Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Wysprzeglik to tania sprawa, ale od razu zrob sprzeglo z dwumasem... bo po co 2 razy rozbierac? :)

albo z jednomasem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co się dowiadywałem na szybko to żeby wymienić wysprzęglik to nie trzeba wszystkiego rozbierać.

Jeśli tak będzie i to będzie rzeczywiście wysprzęglik zrypany to poczekam ze sprzęgłem z tego wzglęgu że myśle intensywnie nad jednomasem a chciałbym żeby Turdzi przetestował sprawe tłumików drgań... i nie ukrywam że w tym momencie nie uśmiecha mi się wydać 2 i pól klocka na sprzegło i dwumas/jednomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian od Twojego stylu jazdy to nic w tym aucie nie może dłużej przetrwać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian od Twojego stylu jazdy to nic w tym aucie nie może dłużej przetrwać :mysli:

Boseronek nie bądz taki Nostradamus... :decayed: :decayed: :decayed:

To auto ma 230 tysia. Miało prawo się wysypać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myśle... Droga to przyjemność??

Droga sprawa :decayed:

chętnie odkupię stabilizatory rs4 za 500zł :gwizdanie: :decayed:

500 za sztuke?.... to ładnie liczysz w ASO nowe kosztuja 540 :-)

za komplecik :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 10:50_________________________________________________

ostatnio pokazywałem własnie koledze Seves z forum jak jezdzi mój klekot i jechał właśnie focus RS. Tak jak przypuszczałem w środku był miszcz (bo nawet nie mistrz :decayed: :decayed:) prostej. Ruszyliśmy spod świateł na dwupasie to wypierdzielił do przodu ale na pierwszym zakręcie przy 210km/h go wyprzedziłem bo zwolnił chyba do 160... Potem się produkował i chciał mnie dogonić i wyprzedzić ale się droga skończyła :decayed: :decayed: :decayed:

Siemian jakby ten focus zwolnił do 160 a Ty jechałeś 210... to byś go już w lusterku nie zobaczył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz jakie Sieman ma lusterka :cool1::polew:.... a po za tym napisał że "chyba do 160" :wink4:.

Jakie ma lusterka to nie wiem :decayed: ale podobno ten licznik z B6 o 50km/h zawyża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jako ze ty jestes zapierdalacz jak oceniasz te stabilizatory?Jak sie znienilo zachowanie auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szedl 210 na zakrecie w ktorym Fokus RS wymiekl przy 160 ciu to cos tam spawdzil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jako ze ty jestes zapierdalacz jak oceniasz te stabilizatory?Jak sie znienilo zachowanie auta ?

Turdzi wrażenia opisywałem już wcześniej. Ogólnie róznica jest bardzo duża i powiem że chyba nawet większa niż po wymianie zawiasu...

no i dzisiaj doszedł mały modzik. Zostały zamontowane stabilizatory przód/ tył z Audi RS4 :kox::evil: :evil: :evil:

Pierwsze wrażenia, auto stało się dużo stabilniejsze przy mocnych hamowaniach w łuku (na granicy przyczepności).

I co jeszcze ważniejsze wreszcie tył zaczął jechać za przodem w zakręcie.

Można ładnie przechodzić szykany bez kontr i korekt :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Powiem wam że zrobiłem sobie przed chwilą 40 minut upalania i róznica przy szybkiej dynamicznej jezdzie na nowych stabilizatorach jest KOLOSALNA. Auto stało się prawie neutralne w zakręcie. Po rondzie latałem bokiem i już d_upa nie ucieka, nie trzeba tak kontrować. Strasznie jestem zadowolony.

Musze troche jeszcze pojezdzić żeby się "wjezdzić" i móc w pełni wykorzystać nowe stabilizatory.

Jako że całkowicie zmieniła się charakterystyka auta, po zmianie trzeba uważać bo auto potrafi zaskoczyć...

Przy szybkiej jezdzie całkowicie inaczej się zachowuje...

Ale jest MEGA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 09:31_________________________________________________dzisiaj autko mnie pierwszy raz zaskoczyło minimalną nadsterownością w zakręcie. Bardzo ciekawa sprawa jak na przednionapędówke... :naughty::decayed: :decayed: :decayed::kox:

ogólnie mega kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szedl 210 na zakrecie w ktorym Fokus RS wymiekl przy 160 ciu to cos tam spawdzil :decayed:

focus RS pogoniony zostal jeszcze przed zalozeniem stabilizatorow z RS'a :wink4:

swoja droga Siemian ciakawe jak Ci to teraz lata :gwizdanie: hehe

mam nadz ze naprawa tego sprzegla bedzie szybka bezbolesna i malogotowkowa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się już wszystko wiadomo.... Sprzęgło się rozleciało... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie kpl. z dwumasem. Chciałem kombinować z jednomasem ale w takim wypadku nie mam czasu na takie eksperymenty.

Ostatnio sprawdzałem to dostępne były sprzęgła z dwumasem z sachsa, luka i ostatnio pojawiło się valeo.

Na co się zdecyduje jeszcze nie wiem...

Popołudniu powinna być skrzynia ściągnięta z auta to będzie wiadomo co tam się dokładnie podziało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się już wszystko wiadomo.... Sprzęgło się rozleciało... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Siemian a nie myslisz czasem o zmianie furki na fabrycznie bardziej przystosowana do upalania :naughty: wiesz jak jest.. nie zycze ale w pewnym momencie podzespoly leca lawinowo ;(

no a mam nadz ze Twoj majster cos tam da rade podzialac z tym sprzeglem niekoniecznie wydajac duzo Twojej kasy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...