Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił:grin:

podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed::decayed:

Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił:grin:

podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed::decayed:

Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek :grin::decayed:

:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił

:grin:

podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed::decayed:

Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek :grin::decayed:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił:grin:

podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed::decayed:

Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek :grin::decayed:

sciul :grin::decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił:grin:

podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed::decayed:

Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek :grin::decayed:

sciul :grin::decayed::grin:

bez 2 zdań :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

http://www.monna.pl/7.8/010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

http://www.monna.pl/7.8/007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

farcik siemian to ty masz nieziemski

Opublikowano

IMG_5606.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Ulala... Fajny hamulec aczkolwiek autko mi sie nie podoba :-)

Opublikowano

no mnie motorownia bardziej od hamulca sie podoba... :whistling:

IMG_5608.jpg

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

folia tez jest swietna, ale wnetrze.... :facepalm:

IMG_5609.jpg

Opublikowano
  • Autor
no mnie motorownia bardziej od hamulca sie podoba... :whistling:

http://s16.postimg.org/jlq82qn6p/IMG_5608.jpg

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

folia tez jest swietna, ale wnetrze.... :facepalm:

http://s10.postimg.org/735l2uyz9/IMG_5609.jpg

i wygląda jakby mu sie zawieszenie urwało... nie wiem co ludzie w tym widzą... :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

u mnie nowe przewody juz czekają:

001%20(kopiowanie).jpg

dzięki Dev :hi:

Opublikowano

...Set hamulca wygląda co najwyżej jak EKO:facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jak tam wozidlo?

Opublikowano
  • Autor

jezdzi :wink: coś tam powoli modze, troche wymieniam itd :decayed:

Opublikowano

Czego ty nie wymieniłeś jeszcze w tym parchu :decayed:

Opublikowano

boczków z bagażnika :decayed:

Opublikowano

tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Opublikowano
tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Po tej sarnie?? Ta, doprowadził, ale później jeszcze jebnął jelenia więc drugi bok pomalował i na koniec zahaczył konia więc dach prostowany ale już wszystko doprowadził do porządku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.