Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

napisz Marku po myślałem o czarnym dachu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

to słowo w kontekście Marka i jego auta jest... powiedziałbym nie na miejscu :decayed::grin:

wczoraj widziałem to cudo i g.wno g.wnem pogania ptaki sobie zrobiły kibel

a tak a pro pos to Marczku myjnia by się przydała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

to słowo w kontekście Marka i jego auta jest... powiedziałbym nie na miejscu :decayed::grin:

wczoraj widziałem to cudo i g.wno g.wnem pogania ptaki sobie zrobiły kibel

a tak a pro pos to Marczku myjnia by się przydała :decayed:

nie mam czasu na otwieranie myjni... musicie sobie jakoś inaczej poradzić :decayed:

a tak na serio to uwierz mi że tym starym padłem to mi się nawet na myjnie jechać nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym niedoborze wody pitnej na swiecie

W modzie jest jezdzic brudnum autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już autko będzie tak obsrane to Maro tylko folia ściągnie :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i będzie srebrny metalik w czarne kropki po markerze :decayed:

:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

http://www.monna.pl/7.8/010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

http://www.monna.pl/7.8/007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Niezły LOL - naprawdę dobrze, że stało się to na parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem w B6 :hi: z tym ,ze jechałem na drodze .

Na przejściu przechodziła kobita a ja nie wiem jakim cudem ominąlem ją .

Zatrzymałem sie dopiero po iluś tam metrach a w gaciach miałem srake a nogi z waty przez 2 godziny .....eeech jak sobie przypomne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem w B6 :hi: z tym ,ze jechałem na drodze .

Na przejściu przechodziła kobita a ja nie wiem jakim cudem ominąlem ją .

Zatrzymałem sie dopiero po iluś tam metrach a w gaciach miałem srake a nogi z waty przez 2 godziny .....eeech jak sobie przypomne :facepalm:

wiem wiem, właśnie od razu przypomniałem sobie jak kiedyś opowiadałeś o swoim przypadku... Tu jeszcze było na tyle dobrze że płyn uciekał tylko przy mocnym naciśnięciu hamulca ponieważ dziura była niezbyt duża. Dzięki temu doturlałem się jeszcze do kumpla z 5km gdzie założyliśmy zacisk bo do rana to pewnie by płyn wykapał i do firmy po jakiś przewód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa dobrze ,że na parkingu......idź Marek daj na mszę....i puść lotka....przy tym jak czasem gdzieś dojeżdżasz to fart niesamowity.....

taki zjazd od B-B z S1do Jasienicy...ile razy na tym krótkim odcinku z 2 pak sie zhamowywałeś ??? ......:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia sie juz niuuuuu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

http://www.monna.pl/7.8/010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

http://www.monna.pl/7.8/007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Totka puściłeś?? Nie zapomnij na mszę dać bo fart mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

no dokładnie... co mnie podkusiło... :decayed::decayed::decayed:

Czasem sobie myśle że są jednak plusy tego że wykupiłeś miejsce parkingowe u Djima na podnośniku...

...Ty być napewno zauważył że się przeciera skoro co drugi dzień auto idzie w góre bo coś jest nie tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

no dokładnie... co mnie podkusiło... :decayed::decayed::decayed:

Czasem sobie myśle że są jednak plusy tego że wykupiłeś miejsce parkingowe u Djima na podnośniku...

...Ty być napewno zauważył że się przeciera skoro co drugi dzień auto idzie w góre bo coś jest nie tak :decayed:

No ba, u mnie musi być wszystko na tip top :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R wrócił z wakacji ....:banan:......od razu widać :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...