Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów


ch0m1k

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ją jakoś na 2-3 miesiące i nawet mi się spodobała tylko szkoda że jeszcze wtedy nie miałem hajsu bo prawdopodobnie teraz jeździłbyś B7 :D

a cd tego co napisałem to bardziej w temacie spotów trzeba pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najlepsze w czasie gdy była na allegro miałem lekką stłuczkę tzn Pani Policjantka obszorowała mi zderzak z przodu czekałem na odszkodowanie i dlatego tylko nie sprzedałem. Ale i Twoja ładna aby sie nie sypała co ci moge poradzić to jest ,,Q'' więc przed zimą sprawdź od razu mocowanie amora z tyłu jest on przykręcony do takiej wytłoczki a dopiero ona do karoserii i niestety te wytłoczki lubią ,,Gnić'' lepiej za wczasu ogarnąć to zaimpregnować przed zimową solą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było sprawdzane i robione w ASO Skody więc jest bez lipy . Wiem że tam zrobią i zrobili dobrze bo mamy 3 skody w rodzinie i nie ma lipy każda jest robiona jak należy :)

Aczkolwiek dzięki za info . Cała konserwacja jest wporządku :) cd mojej audi ... na zdjęciach nie wygląda tak jak na real . na real ten kolor o wiele lepiej wygląda . Jak jechałem ją kupować to kolorem zachwycony nie byłem ale jak już na żywo ujrzałem to inna baja :)

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 20:12 ----------

Trochę mnie tu nie było :) Tak więc Audi trzyma się dobrze lecz i trochę było zrobione od czasu ostatniego update'a lecz tylko z mechanicznych / eksploatacyjnych rzeczy : dwa dolne wahacze przednie tzw banany , cztery wahacze na tyle , tuleje i poduszka dyfra . Tydzień temu nowe klocki na przodzie (tarcze w za***istym stanie a tył jak klocki się zjeżdzą to komplet tarcz i klocków pójdzie)

Co by więcej strasznie zaczęła mnie denerwować ta różnica odcienia błotnik > drzwi . Zamierzam coś z tym zrobić lecz znajomy mechanik-lakiernik nie pocieszył mnie gdyż mówi , że ktoś po prostu odcień źle dobrał i oprócz ponownego lakierowania nic nie da się z tym zrobić ...

Maska przednia była wyklepana - strasznie w oczy się nie rzuca ale jak się przyjrzeć to widać .

Z pierdółek to uruchomiłem półkę tył (wkońcu) i dołączył do niej sub nokia

Teraz plany jakie w najbliższym czasie będą zrealizowane ( szału nie będzie bo się uczę a hajs na mody to tylko to co sam zarobię dorywczo bo nie będę od Ojca na takie pierdoły brał ) tak więc :

-> Zabudowa suba fabrycznego pięknie i ładnie seryjnie w bok - boczek już mam więc pewnie w ten weekend

-> Podświetlenie nóg przód jak i tył w ledach - zobaczymy jak to wyjdzie

-> Na dalszej perspektywie planowany jest jakiś detailing wraz z polerką lakieru

-> Chip na 140 kuca (nie , nie z allegro) i wycięcie kata ( na okolice wakacji )

I na te najbliższe pół roku pewnie dość

Potem się okaże czy dalej będą mody ( tym razem grubsze ) czy będzie sprzedaż 1.9 i przesiadka na 2.8 :)

Jeżeli za rok nie sprzedam Jej to będą następujące mody :

->16" koło S'line z b6 coś takiego Oryginalne felgi AUDI A4 A5 A6 A8 S-Line 16'' 4G0 (4000007315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak dla mnie piękne :) do tego oponki na lato ok 215/55

->Ciemne szyby na tyle

->Ogarniecie lakierki na tip top tzn błotniki , maska

->Xenonik na pewno wpadnie razem ze spryskami

->Listwy progowa S line

Po prostu aby była piękna i nie zwieśniaczona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciema szyba wszedzie albo w ogole, rzucenie folii w sedanie tylko na tyl to wiesniactwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to nie będzie folia tylko szybki do pieca pójdą . Tył zrobię 75% a przód 30% tak aby policeman'y nie mogli mi nic zrobić

I wiem ile kosztuje wrzucenie do pieca szybek :)

ps Kowi nie jest u Ciebie twardo na 17 ? ile zawieszenie wytrzymuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz ile u ciebie piecowe przyciemnianie kosztuje i czy dają wkładkę do dowodu czy wbijają w dowód atest żeby psiarnia się nie czepiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy tak dokładnie to nie wiem ale okolice tysiąca (chyba) za tył . Jak chcesz konkretniej wiedzieć to na dniach podlecę zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to nie będzie folia tylko szybki do pieca pójdą . Tył zrobię 75% a przód 30% tak aby policeman'y nie mogli mi nic zrobić

I wiem ile kosztuje wrzucenie do pieca szybek :)

ps Kowi nie jest u Ciebie twardo na 17 ? ile zawieszenie wytrzymuje ?

ja mam 18ki i na ten sezon setup bardzo twardy, mozna wkońcu jeżdzić pewnie z załadunkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak możesz to się dowiedz,sam dwie przednie szyby w drzwiach, tył to folią okleję a i zapytaj się czy jakąś wkładkę do dowodu dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a jak dlugo ogólnie masz gwint już? To prawda że bardziej wahacze Cierpią przez to ?

kkam - ładny to On będzie jak pełen detaling przejdzie ale dzięki :)

chudy - po niedzieli polecę zapytam i dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało już zmienić opony na letnie więc postanowiłem zrobić małą przymiarkę do 17" i powiem tak - na seryjnym zawieszeniu dla mnie za***iście się jeździ .

Opona 215/50

Na takiej feli samochód już całkiem inaczej wygląda :)

uv98.jpg

Polerka lakieru + dobra fela i już autko pięknie by wyglądało ;)

da37.jpg

Wcześniej nie doceniałem tego koloru . Dopiero przy dobrej feldze Audi naprawdę ładnie się prezentuje

t23a.jpg

Koło z bliska

om19.jpg

A tu już powrót do gorzkiej rzeczywistości :( Aż z bólem serca zakładałem te 15" :(

5sut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor nietypowy, pewnie w sloncu dopiero nabiera blasku ;) Jesli chodzi o kola to moim zdaniem te 17 wieja tandeta, dodatkowo jeszcze profil nietypowy :rolleyes: Jak juz szukac 17 to pokusilbym sie o lepszy wzor i na to opony 225/45 jesli chcesz miec tak jak fabryka dala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 17" to była tylko przymiarka . Swoje koło kupie dopiero za rok i będę chyba celował w ori audi 17" te 5 ramienne .

Kolor dopiero po pełnym detalingu pokaże pazur bo na razie to jest nic :)

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 17:23 ----------

Co o tym myślicie ?

TURBO TIMER - HKS - TYP 0 - RED WHITE BLUE - WAWA (4110417958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...