Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jednak musze przyznac racje innym - mat do chromow ni jak nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego potrzebuje pomocy ze zmana kierownicy ze zwyklej na multi, mozesz dac mi pare wskazowek krokpo kroku jak to uczynic:)

Weź człowiek w końcu się opanuj. Użyj wyszukiwarki i znajdziesz wątki poświęcone Twojemu problemowi, a nie, wchodzisz komuś w wątek i trolisz :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego potrzebuje pomocy ze zmana kierownicy ze zwyklej na multi, mozesz dac mi pare wskazowek krokpo kroku jak to uczynic:)

Weź człowiek w końcu się opanuj. Użyj wyszukiwarki i znajdziesz wątki poświęcone Twojemu problemowi, a nie, wchodzisz komuś w wątek i trolisz :wallbash:

moze nie może zadac pytania w swoim wątku i poczekac aż mu ktoś odpowie :polew: :polew: zresztą w jednym z wątków dostał już nawet link do konkretnej stron z odpowiedzią krok po kroku... ale nie... rzeźbimy dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego potrzebuje pomocy ze zmana kierownicy ze zwyklej na multi, mozesz dac mi pare wskazowek krokpo kroku jak to uczynic:)

Weź człowiek w końcu się opanuj. Użyj wyszukiwarki i znajdziesz wątki poświęcone Twojemu problemowi, a nie, wchodzisz komuś w wątek i trolisz :wallbash:

moze nie może zadac pytania w swoim wątku i poczekac aż mu ktoś odpowie :polew: :polew: zresztą w jednym z wątków dostał już nawet link do konkretnej stron z odpowiedzią krok po kroku... ale nie... rzeźbimy dalej :D

Tak dałem mu bezpośredni link to tematu a ten dalej ciśnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Najlepiej wykasować te posty i nie zaśmiecać matowemu Siemiankowi :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdecydowalbym sie na macik bez kola minimum 19` i konkretnej gleby...

Poza tym mat sam w sobie wyglada za***iście :)

idąc dalej...

...nie zdecydowałbym się na koła 19' i konkretną glebe mając mniej niż 300 kucy pod maską...

tak można wymieniać bez końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc dalej...

...nie zdecydowałbym się na koła 19' i konkretną glebe mając mniej niż 300 kucy pod maską...

tak można wymieniać bez końca...

szykuje się jakieś rezanko :gwizdanie: :naughty::mysli::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ,że skoro jeloł :wink4: kolor będzie Cię hamował to może i mocy proporcjonalnie przybędzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdecydowalbym sie na macik bez kola minimum 19` i konkretnej gleby...

Poza tym mat sam w sobie wyglada za***iście :)

idąc dalej...

...nie zdecydowałbym się na koła 19' i konkretną glebe mając mniej niż 300 kucy pod maską...tak można wymieniać bez końca...

chyba jesteś jednym z nielicznych którzy wybierają go zamiast show w przypadku kół :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się modzi w danym kierunku to trzeba się liczyć z większymi dodatkowymi zamianami. A tak jakbyś 18-ste przywalił mini i kazał założyć do tego barchany 80 letniej babci :decayed: ni w kur... i w oko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko :kox: mat :kox: koła :kox: zawiecha :kox: dodatki :kox:właściciel :kox: co tu więcej dodać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły nowe graty :kox: :kox: :kox:

W czwartek montaż razem z nowymi tarczami i klockami EBC YellowStuff :kox: :kox:

brakeline.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian - AVUS to AVUS, wiec nie kombinuj ;-)

Macik wyglada super :cool1:

Zastanawialem sie jakis czas temu czy nie zrobic tak u siebie, ale troche zniechecily mnie rysy powstajace z czasem na folii - bardzo chu..owo to wygladalo :confused4:

Co do ceny to drogo - tyle mi powiedzieli w W-wie w WARSFOLLu za mojego slonia, a oni tani nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian - AVUS to AVUS, wiec nie kombinuj ;-)

Macik wyglada super :cool1:

Zastanawialem sie jakis czas temu czy nie zrobic tak u siebie, ale troche zniechecily mnie rysy powstajace z czasem na folii - bardzo chu..owo to wygladalo :confused4:

Co do ceny to drogo - tyle mi powiedzieli w W-wie w WARSFOLLu za mojego slonia, a oni tani nie sa

Powiem Ci że jesli chodzi o ceny to sprawdzałem w wielu miejscach i ceny są baaaardzo zróznicowane. Co ciekawe jak porównaliśmy ceny z kumplem który interesował się tym rok temu to zdziwiliśmy się bo okazało się że jest drożej. W firmach w których rok temu za oklejenie mówili 3000 w tym roku chcieli 4.

Ogólnie rozstrzałe cenowy jest od 3 tys. do 5 tys zł. I mówie tutaj o a4 b7 w czarnym macie.

Co do felg to dziękuje wszystkim za głosowanie. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody: :decayed: :decayed:

Pierwsze miejsce: uścisk dłoni Siemiana i pamiątkowe zdjecie

Drugie miejsce: możliwość zajęcia miejsca za kierownicą w moim samochodzie*

Trzecie miejsce: możliwość umycia mojego autka i dyplom

* bez kluczyków na 5 minut

Co do felg to postanowione. Narazie zostają OZty. Co bedzie potem nie wiem ale AVUSy napewno nie wracają na autko więc idą do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...