Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Normalne czarne eibachy. Stoi tak jak kazdy na tych sprężynach :)

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko te fotele tam teraz średnio pasują. Jakbyś chciał bardziej pasujące to możemy się zamienić. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj temat.. folia ściągnięta. a Ty przypadkiem nie próbujesz nabić postów? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze foli nie ma ale podobalo mi się w tym olejeniu. A postów nie nabijam poprostu komentuje bo mam akurat trochę czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj sobie spokój,bo od tego słodkiego pierdzenia żygać sie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki piękne ale widze ze zjechane jak pięta Mojzesza... reanimacja skóry w planie ?

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki piękne ale widze ze zjechane jak pięta Mojzesza... reanimacja skóry w planie ?

tak juz nawet wstępnie jestem umówiony :) One maja to do siebie niestety że się szybko niszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki z RSy są zajefajne, tylko jedno mnie zastanawia- dlaczego, skoro to jest najwyższy model stołków, nie pomyśleli żeby zobić je w pełnej elektryce- jeśli chodzi o masę to ok, ale dla mnie aż się prosi żeby full elektro były :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałeś- chodzi o mase. Jakbyś poprzenosił pare razy fotele recaro w pelnej elektryce i te kubly to byś zrozumiał o co chodzi. Kubly sa o jakas połowe lżejsze a zwykłe elektryczne recaro są dość ciężkie.

Druga sprawa- kubel ze względu na swoją budowe się dużo mniej reguluje, poprostu w dużo mniejszym zakresie da się w nich dobrze siedzieć.

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze to trochę taka sztuka dla sztuki, cała RSa jest mega ciężka, a kubły dali lekkie,,, jaki to ma sens, najpierw by trzeba było wypruć całą RSę żeby lekkie kubły też na coś się przydały. No cóż myśl techniczna Audi nieustannie mnie zadziwia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Twojego rozumowania... Cała RS4 jest cięzka jak stara ku... to dopierdzielmy jej jeszcze bardziej czyż tak? To chyba oczywiste że jak auto jest cięzkie to próbuje się zaoszczędzić wage na czym się da.

Te fotele były dostępne tylko jako opcja także jak ktoś chciał mieć elektryke to poprostu ich nie zamawiał... proste jak konstrukcja cepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...