Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Niezły Avant:)::) robi robote:wink: a powiedz mi daszek masz od rs4? czy tylko sie mi tak wydaje?:whistling:

Dzieki -)

Daszek mam ala'rs4 -) z allegro . Jak chcesz wiec info pisz na pw

Opublikowano

Mega robotę robi twoja furka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Audi umyte i ostatnio bawilem sie troche gwintem . Narazie jest tak jak na foto lecz przod pojdzie jeszcze w dol . Tyl zostaje , bo juz przy lekkich nierownosciach opona wydziera, wypala nadkola. Zostawic tak jak jest , tzn sie wytrze nadkole i bedzie dobrze ? pzdr

Pare Jpg :

di-HAKBVIR2.jpg

di-Z8LSTC4N.jpg

di-EAWGBKUE.jpg

di-8A5WD4WZ.jpg

di-9DNAWLU0.jpg

di-BQYL31NV.jpg

di-BG6BYG2Z.jpg

di-GN904TBQ.jpg

Opublikowano

rzuć parametrami kół:wink:

Opublikowano
  • Autor

8j , 205,40,18 , przod et 25 , tyl et 17

Opublikowano
8j , 205,40,18 , przod et 25 , tyl et 17

dzięki:wink:, ładnie siedzi:kox:

Opublikowano

az sie prosi COOO w grilu w chromie co by pasowalo do ringow i ramek wokol szyb, nie jestem zwolniekiem czarnego logo:decayed:

Opublikowano

Pamiętasz może jaki masz kod lakieru tych felg?

Opublikowano
  • Autor
Pamiętasz może jaki masz kod lakieru tych felg?

Nie jestem w stanie ci powiedziec xD mialy byc grafitowe :decayed:

Opublikowano

Te lampki tylnie nie za bardzo czerwone :naughty: ?

Modzisz modzisz i dobrze duży + :good:

Opublikowano
  • Autor
Te lampki tylnie nie za bardzo czerwone :naughty: ?

Modzisz modzisz i dobrze duży + :good:

swiatlo takie :D

Wlasnie tez sobie zrobilem czerwony pasek na wstecznym i nie wiem czy pasuje , takie ala Usa :decayed:

Opublikowano

Uważaj żeby Cię nie cykneli za te lamperie .

Wpadaj na flaszkę kiedy to się oceni na żywca :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna furka a kolorek felg jest mega :thumbup1:

Nie szykuje się w najbliższym czasie jakiś spocik w okolicach szczytna? bo z chęcią bym zawitał:wink:

Opublikowano
  • Autor
Fajna furka a kolorek felg jest mega :thumbup1:

Nie szykuje się w najbliższym czasie jakiś spocik w okolicach szczytna? bo z chęcią bym zawitał:wink:

Dzieki wielkie :D

nic sie nie szykuje ,ale mozna jakies male spotkanie zorganizowaC :D

A tak wgl , to kiedys przez okno widzilaem twoje audi i wyglada MEGa . pZDr

Opublikowano

To może coś w weekendzik?

Opublikowano
  • Autor
To może coś w weekendzik?

ale nastepny :D ?

Opublikowano

Spoko pasuje:decayed: W następnym tygodniu będę się odzywał. Jakby kolega mógł zorganizować jeszcze parę audiczek to było by weselej :decayed:

Opublikowano

jestes w Battalionie czy jeszcze NIE ??!!

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Zrobiłeś to na co ja nie miałem odwagi - jakbym zrobił to wszystko to moja by tak samo wyglądała z wyjatkiem felg (które i tak masz świetne )!!!:decayed:

Opublikowano
jestes w Battalionie czy jeszcze NIE ??!!

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Zrobiłeś to na co ja nie miałem odwagi - jakbym zrobił to wszystko to moja by tak samo wyglądała z wyjatkiem felg (które i tak masz świetne )!!!:decayed:

Ive wszystko przed Tobą:grin:

Opublikowano

Gratulacje dla następnego Battalionowca :decayed:

Końcówki wydechu masz te co slepy czy coś innego? Fajnie się komponują z pdc :wink:

Podziwiam że po Szczytnie jeździsz z taką glebą, siedziałem tam pół roku i nie odważył bym się niżej niż na 1BE :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.