/L23w17fE4Nk/w1007-h672-no/SAM_2198-4.jpg

no działo się... :decayed::decayed::decayed: ale widzisz Hammerek, pożyczyłem Ci prąd i mój alternator przez 2 lata jeszcze nie dał rady uzupełnić tego braku :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
ale ulepy pod maska:grin::grin::grin:

Takie ulepy a 2.5TDI objeżdżają, dlatego silnik zmieniasz :decayed::grin:

:decayed::decayed::decayed:

co cieszysz,przypomnieć jarosławiec:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
Ty się z siemianowych kabli nie śmiej, gdyby nie on to bym z Chorwacji nie wrócił :decayed:

https://lh4.googleusercontent.com/-xrAndpWHsVQ/TkkQFRgLfgI/AAAAAAAAB80/L23w17fE4Nk/w1007-h672-no/SAM_2198-4.jpg

Dwa zwykłe klekoty wyrezane bardziej niż większość es i eres :doh:

Szacuken Panowie.

Chce się któryś zamienić :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny odcinek z cyklu "niezniszczalne??- a jednak... :decayed::decayed::decayed:"

Już wiem czemu śmierdziało spalinami pod maską...

oto piękne pajęczynki- pęknięcia na moim kolektorze wydechowym: (zaznaczyłem na czerwono bo na fotce słabo widać :decayed:

kolektor1%20(kopiowanie).jpg

kolektor2%20(kopiowanie).jpg

wiem już czemu ostatnio też biegi gorzej wchodziły... Tak oto pięknie wytarła się ta kulka w wybieraku (tam na dole widać ten biały pył- tak tak to z tej kulki :decayed:):

055%20(kopiowanie).jpg

Zauważyliśmy jakieś takie dziwne uszczerbienia na wirniku turbiny (może przez to żę 2 miesiące jezdziłem z naderwaną rurą ssącą i mogło troche powietrza brać z za filtra powietrza):

turbo%20(kopiowanie).jpg

a jako że nic dawno się w wątku nie działo a mamy to wszystko rozgrzebane to postanowiłem wymienić turbinke:

022%20(kopiowanie).jpg

023%20(kopiowanie).jpg

031%20(kopiowanie).jpg

034%20(kopiowanie).jpg

Także autko się składa :decayed:

Opublikowano

Caha:)

Opublikowano
  • Autor

nic innego sie nie oplaca

Opublikowano

Kolektor w najgrubszym miejscu pękł:facepalm: Wada materiału, czy woda poleciała na gorący?:eusathink: Zazdroszczę czasu na grzebanie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiadomo to podobno ogolnie nie pęka.... To pewnie kolejna rzecz z cyklu Siemian potrafi :decayed:

Opublikowano

Dziwisz się że Ci gałka na wybieraku się wytarła, jak Ty biegi szybciej niż S-tronic zmieniasz :grin::grin:

Gratulacje przegrzania materiału :decayed:

Opublikowano

wypalil sie kolektor pewnie scianka nie miala juz fabrycznej grubosci i pekla od naprezen w kolektorze :)

u innych sie zapycha sadza ze spalin a tutaj jak widac idealnie przepalone :)

Opublikowano

Maras... grubo :thumbup1:

Opublikowano

siemian :facepalm:

Tobie to........

rower i mało powietrza byś nie nabroił :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.